بایگانی‌ها ارز دیجیتال آکادمی مالی بیزآموز ارزدیجیتال فارکس | stockmarketna

در این مطلب، قصد داریم ۵ استراتژی ساده و درعین‌حال کارآمد مدیریت ریسک در بازار ارزهای دیجیتال را معرفی کنیم؛ اما پیش از آن مفهوم مدیریت ریسک را دقیق‌تر بررسی خواهیم کرد. حالا که با روش‌های مدیریت ریسک سرمایه‌گذاری آشنا شدیم، وقت آن رسیده تا انواع استراتژی معاملاتی ارز دیجیتال را برای کاربران مبتدی معرفی کنیم. بدون شک قرار دادن تمام تخم مرغ‌ها در یک سبد، استراتژی درستی در دنیای کریپتو نیست.

قبل از تصمیم‌گیری مطمئن شوید که تحلیل فنی و تحلیل بنیادی خود را انجام داده‌اید. برای تحلیل فاندامنتال می‌توانید از سایت کوین‌مارکت‌کپ استفاده کنید. این استراتژی معاملاتی با این امید که دارایی مورد نظر افزایش ارزش قابل توجهی خواهد داشت، انجام می‌شود. البته باید این مورد را هم در نظر داشت که هر پروژه رمز ارزی حتما موفقیت آمیز نخواهد بود و حتی آینده بزرگترین ارز دیجیتال دنیا هم تضمین شده نیست. بنابراین این راهبرد هم ریسک‌های خودش را دارد و کاربر باید ارزی که هودل می‌کند را با دقت کامل انتخاب کرده باشد. استراتژی معاملاتی یک متدولوژی سیستماتیک برای خرید و فروش در بازارهای اوراق بهادار (یا ارز دیجیتال) است.

صعود ناگهانی قیمت بیت کوین

تا زمانی که اکثر معاملات شما به سود ختم شوند، با استفاده از حد ضرر (Stop-loss) در سود خواهید بود. کارگزاری روبوفارکس یکی از معدود کارگزاری هایی است که به مشتریان ایرانی هم خدمات ارائه می‌دهد. اگر به معاملات لورج علاقه دارید، باید یک کارگزاری را پیدا کنید که این آپشن را داشته باشد. همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید ، گُوه ها می توانند به عنوان الگوی صعودی یا الگوی معکوس مشاهده شوند.

استراتژی سوم: متنوع‌سازی و پوشش ریسک (Hedging)

دنیای معاملات کریپتوکارنسی ها در ابتدا ممکن است پیچیده و عجیب و غریب به نظر برسد، اما بعد از فهمیدن استراتژی های مختلف و ابزار در دسترس متوجه خواهید شد آنقدر ها هم سخت نیست. فقط همیشه به یاد داشته باشید که هیچ یک از استراتژی‌های معاملاتی کریپو همیشه برنده نیست. اگر یک ارزدیجیتال در سبد خود مجله خبری بورس داشته باشید، نواسانات بازار را تجربه خواهید کرد. برای انتخاب عملکرد بهتر سبد ارزدیجیتال باید متعادل و متنوع باشد، منطقی باشید، استراتژی داشته باشید. همانطور که در تصویر فوق قابل مشاهده است; قیمت سهام این شرکت در سال جاری نوساناتی را تجربه کرده است که خود بازتابی از کشف بیت کوین بوده است.

http://aryalaptop.ir

داشتن اطلاعات کافی و پیش‌بینی درست روند قیمت در استراتژی فیدینگ، سود قابل‌توجهی را برای شما به همراه دارد. اما از سوی دیگر اگر بدون آگاهی به فکر پیاده‌سازی چنین روشی بیفتید، ضررهای غیر قابل جبرانی متحمل خواهید شد. بسیاری از کارشناسان استراتژی مومنتوم را یک روش‌ پر ریسک معاملاتی می‌دانند چرا که هر لحظه امکان تغییر روند و ضررهای قابل توجه وجود دارد. یکی از مزایای اصلی استراتژی اسکالپینگ تایم فریم‎‌های معاملاتی بسیار کوتاه آن است. بدین صورت اگر به هر دلیلی تحلیل شما اشتباه باشد، میزان ضرر هم ناچیز خواهد بود و می‌توانید سریعا از بازار خارج شوید.

  • راه مناسب برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال «میانگین گیری ​​هزینه دلار» است.
  • این انتخاب به عوامل زیادی مثل نوع شخصیت، سبک زندگی و میزان سرمایه شما دارد.
  • به فکر به پایان رسیدن دوره نباشید این دوره همگام با تغییرات پیش خواهد رفت و پس از به پایان رسیدن فصل های اصلی ، هر ماه کلیپ های تجربیات و تحلیل ها و تغییرات ارسال خواهد شد .
  • حمایت به یکی از این مناطق زیر قیمت فعلی اطلاق می‌شود و مقاومت سطحی بالاتر از آن است.
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار