استراتژی فارکس بدون اندیکاتور چیست؟ 2 نکته کلیدی و کاربردی | stockmarketna

مثلا سرمایه گذاران همیشه بر یک استراتژی نمی مانند و همواره سعی در رفع باگ های آن دارند. به طور خلاصه، استراتژی Martingale یک استراتژی تجاری است که شامل افزایش اندازه یک معامله پس از ضرر است، با این انتظار که تجارت بعدی سودآور باشد. این می تواند یک استراتژی خطرناک باشد زیرا به سرمایه زیادی نیاز دارد و به توانایی حفظ چندین معامله متوالی ضررده نیاز دارد که می تواند منجر به معامله بیش از حد احساسی و تصمیمات تکانشی شود. مهم است که از یک برنامه مدیریت پول سختگیرانه استفاده کنید، مانند سطح توقف ضرر یا سود برداشتی ثابت، و آگاهی از شرایط بازار و میزان تحمل ریسک معامله گر.

استراتژی پوشش ریسک در فارکس Hedging

نمودار بالا یک نوار حمایت و مقاومت واضح را نشان می دهد که معامله گران از آن به عنوان نقاط ورود/خروج استفاده می کنند. نوسانگر RSI زمان بندی نقاط ورود/خروج را که با کادرهای آبی و قرمز سایه دار مشخص شده است را نشان می دهد . اصطلاح شکست در زمینه فارکس به جفت ارزی اطلاق می شود که توانسته از ناحیه مقاومت عبور کند. به منظور استفاده از یک استراتژی شکست، باید تشخیص دهید که چه زمانی رخ می دهد.

آیا نمی توانید هر روز ما را دنبال کنید؟ جالب ترین مطالب را در ایمیل خود دریافت کنید. شما می توانید از جوایز ارزنده و پاداش های (بونوس ها) جالب لایت فارکس استفاده کنید و برنده آخرین مدل از گجت های هوشمند، خودرو و خانه رویایی شوید! برای دریافت اطلاعات بیشتر در این مورد از این لینک استفاده مجله خبری بورس نمایید. می خواهم به طور خلاصه نحوه استفاده از این استراتژی را در معاملات واقعی توضیح دهم. برای مثال، شما می توانید زمانی که EMA فلت (مسطح) شد از معامله خارج شوید. در نمودار مشخص است که پس از کندل نزولی، معمولا یک کندل صعودی (ممکن استت از کندل نزولی نیز کوچک تر باشد) ظاهر می شود.

http://aryalaptop.ir

معامله گران فارکس می توانند از آن برای تشخیص قدرت حرکت بازار و اینکه آیا قیمت در حال حرکت به سمت بالا یا پایین است استفاده کنند. توجه به این نکته مهم است که اگرچه برنامه های تستر استراتژی می توانند بسیار مفید باشند، اما نباید از آنها به عنوان تنها روش ارزیابی یک استراتژی استفاده شود. معامله گران همچنین باید فاکتورهای دیگری مانند مدیریت ریسک، شرایط بازار و سبک معاملات شخصی خود را در هنگام ارزیابی یک استراتژی در نظر بگیرند. توجه به این نکته مهم است که پوشش ریسک نیز می‌تواند مجموعه‌ای از ریسک‌های خاص خود را داشته باشد و درک شرایط بازار و میزان تحمل ریسک معامله‌گر قبل از اجرای یک استراتژی پوشش‌دهی مهم است.

انتخاب بهترین استراتژی فارکس برای شما

علاوه بر این، استراتژی پوشش ریسک باید همراه با سایر اشکال تحلیل، مانند تحلیل روند و سطوح حمایت و مقاومت مورد استفاده قرار گیرد. توجه به این نکته مهم است که همبستگی می تواند در طول زمان تغییر کند و معامله گران باید به طور منظم همبستگی بین جفت ارزها را نظارت کنند. علاوه بر این، همبستگی باید در ارتباط با سایر اشکال تحلیل، مانند تحلیل روند و سطوح حمایت و مقاومت استفاده شود. به طور خلاصه، معاملات واگرایی روشی برای شناسایی نقاط برگشت بالقوه در بازار با مقایسه حرکت قیمت با یک شاخص فنی است. می تواند ابزار مفیدی برای معامله گران باشد، اما نباید به صورت مجزا از آن استفاده کرد و معامله گران باید همیشه از مدیریت ریسک مناسب در هنگام معامله استفاده کنند. اسکالپینگ بهترین استراتژی برای معامله گرانی است که تجربه معاملاتی بالایی دارند و با تصمیم گیری سریع راحت هستند.

  • اگر بخواهیم بطور خلاصه پرایس اکشن را توضیح بدهیم باید بگوییم پرایس اکشن یک استراتژی معاملاتی هست که بر اساس رفتار قیمت در نواحی عرضه و تقاضا تصمیم به خرید یا فروش می‌گیرد.
  • ممکن است تعجب کنید که چگونه استراتژی های فارکس می توانند به ما در بهبود تجارت و کسب سود کمک کنند.
  • بدون شک استراتژی ترید روند محور را می‌توان به عنوان ساده ترین استراتژی فارکس نام برد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار