آموزش زبان انگلیسی صفر تا صد مکتب‌خونه | zabannew

آموزش زبان انگلیسی صفر تا صد مکتب‌خونه | zabannew شما می‌توانید از روش‌ها و تکنیک‌های آموزشی نوینی که در آموزشگاه زبان ایرانمهر استفاده می‌شود، در هر سنی که هستید، به یادگیری زبان انگلیسی بپردازید. بزرگسالان نیز می‌توانند از فناوری‌های مدرن مانند نرم‌افزارهای آموزشی آنلاین، پلتفرم‌های یادگیری مجازی و دوره‌های آموزشی آنلاین بهره‌برداری کنند. این ابزارها به بزرگسالان امکان می‌دهند با توجه به زمان و مکان مورد نظر خود، به صورت خودآموز و در قالب درس‌های تعاملی و تنوع‌بخش، زبان انگلیسی را یاد بگیرند. شما می‌توانید با گشتی بین کتاب‌ های آموزش زبان انگلیسی و مرور توضیحات، کتابی که مطابق با خواسته‌تان باشد را تهیه کنید. در این بخش کتاب‌های آموزشی، لیست کاملی از کتاب های آموزش به زبان انگلیسی برای تجارت و کسب و کار نیز قرار دارد. این کتاب‌ها برای کسانی‌که قصد دارند در یک حوزه خاص به تقویت زبان انگلیسی خود بپردازند، راه را هموار کرده‌است.

آموزش رایگان زبان انگلیسی

انگلیسی را برای هر هدفی بخوانید ما دوره ی ویژه آن را در آموزشگاه زبان ایران آکسفورد داریم. پس برای تعیین سطح رایگان زبان انگلیسی، مشاوره رایگان کافیست با ما تماس بگیرید. اما در نهایت، باید بگوییم که متأسفانه نرم افزار یادگیری زبان انگلیسی B-amooz در حال حاضر تنها برای سیستم‌عامل اندروید طراحی شده است. با این حال اگر دارای دستگاهی مبتنی بر اندروید هستید اپلیکیشن B-amooz یکی از بهترین اپلیکیشن ایرانی آموزش زبان انگلیسی را از دست ندهید. کلاس زبان انگلیسی آنلاین، یکی از راه های آموزش و یادگیری زبان در خانه است. آموزشگاه ملل (melalinstitute.com) آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین را در اختیار زبان آموزان قرار داده است.

ممکن است آزمون تافل برای شما مناسب تر باشد، برای اینکه تصمیم بگیرید آزمون تافل برای چه کسانی مناسب است، حتما مطلب آموزش تافل را ببینید. اگر به مشاهده فیلم و سریال از طریق پلتفرم های دیجیتالی علاقه دارید، مقاله بهترین سریال های 2021 نتفلیکس را از دست ندهید. اما باید توجه کنید که این برنامه رایگان نیست (به جز هفته اول) و باید برای هر ماه ۴ دلار بپردازید. لازم به ذکر است که نسخه حرفه‌ای آن، محتوای بسیار متنوع و کامل‌تری دارد، و باید خریداری شود.

پنج فعالیت برای بهبود نوشتن زبان انگلیسی

در حال حاضر به لطف گسترش اینترنت و دسترسی آسان به آن، آموزش آنلاین زبان انگلیسی بیش از پیش محبوبیت پیدا کرده است. به خصوص پس از شیوع ویروس کرونا و محدودیت‌های قانونی دولت‌ها اهمیت آموزش آنلاین زبان انگلیسی دو چندان شده است. همه‌گیری کرونا تمام برنامه‌ها را تغییر داد تا جایی که تمام مدارس و دانشگاه‌ها ناگزیر درهای خود را بستند.

با توجه به این مساله که نمی‌توان زبان را در قفس حبس کرد، یادگیری عملی به عمق پیدا کردن آموزش زبان انگلیسی دیدن صفحه اصلی کمک خواهد کرد. شیوه بیان واژگان و حتی جملات، امری است که تنها اساتید آموزش زبان که به همان زبان صحبت می‌کنند (یعنی زبانی که آموزش می‌دهند زبان مادری‌شان است) می‌توانند آن را به‌درستی انتقال دهند. در زبان انگلیسی نیز شیوه تلفظ را باید از اساتیدی که انگلیسی‌زبان (Native) هستند فرا‌گرفت به همین منظور در مکتب‌خونه این دوره‌ها توسط معتبر‌ترین دانشگاه‌های آمریکایی برگزار می‌گردد. این امکان نیز در مکتب‌خونه فراهم شده است که زبان‌آموزها نظر خود را در مورد کیفیت محتوا و نحوه برگزاری دوره بیان کنند. بنابراین زبان‌آموز این فرصت را در اختیار دارد که قبل از شرکت در دوره‌های آموزش آنلاین زبان انگلیسی مکتب‌خونه به راحتی تنها با بررسی نظر زبان‌آموزها از کیفیت آن دوره اطمینان حاصل کند.

  • یکی از موقعیت هایی که در صحبت های ما بوجود می آید این است که بخواهیم بگوییم “هر وقت …” یا “هر کس…”.
  • خیلی از علاقه مندان به یادگیری این زبان، به دلیل هزینه های بالا یا مشغله کاری امکان شرکت در کلاس های حضوری را ندارند.
  • به طور کلی برای شروع آموزش زبان انگلیسی در خانه تنها به کامپیوتر یا گوشی هوشمند و اتصال به اینترنت نیاز دارید.
  • یکی از بهترین راه های یادگیری زبان انگلیسی تماشای انیمیشن های جذاب است.
  • سعی کنید هر روز کتاب‌های به زبان مورد نظرتان را (حتی چند دقیقه) بخوانید.
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار