اصول طراحی با فتوشاپ آموزش و راهنمای طراحی و کار با فتوشاپ-مجله نورنگار

برای سفارش آنلاین طراحی لوگو کافیست در سایت ثبت نام نموده و سفارش آنلاین طراحی لوگو ثبت نمائید تا بلافاصله فاکتور دریافت نمائید و سپس تصمیم گیری فرمائید. بخش آموزش حرفه ای فتوشاپ که مخصوص دوستانی هست که می‌خواهند فتوشاپ را از پایه به صورت تخصصی به همراه پشتیبانی فنی و آموزشی یاد بگیرند و در مدت زمان خیلی کوتاه‌تری از فتوشاپ به درآمد عالی برسند. طراحی گرافیک راف که در سال ۱۹۲۷ منتشر شد، به عنوان اولین کتابی است که در عنوان آن «طراحی گرافیک» در‌نظر گرفته شده‌است. سلام من دوره را ثبت نام کردم ولی دسترسی برای دانلود قسمت ۳ و ۴ برام باز نمی شه؟ لطف می کنید بررسی کنید.

فتوشاپ چیست؟ کاربردهای بی نظیر فتوشاپ را بشناسید

اصول طراحی با فتوشاپ آموزش و راهنمای طراحی و کار با فتوشاپ-مجله نورنگار

(Alt / Option (Mac را فشار داده و نگه دارید و با Zoom Tool برای zoom out یا کوچک نمایی کلیک کنید. Rectangle Tool وکتورهای مستطیل شکل ، مسیر یا پیکسل را ترسیم می کند. دکمه Shift را فشار دهید و نگه دارید تا شکل را به یک مربع کامل تبدیل کنید. از ابزار Direct Selection (پیکان سفید) برای انتخاب و جابجایی یک بخش مسیر مشخص، نقطه های بر روی مسیر یا جهت هندل استفاده کنید. از Path Selection Tool (پیکان سیاه) در فتوشاپ استفاده کنید تا کل مسیر را به طور همزمان انتخاب کرده و حرکت دهید.

تمام این توضیحات بوسیله نرم افزارهای گرافیکی انجام می شود که بهترین آنها فتوشاپ است . یکی از مهمترین قابلیتهای فتوشاپ امکان روتوش و بازسازی تصاویر هست و با این کار میتونید انواع چین و چروک ، لک و خالکوبی ، خال ، جوش ، زخم و سوختگی را از روی عکسها و تصاویر بردارید . و اما تا به الان شما یادگیری فتوشاپ را آغاز کردید و اکنون نوبت به حرفه‌ای شدن است.

من در تلاشم با ارائه مطالب کاربردی و آموزش های اصولی شما را در این مسیر همراهی کنم. به این ترتیب صفحه ای دارای عکس و نام دارنده سایت و توضیحاتی در مورد او در فتوشاپ ایجاد کرده اید. در قسمت طرح ها پوشه هایی با اسامی work،left sidebar و description ایجاد کنید. همانطور که از نام آن مشخص است در این نوع طراحی از انیمیشن و یا تصاویر متحرک برای جذابیت بیشتر استفاده می شود و زبان برنامه نویسی استفاده شده در این طراحی HTML و CSS می باشد. این نوع طراحی بهره کمی از تکنیک های گرافیکی می برد و اولویت این نوع طراحی ها ارائه محتوا و اطلاعات می باشد. اشکال و نوشته های خود را به فریم تبدیل کنید و به عنوان یک عنصر خدمات گرافیکی در تهران ثابت استفاده نمایید.

ایجاد حساب کاربری

اگر نگاهی به اطراف خودمان بیندازیم، به احتمال زیاد یکی از محصولات طراحی شده توسط نرم افزار فتوشاپ را خواهیم دید. در ادامه چند مورد از مهمترین کاربردهای فتوشاپ شرح می‌دهیم. با سری جدید تصاویری که بر روی آنها روتوش انجام شده است در خدمت شما هستم .

روتوش، ویرایش ویدئویی، طراحی برای چاپ و حتی جُرم‌شناسی بخشی از کاربردهای فتوشاپ است که در صنایع مختلف استفاده می‌شوند. لوگو گوگل کروم در طول سالها تکامل یافته است اما حتی این نسخه قدیمی لوگو هنوز یک پیش نمایش زیبا از این است که چگونه اقدامات ساده فتوشاپ می توانند به یک تجربه لوگو منحصر به فرد منجر شوند. Photoshop نیز انتخاب خوبی است، زیرا به شما امکان می دهد جلوه های منحصر به فردی ایجاد کنید که ممکن است در یک برنامه بردار ایجاد نشوند. در انجام میدم، سریع و ساده و امن، کارهای خود را به متخصصین و فریلنسرها بسپارید.

  • Photoshop 2020 از ابزارهای بیشتری نسبت به نسخه های پیشین خود برخوردار بوده و در عین حفظ بالاترین کیفیت خروجی، بهبود و پیشرفتهایی نیز در زمینه انتخاب و ماسک تصاویر، از بین بردن عناصر منحرف کننده و Wrapping تصاویر داشته است.
  • لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.
  • تا زمانی که از نتیجه نهایی کار کاملا راضی بوده و بخواهید نتیجه کار را در پایان با فرمت های رایج عکس (مانند .jpg یا .png ذخیره کنید) ذخیره و در وب سایت و یا جاهای دیگر از آن استفاده کنید.
  • ابتدا لایه‌ها را گروهی کنید و سپس یکبار برای همه آنها از ماسک استفاده نمایید.
  • شما به راحتی می‌توانید سایت، شبکه اجتماعی یا پیج آموزشی یکی فتوشاپ‌کار حرفه‌ای را دنبال کنید.
  • در قسمت طرح ها پوشه هایی با اسامی work،left sidebar و description ایجاد کنید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار