استند گل چیست؟ کاربرد های استند گل بهترین محل برای قراردادن استند ها

و شما به طمع پرداخت هزینه کمتر برای خرید محصول ، در واقع تمام پول خود را دور میریزید . چه ایده هایی را جهت زیباتر کردن این المان بکار برده اید؟ در صورت تمایل می توانید نظرات خود را به همراه عکس استند گلدان خود با ما به اشتراک بگذارید. استندهای چوبی به نسبت استندهای فلزی قیمت بالاتری دارند، خصوصاً اگر به صورت پازلی تولید شوند.

اگر گشت و گذاری در فضای مجازی داشته باشید، در صفحات اجتماعی برخی تولید کننده‌ها مشاهده خواهید کرد که اساتید زیادی در زمینه تولید گلدان‌های چوبی و استند گلدان چوبی فعالیت دارد. نجاری این استند ها بسیار ساده است و حتی یک نجار کوچک هم می‌تواند سازه‌ای به این شکل را بسازد. البته بعد از گذشت مدت زمان و کسب مهارت بیشتر، امکان ساخت سازه‌هایی به‌مراتب زیباتر را هم خواهید داشت. به هنگام خرید استند گل برخی از افراد سردرگم شده و نمی‌توانند تصمیم بگیرند که یک استند گل بزرگ خریداری کنند یا چند استند گلدان با ابعاد کوچک و متوسط. اگر شما نیز در شرایط مشابه قرار دارید، باید بگوییم که بهتر است به دکوراسیون منزل خود توجه داشته باشید.

استند گل فلزی طرح نارسیس

همینطور برای خرید تخت سنتی و قیمت تاب ریلکسی و خرید ظروف چوبی و کلی محصول دیگه میتونید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. یکی از مشکلات زندگی امروزی عدم دسترسی به فضاهای سبز می باشد ، فضای سبز می تواند تاثیر زیادی بر روحیات انسان داشته باشد . به خصوص در زندگی ماشینی و مدرن امروزی که سرشار از استرس و فشارهای عصبی می باشد .

فقط قبل از گذاشتن گیاه مطمئن شوید که گلدان قابلیت زهکشی و تخلیه آب را دارد و در انتهای گلدان هم تکه هایی از زغال سنگ را اضافه کنید یا گیاهی که در حال حاضر در گلدان است را در یک ظرف زهکشی شده قرار دهید. استندی را انتخاب کنید که ایستایی محکم و تظمینی داشته باشد تا از لق شدن آن جلوگیری شود و به گلدان هایتان آسیبی نرسد. شرکت ویلا سازه این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده که هم به صورت حضوری و هم اینترنتی اقدام به خرید این محصولات نمایند. گاهی استفاده از تزیینات پرنقش و نگار و کلاسیک در دکوراسیون های مدرن، می تواند گرما و صمیمیتی را در فضا ایجاد کند که برای زندگی روزانه خانواده ایرانی یک اصل مهم است.

استند گلدان مدل H201 مجموعه 3 عددی

عرض و طول استندها را متفاوت انتخاب کنید زیرا گل ها به روش های مختلفی رشد می فروشگاه اینترنتی کنند. اصولاً و همان طور که در مطالب آموزشی دکوراسیون پذیرایی ذکر شده است، قرار دادن دکوری ها و اکسسوری های کوچک و متعدد در فضاهای کوچک، این فضاها را شلوغ و به‌هم‌ریخته نشان می‌دهد. احتمالا مادران شما هم زمانی مکرومه بافی می کرده اند و یا شاید خود شما نیز به مکرومه علاقه مند باشید. گلدان ها به راحتی در این آویز گل جای می گیرند و می توانید به راحتی آنها را به دیوار اتاقتان آویزان کنید. اگر رنگ سیلر و کیلر موج نما باشه… شما باید درب رو باز کنید و کل کار رو سنباده کاری کنید و ایرادات محل پوسیدگی رو بگیرید (با بتونه رو سنباده).

اگر گیاهانی که در استند گلدان قرار گرفته اند نیاز به نور آفتاب دارند باید استند گل رادر کنار پنجره قرار دهید . برای گیاهان آپارتمانی لزومی به قرار گرفتن استند گلدان در کنار پنجره نیست چون نیاز به نور مستقیم ندارند. بعد از انتخاب استند گلدان که متناسب با دکوراسیون و فضا است ، باید برای محل قرار دادن استند گل یک سری نکات را در نظر بگیرید.

استند گل چیست؟ کاربرد های استند گل بهترین محل برای قراردادن استند ها

از طرفی محل قرار دادن استند نیز تاثیر بسزایی در طول عمر آن دارد. چنانچه استند گل را در مقابل نور مستقیم خورشید و یا در معرض رطوبت قرار ندهید، طول عمر آن افزایش یافته و دوام بیشتری خواهد داشت. استند گلدان یا گل به پایه ای یک یا چند طبقه گفته می شود که برای قرار دادن گلدان کاربرد دارد. در واقع استند را می توان نوعی ویترین بدون شیشه برای نگهداری گل و گیاه در نظر گرفت که علاوه بر جنبه کاربردی، تاثیر بسزایی در زیبایی فضا دارد.

  • همانطور که در این مطلب که توسط کارشناسان کارن روف گرد آوری شده است خواندید،استند های گل برای طراحی داخلی ساختمان ها یا ایجاد جلوه های بصری مورد استفاده قرار میگیرند.
  • فلز، MDF و چوب طبیعی از جمله متریالی هستند که در ساخت استند گل مورد استفاده قرار می گیرند.
  • ابعاد فضا و همچنین کاربرد شما ، مشخص می کند که چه نوع استند گل و با چه ویژگی هایی نیاز دارید .
  • دکوراسیون خانه یکی از مهم‌ترین حوزه‌های دکوراسیون است که به زندگی شخصی تک تک ما مربوط می‌شود.

حتی برای پر کردن فضاهای پرت و خالی و یا به عنوان پارتیشن استند گلدان انتخاب مناسبی است. در این تصویر استفاده از این نوع استند گل بسیار مناسب است به این علت که در فضای اطراف رنگ سفید زیادی وجود دارد. با توجه به محیط‌های کوچک در منازل آپارتمانی نیاز به استند گل در منازل ضروری است. این استند گل به شدت خاص و مدرن بوده و جلوه ویژه‌ای به منازل شما می‌دهد. خرید گل و گیاه آپارتمانی خرید گل و گیاه آپارتمانی و نگهداری آنها در منزل و یا محل… اما از مکان های متداول دیگری که می توانید استندها را در آن قرار دهید می توان در گوشه خانه، کنار تخت، تلویزیون، راهروها و با توجه به مبلمان خانه خود با توجه به اندازه و فضای قابل استفاده بین مبل ها استفاده کرد.

انتخاب ابعاد مناسب استند گل

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار