استراتژی نهایی برای کاغذ

اگر با سئو آشنا نباشید توصیه اول ما این است که تمامی مطالب این صفحه را به دقت مطالعه کنید تا پایه علمی شما قویتر شود و بتوانید برای مطالعه مطالب مهمتر برنامهریزی کنید. با ارسال نظر و دادن امتیاز به این آموزش ما را در تولید محتواهای ارزشمندتر برای شما یاری کنید. اما اگر باز هم به دنبال آموزش سئو به صورت تخصصی تر هستین، حتما به بقیه صفحات سایت آکادمی رایا پارس مراجعه کنین. سپس میتوانید با آموزش اصطلاحات سئو با واژههای بسیار مهمی که در دنیای سئو مکرر اسم آنها را خواهید شنید آشنا شوید در غیر این صورت هر لحظه باید برای پیدا کردن معانی جملات جدیدی که میشنوید به گوگل مراجعه کنید. وقتی سئو رو از کسی یاد میگیرید اون شخص باید نحوه درآمدزایی از اون حوزه رو هم بهتون یاد بده و اگه این بخش درآمدزایی تو پلن آموزشیش نباشه عملا بری شما نتیجه خاصی نداشته و شما بعدش باید کلی برید بگردید تا بتونید پولی که هزینه آموزش کردید رو در بیارید. این مقاله آموزش مقدماتی سئو می باشد که برای توصیف تمام جنبههای اصلی سئو تولید شده است، از پیدا کردن و عبارات ( کلمات کلیدی ) که میتوانند ترافیک زیادی را برای وب سایت شما ایجاد کنند، تا سایت شما را برای موتورهای جستجو مانند گوگل محبوب کند، با ایجاد لینک داخلی و خارجی و بازاریابی های اینترنتی برای سایت خود می توانید به کسب و کار اینترنتی خود رونق زیادی ببخشید.

در بحث لینک سازی و یا سئو خارجی همانند سئو داخلی تکنیکهای متعددی وجود ندارد کافی است بتوانید با ارزشترین لینکهای رقبای خود که در صفحه اول گوگل هستند را پیدا کنید و شما هم دقیقاً کاری که آنها انجام دادهاند را تکرار نمایید. اگر لینک شما بهطور مثال به ازای یک کلمه جستجو شده در صفحه اول گوگل، ولی در رتبه ۷ باشد ولی بتوانید میزان کلیک بیشتری نسبت به رقبای بالاتر خود کسب کنید و این عمل بارها و بارها تکرار شود در نتیجه گوگل متوجه خواهد شد که کاربران به دنبال سایت شما هستند و در نهایت وبسایت شما را به جایگاهی بهتر از رقبا ارتقا خواهد داد و رقبای شما را به رتبههای پایینتر تنزل میدهد. در حالت بدتر اگر کاربر وارد صفحهای از سایت شما شود و بلافاصله متوجه شود که سایت و یا صفحهای از سایت شما متناسب با نیاز آن نبوده و سریعاً دکمه Back مرورگر را بزند و مجدد وارد نمایش نتایج گوگل شود، این سیگنال را گوگل دریافت کرده و متوجه میشود تا سایت اشتباهی را به کاربران دارد نمایش میدهد و در نتیجه افت رتبه صورت میگیرد. در ابتدا شاید بتوانید تعدادی سایت را به صورت دستی در گوگل پیدا کنید ولی این تعداد بسیار محدود بوده و برای یافتن لینکهای بیشتر و همچنین تحلیلهای دقیق روی ارزش آنها باید از ابزارهای قدرتمندی نظیر Ahrefs و یا Moz استفاده کنید.

سئو عنوان نیز یکی از فاکتورهای مهم گوگل برای رتبه دهی است که به صورت مستقیم در سئو سایت تاثیر گذار است. ما به شما پیشنهاد می کنیم اگر علاقه مند به یادگیری سئو می باشید و یا اینکه می خواهید به دانش شخصی خود درباره سئو بیافزایید تا بتوانید برای وب سایت خود یک مدیر سایت موفق باشید در دوره های آموزشی سئو حتما شرکت داشته باشید تا با دانش و اطلاعاتی که بدست می آورید بتوانید اقداماتی را بر روی وب سایت خود اعمال نمایید تا رتبه و جایگاه مناسبی را در نتایج موتورهای جستجو بدست آورید. برای شروع ابتدا باید با سئو و تکنیکهای آن کاملاً آشنا شوید و بعد آن را قدم به قدم بر روی وبسایت خود پیادهسازی کنید.توصیه میکنیم از منو مقالات بخش آموزشهای سئو را به طور کامل مطالعه کنید. مثلا اگر یه پستی 2000 کلمه ای دارین که میانگین زمان ماندگاری کاربران روی اون مقاله 10 ثانیه هستش، احتمالا اون مقاله محتوای خوبی نداره، مگر اینکه همه خواننده های اون صفحه با سرعت بسیار بالایی اون مطلب رو خونده باشن. حالا میتوانید به سطوح بالاتری بروید و مطالب تخصصیتری را مطالعه کنید از بخش ویدیوهای رایگان به آموزشهای تصویری دسترسی خواهید داشت و یا اگر قصد یادگیری سئو در سطوح پیشرفته و البته در زمان کوتاه را دارید با شرکت در دوره سئو MasterSeo به این سطح برسید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار