بالا 10 بهترین دی وی دی رایتر برای ویندوز 10

اگر هدف اصلی شما این است که دی وی دی تکثیر، این نرم افزار است که شما باید خرید است. این رایتر دی وی دی ویندوز 10 همراه با ساده و رابط کاربری تمیز می آید. با این حال، این ابزار می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تقلید جمعی از دی وی دی در یک بار. رابط کاربری ساده شما به ماندن بدون هیچ زحمتی و موثر انجام دهد در حالی که کپی کردن دی وی دی کمک می کند.

  • این مدل با نام DW316 معرفی شده که امکان خواندن و نوشتن روی CD و DVD را دارد.
  • با این حال، این ابزار می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای تقلید جمعی از دی وی دی در یک بار.
  • DDR3 در سال 2007 معرفی شد و در حالی که امروزه هنوز در برخی سیستم های قدیمی استفاده می شود ، اما DDR4 به استاندارد تبدیل شده است.
  • برای افزایش RAM کامپیوتر ، مادربرد باید با حافظه جدید سازگار باشد.
باید بدانید که یکی از دلایل اجرا نشدن auto run انواع cd و dvd می تواند سنگین بودن auto run باشد ضمن اینکه می تواند توسط آنتی ویروس اجرای فایل اتوران اشتباها بلاک شده باشد. با این حال برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت جزئیات بیشتر در این باره، لازم است در دوره های آموزش تعمیر دی وی دی رایتر لپ تاپ شرکت کنید. رفته‌رفته لپ تاپ ها به سمت نازک‌تر شدن و سبک‌تر شدن پیش می‌روند.

بهترین سی دی رام اکسترنال (درایو نوری اکسترنال)

تعمیر این قطعه کار آسانی نبوده و برای انجام این کار باید به یک تعمیرگاه معتبر مراجعه نمایید تا این کار را برای شما انجام دهند. بهترین راه برای اینکه بفهمید سیستم لپ تاپ یا رایانه رومیزی شما با RAM سازگار است یا خیر ، نگاه کردن به برچسب روی استیک RAM است. سپس می‌توانید جستجوی SDRAM ، DDR ، DDR2 یا DDR3 را ادامه دهید. یکی دیگر از دلایل ناسازگاری کامل این دو حافظه ، استفاده از حافظه دسکتاپ از DIMM است.

عواملی که بایستی در خرید درایو نوری در نظر داشته باشید را بالاتر به تفضیل بیان کردیم ، اما ممکن است باز هم در انتخاب نوع درایو نوری کامپیوتر خود دچار تردید شوید . قطعا در زمانه ای که دی وی دی رایتر کامپیوتر از توانمندی کافی برای کار با سی دی و دی وی دی به صورت توامان برخوردار است ، حتی فکر کردن به گزینه درایو سی دی بیهوده است . سی دی رام یا همان دیسک خوان یکی از کاربردی ترین قطعات سخت افزاری است که در ساخت کامپیوتر یا لپ تاپ به کار می رود. همان طور که احتمالا می دانید کاربرد این قطعه سخت افزاری خواندن سی دی یا دی وی دی مورد نظر شما است. ضعیف شدن لنز یکی از رایج ترین مشکلاتی است که برای سی دی رام کامپیوتر به وجود می آید.

دی وی دی رایتر اکسترنال ایسوس مدل ASUS ZenDrive U7M

هم چنین ، اگر قصد خرید مادربرد جدید را دارید ، تمرکز خود را روی DDR5 قرار ندهید. هنوز در دسترس نیست و علی رغم آنچه SK Hynix می گوید ، آماده سازی اینتل و AMD مدتی طول می کشد. گرچه بعید است امروز حافظه RAM DDR2 را در بسیاری از نقاط پیدا کنید (از سال 2004 در دسترس قرار گرفت) اما هنوز هم برای مقایسه مفید است.

بررسی پوکو F4 GT ؛ بهترین پرچمدار اقتصادی برای گیمرها

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار