اجاره تلویزیون شهری اجاره ویدئو وال کرایه نمایشگر LED نمایشگاهی _ تی وی در تهران | asilight

تلویزیون ها دارای یکسال گـارانتی بدون قید و شرط و بهتـرین کیفیـت رنـگ و بالاتـرین پـردازش تصـوی و بیشتـرین تعـداد رنـگ و فنـاوری موجـود نیز داراست . فـروش و ارائـه خدمـات از اجـرای فنـداسیون و سـازه تا پایان کـار و راه انـدازی تلویزیون های شهری را بر عهده داریم . خنک‌کننده را نیز باید یکی از مشخصات تلویزیون‌های شهری به شمار آورد که به مکان استفاده از آن بستگی دارد. اگر قصد دارید از نمایشگر شهری در محیط‌های خشک و گرم با تابش مستقیم آفتاب استفاده کنید، بهتر است به فکر تهیه خنک‌کننده برای آن باشید.

  • قیمت اجاره تلویزیون شهری، به صورت روزانه و ماهانه و برای دوره های نمایشگاهی و کنفرانسی بر اساس نوع تلویزیون و عدد دات تلویزیون مشخص اجاره تلویزیون های شهری می شود.
  • نمارنتر تجهیزات و تلویزیون های خود را در شهر کیش مستقر کرده است که در نمایشگاه ها و همایش و کنسرت هایی که در جزیره کیش برگزار می گردد بتواند اجاره دهد.
  • شرکت سپید تاک (تحت نظر شرکت توسعه و فناوری آیریک صنعت ویرا)، با بیش از دو دهه فعالیت در عرصه فروش و اجاره تجهیزات صوتی و تصویری، نسل جدیدی از خدمات نمایشگر های LED و سیستم صوت و نور و استیج را به شما ارائه میدهد.
  • با تماس با یکی از پیشتازان این بازار، طیف گسترده ای از محصولات نوآورانه به شما ارائه می شود.
  • تخفیف گروهی برای خرید کالا و خدمات باعث افزایش فروش فروشندگان و بهبود رضایت خریداران می شود.
این تلویزیون ها کیفیت بالا ،تصویر واضح، زاویه دید گسترده، عملکرد دائمی دارند. با توجه به استفاده ارگانها و مجموعه ها از تلویزیون های بزرگ LED جهت معرفی بهتر، اطلاع رسانی و تبلیغات موثر مجموعه تحت پوشش، این شرکت آمادگی ارائه محصولات … 73 درصد مصرف کنندگان خرید از مراکزی را ترجیح می دهند که مجهز به نمایشگر های بزرگ شهری باشند.

هزینه اجاره تلویزیون شهری

تلویزیون شهری در کیش به سبب برگزاری نمایشگاه ها و کنسرت ها طرفداران بسیاری دارد از طرف دیگر در مراکز خرید نیز تلویزیون های شهری در کیش کاربرد بسیار زیادی دارند. شهری نیاز دارید، حتما تلویزیون شهری تخت اجاره کنید تا محتوایی که قرار است پخش شود در بهترین حالت دیده شود. مراکزی که دارای رزمه قوی و تجربه کافی برای برگزاری انواع مراسمات می باشند. تخفیف گروهی برای خرید کالا و خدمات باعث افزایش فروش فروشندگان و بهبود رضایت خریداران می شود.

اجاره ویدئو وال

تلویزیون های فضای باز یا بصورت سازه ای در مکان نصب می شوند و یا به بدنه ساختمان ها متصل می شوند. نحوه ارسال پیام به این تلویزیون ها از طریق فیبر نوری و آنتن ها مخابراتی صورت میگیرد. همان طور که از نام این تابلوهای بزرگ ال ای دی، مشخص است برای نصب در فضای باز، کاربرد ویژه ای دارند اما این به معنای عدم استفاده از آن برای مکان های سرپوشیده و سالن ها نمی باشد. بلکه می توان یکی از اهداف خرید و اجازه این نمایشگرها را نصب در برخی فضاهای داخلی دانست.

کسب و کار در اقتصاد سرمایه‌داری حکم‌فرماست، بیشتر کسب و کارها که مالک آن‌ها بخش خصوصی است برای این ایجاد شده‌اند که سود ساز باشند و دارایی صاحب‌شان را بیشتر کنند. با بکار گیری این رسانه در تبلیغات احتمال خرید مشتریان تا 37 درصد افزایش پیدا خواهد کرد. ۷۳ درصد از مصرف‌کنندگان و مشتریان ترجیح می‌دهند در مراکز مجهز به تلویزیون‌های شهری خرید کنند. در طی این مدت، مسئولیت نگهداری از این تابلوها و تحویل سالم آن، برعهده مشتری می باشد. درواقع این تابلوها در حضور کارشناس مربوطه و مشتری به صورت کاملا تست شده و صحیح تحویل داده و در پایان دوره اجاره نیز طبق همان شرایط تحویل گرفته می شود. شما میتوانید برنامه خود را از تجهیزات سخت افزاری مانند استیج و قاب بنر و سیستم صوت و نور و سیستم فیلم برداری و تریبون و صندلی و گل آرایی… و دیگر خدمات مانند مجری و گروه تواشی و قاری و تولید محتوا و دعوت مهمان و سلبریتی و … را به ما بسپارید.

اجاره و فروش تلویزیون های غول پیـکر شهـری

اجاره تلویزیون شهری اجاره ویدئو وال کرایه نمایشگر LED نمایشگاهی _ تی وی در تهران | asilight

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار