استراتژی پیپو؛ راهی برای افزایش درآمد از فارکس | stockmarketna

بهترین معامله گران فارکس از نمودارهای روزانه در استراتژی های کوتاه مدت تر استفاده می کنند. در مقایسه با استراتژی معاملاتی ۱ ساعته فارکس یا حتی استراتژی‌هایی که بازه‌های زمانی کمتری دارند، در استراتژی نمودار روزانه فارکس نویز بازار کمتری وجود دارد. هدف سوددهی استراتژی فارکس روزانه ۵۰ پیپ تعیین شده است و دستور توقف ضرر در هر نقطه ای بین ۵ تا ۱۰ پیپ بالاتر یا پایین تر از کندل ، پس از تشکیل آن قرار می گیرد.

اندیکاتور دوم

هم چنین برای این که بتوانید دقیق ترین آن را پیدا و هم چنین تست کنید، می توانید از افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند، کمک بگیرید. هر معامله گری در این بازار باید با تلاش و گذاشتن وقت کافی، استراتژی خود را بسازد و یا خود را با یک یا چند استراتژی موجود که بیشتر مجله خبری بورس به روحیاتش نزدیک است و می توانند با آن ها ارتباط برقرار کند، وفق دهد. هم چنین بهتر است که بدانید استراتژی های متنوعی در این بازار وجود دارند، که شامل استراتژی هایی بر مبنای تحلیل بنیادی، بر مبنای تحلیل رفتار قیمت و هم چنین بر مبنای تحلیل اندیکاتور ها می باشد.

مناسب ترین جفت ارز برای خرید و فروش با استفاده از این استراتژی EUR / USD ، USD / JPY ، GBP / USD و AUD / USD است. با توجه به منابع استراتژی معامله در فارکس که برای این نوع استراتژی استفاده می شود، MACD مناسب ترین گزینه است که در MetaTrader 4 و MetaTrader 5 موجود است. زیرا شما نمی توانید تصویر بزرگ بازار را در داخل تلفن همراه خود ببینید.

http://aryalaptop.irچنین نمودارهایی به دلیل بازه زمانی طولانی تر، می توانند بیش از 100 پیپ در روز به شما بدهند، که این امکان را دارد که بهترین معاملات فارکس را انجام دهد. از آنجایی که این استراتژی کوتاه مدت است، اسپرد کم این جفت ارزها آن را برای این سیاست بسیار مناسب می کند. انواع مختلفی از استراتژی اسکالپینگ وجود دارد که می توانید از بین آنها ساده ترین استراتژی اسکالپینگ را انتخاب و استفاده کنید. از مزایای استفاده از این روش معاملاتی می توان به امکان انجام معاملات بیشتر و نسبت ریسک به پاداش متوسط ​​اشاره کرد. از معایب استفاده از استراتژی معاملاتی روزانه، نیاز به سرمایه گذاری زمان زیاد در معاملات و نیاز به مهارت های تحلیل تکنیکال قوی است.

  • در این استراتژی می توانید از حرکت جهت دار در بازارها برای سود و سودآوری کارآمد استفاده کنید.
  • توجه به این نکته مهم است که واگرایی یک استراتژی معاملاتی مستقل نیست و باید همراه با سایر اشکال تحلیل مانند تحلیل روند و سطوح حمایت و مقاومت استفاده شود.
  • این نوشته در آموزش ارزهای دیجیتال, آموزش کار با صرافی‌ها, آموزش معامله‌گری و ترید ارسال شده است.

Carry trade استراتژی محبوب در میان معامله گران فارکس است، زیرا بازار ارز طیف گسترده ای از تفاوت های نرخ بهره را برای استفاده از آن ارائه می دهد. این استراتژی شامل قرض گرفتن پول با ارزی با نرخ بهره پایین و سرمایه گذاری آن در ارزی با نرخ بهره بالاتر است. هدف این است که مابه التفاوت در نرخ های بهره به دست آوریم که به “حمل” معروف است، در حالی که از افزایش قیمت ارز خریداری شده نیز سود می بریم.

چه کسانی در فارکس سود می‌کنند؟

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار