استراتژی غیرقانونی برای ترید دنیای رمزارز نااریب مجله کریپتو | stockmarketna

بنابراین پیش از انتخاب ارز، نرخ کارمزد بلاک چین آن را هم در نظر بگیرید. آربیتراژ یکی از پراستفاده‌ترین استراتژی های معاملاتی ارز دیجیتال است که بر اساس آن، تریدر دارایی را از یک بازار می‌خرد و در بازار دیگری به فروش می‌رساند. برای مثال برخی کاربران در دو صرافی که یک ارز دیجیتال را (در زمانی مشخص) با قیمت متفاوتی عرضه می‌کنند، ثبت نام کرده و سعی می‌کنند از این تفاوت قیمت سود به دست بیاورند. محدوده نوسان می‌تواند استراتژی خوبی برای معامله‌گران تازه وارد در بازار ارزهای دیجیتال باشد.

معامله بر اساس خط روند (Trend Trading)

شما می‌توانید به‌گونه‌ای سفارشتان را تنظیم کنید که چه بخواهید سود را برداشت و چه حداکثر ضرر را تعیین کنید، در قیمت خاصی سفارش شما انجام شود. از اینکه مطالب ارایه شده در مقاله بهترین استراتزی های معاملاتی، مورد قبول شما واقع شده، بسیار خرسندیم. همچنین اگر موضوع خاصی مد نظر شماست که در مقالات به آن پرداخته نشده لطفا آن را با ما در میان بگذارید. برای یافتن نقاط ورود و خروج مناسب معاملات، از شاخص‌های مختلف مانند میانگین متحرک نمایی ، شاخص قدرت نسبی و میانگین متحرک همگرایی واگرایی کمک بگیرید. به این نکته توجه داشته باشید که تعداد معاملات زیاد می‌توانند ساعات زیادی از زمان شما را به خود اختصاص دهند. تنها بخشی از دارایی خود را وارد معامله کنید که از دست دادن آن برای شما سبب ضررهای جبران‌ناپذیری نشود.

http://aryalaptop.ir

میانگین کوتاه مدت روند قیمت طی ۵۰ روز و میانگین بلند مدت روند قیمت طی ۲۰۰ روز تخمین زده می‌شود. پس شما هم می‌توانید با استفاده اندیکاتورهای مختلف و شناسایی نقاط طلایی و تقاطع مرگ روند قیمت را پیش‌بینی کنید. در سفارش توقف ضرر (Stop-Loss)، قیمت مشخصی برای دارایی تعیین می‌شود تا پوزیشن در آن بسته شود. قیمت توقف ضرر کمتر از قیمت فعلی تنظیم و هنگامی‌که فعال می‌شود، به پیش‌گیری از ضررهای بیشتر کمک می‌کند. درمقابل، سفارش برداشت سود (Take-Profit) برعکس عمل می‌کند؛ زیرا باید قیمتی بیشتر از قیمت فعلی را تعیین کنید که قصد دارید موقعیت خود را در آن قیمت ببندید و سودتان را برداشت کنید. برخی از این اقدامات بیمه‌های ضرر‌و‌زیان و تنوع‌بخشیدن به پرتفو با سرمایه‌گذاری در طبقات مختلف دارایی‌ را شامل می‌شوند.

  • با این حال بعضی مواقع معامله‌هایی که به این شیوه انجام می‌شوند، سود زیادی به دنبال دارند.
  • «مومنتوم تریدینگ» یکی از استراتژی‌های ساده برای ترید در بازار ارزهای دیجیتال محسوب می‌شود.
  • مزیت دوم مدیریت سبد ارزدیجیتال متنوع این است که وقتی سبد ارزهای دیجیتال خود را گسترش می‌دهید و در چند رمزارز سرمایه‌گذاری می‌کنید، شانس بیشتری برای انتخاب ارزدیجیتالی که عملکرد آن بهتر است دارید.
  • استیبل‌کوین‌ها ارزهای دیجیتالی هستند که ارزش بازار آن‌ها بر اساس یک مرجع خارجی، مانند یک ارز، دلار آمریکا یا کالایی مانند طلا مشخص می‌شود.
  • به گونه ای کلّی، معاملات ارزهای دیجیتال به دو شیوه ی آتی یا فیوچرز و اسپات صورت میپذیرد.

از این روش در زمانی که نمودار یک ارز در یک محدوده یا کانال قیمتی خاصی حرکت می‌کند، استفاده می‌شود. اسکالپرها عموما با نسبت ریسک به ریوارد حدودی یک به یک معامله می‌کنند بنابراین در هر معامله سود زیادی کسب نمی‌کنند، در عوض با افزایش تعداد کل معاملات این کمبود را جبران می‌کنند. این استراتژی بیشتر توسط تریدرهای فارکسی استفاده می‌شود اما اگر کمی با دنیای ارزهای دیجیتال آشنا باشید می‌دانید که حتی یک توییت از ایلان ماسک هم می‌تواند باعث رشد یا سقوط یک ارز شود.

سریلانکا پیشنهاد استفاده از بیت کوین برای خروج از بحران تیم درپر را رد کرد

«مومنتوم تریدینگ» یکی از استراتژی‌های ساده برای ترید در بازار ارزهای دیجیتال محسوب می‌شود. به طور کلی در روش مومنتوم افراد سوار بر موج نوسانات قیمت، سود به دست می‌آورند. قیمت بیت کوین، مجله خبری بورس اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای ببینید و نرخ آن‌ها را به یکدیگر تبدیل کنید. سبد دارایی خود را با افزودن ارزهای دیجیتال بسازید و ارزش آن را هر لحظه دنبال کنید.

تحلیل بنیادی کریپتوکارنسی

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار