استراتژی فارکس چیست؟ 5 استراتژی خوب فارکس ایتسکا | stockmarketna

وقتی بازارها نوسان دارند، روندها بیشتر پنهان می شوند و نوسانات قیمت بیشتر می گردد. بنابراین، سیستم پیروی از روند، بهترین استراتژی معاملاتی برای بازارهای فارکس است که آرام و پرطرفدار هستند. به دلیل بزرگی حرکات درگیر، این نوع سیستم این پتانسیل را دارد که موفق ترین استراتژی معاملاتی فارکس باشد. سیستم‌های پیرو روند از اندیکاتور ‌هایی برای اطلاع دادن به معامله‌گران در زمانی که ممکن است روند جدیدی شروع شده باشد استفاده می‌کنند، اما مطمئناً هیچ راه مطمئنی برای دانستن آن وجود ندارد. استراتژی های معاملات هفتگی فارکس بر اساس اندازه موقعیت های پایین تر و اجتناب از ریسک های بیش از حد است.

  • اگر شما در یک بروکر فارکس ثبت‌نام کرده باشید به احتمال زیاد به شما ابزار متاتریدر را نیز می‌دهند.
  • هر استراتژی معاملاتی بسته به ویژگی های شخصی، برای معامله گران مختلف جذاب خواهد بود.
  • این خط باید در زیر خط نقطه چین قرار بگیرد (یعنی، در حال شکستن آن باشد و یا قبلا آن را شکسته باشد).
  • Amibroker – این یک نرم افزار تحلیل تکنیکال است که شامل یک تستر استراتژی داخلی است.

این استراتژی بسیار راحت است و به عنوان ساده ترین استراتژی فارکس شناخته می شود. به دلیل سادگی این استراتژی، بسیاری از معامله گران با هر سطح تجربه به این استراتژی علاقه مند هستند و از آن استفاده می کنند. در این استراتژی می توانید از حرکت جهت دار در بازارها برای سود و سودآوری کارآمد استفاده کنید. سرمایه گذاری در بازار ارزهای رمزنگاری شده علاوه بر پرسود بودن، بسیار پرریسک نیز خواهد بود. در عین حال که ممکن است، سود بسیار زیادی طی چند روز داشته باشید؛ احتمال این که سرمایه خود را طی مدت زمان کمی از دست دهید، بسیار زیاد میباشد. به احتمال زیاد میزان سود شما با ریسک پذیری شما رابطه مستقیم دارد.

دسته بندی

در نمودارهای روزانه نیازی نیست که معامله گران دغدغه اخبار فاندامنتال را داشته باشند چراکه این اخبار بر روی نمودارهای روزانه تاثیری نخواهند گذاشت. به عبارتی حدسود و حدضرر در استراتژی فارکس روزانه مجله خبری بورس 50 پیپ برای اجرای مدیریت سرمایه در استراتژی پیش از ورود به معامله تعیین می شود. سپس نوسانات بر روی نمودارهای قیمتی اعمال خواهد شد و معامله به شکل معاملات روزانه در فارکس انجام می شود.

http://aryalaptop.ir

معامله گران می توانند در صورت مواجهه با یک رگه ضرر طولانی، به سرعت سرمایه معاملاتی خود را تمام کنند. علاوه بر این، این استراتژی شرایط اساسی بازار یا تحمل ریسک معامله‌گر را در نظر نمی‌گیرد، که می‌تواند منجر به معامله بیش از حد احساسی و تصمیم‌های تکانشی شود. یکی از مزیت های اصلی این است که به معامله گران اجازه می دهد تا معاملات را به سرعت و کارآمد بر اساس مجموعه ای از قوانین از پیش تعریف شده انجام دهند. سیستم های معاملاتی الگوریتمی می توانند بازار را برای معاملات احتمالی اسکن کرده و آنها را به صورت خودکار اجرا کنند، که می تواند باعث صرفه جویی قابل توجهی در زمان معامله گران شود. علاوه بر این، معاملات الگوریتمی را می توان برای شناسایی و استفاده از ناکارآمدی های بازار، مانند اختلاف قیمت بین بازارهای مختلف، مورد استفاده قرار داد.

پیشبینی قیمت نقره، تحلیل چارت نقره

نشانگر RSI در نمودار جداگانه ای به نمودار قیمت دارایی رسم می شود. هنگامی که خط MACD از بالای خط سیگنال عبور می کند، سیگنال خرید است و هنگامی که خط سیگنال از بالای خط MACD عبور می کند، سیگنال فروش است. اگر معامله دوم نیز ضرر کند، معامله‌گر معامله بعدی را با سرمایه‌گذاری 400 دلاری و غیره انجام می‌دهد. تجارت مارتینگیل یک استراتژی است که شامل افزایش اندازه یک معامله پس از ضرر است، با این انتظار که معامله بعدی سودآور باشد و ضررهای قبلی را جبران کند. ایده پشت این استراتژی این است که در نهایت یک معامله برنده اتفاق می افتد و سود حاصل از آن معامله به اندازه کافی بزرگ خواهد بود که تمام زیان های قبلی را پوشش دهد و به سود برسد.

اندیکاتور دوم

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار