بایگانی‌ها ارز دیجیتال آکادمی مالی بیزآموز ارزدیجیتال فارکس | stockmarketna

سرمایه‌گذاران از استراتژی‌های مدیریت ریسک برای کمک به پرتفوِ خود استفاده می‌کنند. اولین گام مهم در این نوع از استراتژی‌ها، ارزیابی خطرهای فعلی و سپس ایجاد برنامه‌هایی کارآمد برای مقابله با آن‌هاست. به عنوان مثال اگر از نگاه حامیان بیت کوین به ماجرا نگاه کنیم، هولد کردن ارز دیجیتال، یک استراتژی برای غلبه بر ترس عدم قطعیت و تردید است. آنها معتقدند پادشاه ارزهای دیجیتال سرانجام اقتصاد دنیا را دگرگون می‌کند. بنابراین خرید و نگهداری آن، به شرط صبر کافی، در هر زمانی سودده خواهد بود.

تریدر یا معامله گر (Trader) کیست؟ چگونه یک تریدر موفق باشیم؟

مشتریان و معامله گران بازارهای مالی می توانند برای افتتاح‌حساب، واریز و برداشت ریالی از طریق مجموعه افیکس کار اقدام کرده و همچنین از سایر مزایای ویژه ای که برای مجموعه افیکس کار در نظر گرفته شده، برخوردار شوند. وج‌ها یا کنج‌ها نیز به همین شکل هستند، اما در این مورد رنج قیمت محدودتر می‌شود نه موازی. از آنجا که مداوم در محدوده‌های کوچکتر و کوچکتر قرار مجله خبری بورس می‌گیرند، معمولاً می‌توانید محدودیت بالایی را برای زمان وقوع این شکست تعیین کنید. اما با نزدیک شدن آن هر دفعه، قیمت خط روند را تست می‌کند و شانس شکست افزایش می یابد. اگر روند یک طرفه باشد، این استراتژی معاملاتی تأثیر کم‌تری خواهد داشت و برای شروع کارایی ندارد. یک راه دیگر برای اندازه‌گیری تقاضا، چک نمودن حجم معاملات روزانه daily trading volume است.

از ایجاد کال بر اساس تبلیغات پرهیز کنید

موقعیتی را در نظر بگیرید که قیمت بیت کوین با همان مقدار 10 درصد کاهش می‌یابد. اما اگر به نگه داشتن آن ادامه دهید احتمالاً قیمت بالا می‌رود و شما همچنان بیت کوین دارید. چهارمین استراتژی برتر در معاملات کریپتوکارنسی مبتنی بر شکست خط روند است. انجام معاملات کریپتو با شکست خط روند بر مبنای سطوح حمایت، مقاومت و کانال‎ها انجام می‌شود.

  • سومین استراتژی برتر در معاملات کریپتوکارنسی مبتنی بر بررسی شاخص های مقاومت نسبی است.
  • تریدرهایی که از این استراتژی خرید و فروش ارز دیجیتال استفاده می‌کنند، با توجه وضعیت بازار وارد پوزیشن شورت یا لانگ خواهند شد.
  • بنابراین اگر قیمت بیت کوین 10 درصد افزایش یابد، بیت کوین 100 دلاری شما فقط 110 دلار ارزش دارد، اما معامله با اهرم 10 برابر با ارزش 1000 دلار اکنون 1100 دلار است.
  • مثلا می‌توانید برای مدیریت سبد ارزدریجیتال خود آن را به یک سوم بیتکوین و یک سوم اتریوم و یک سوم باقیمانده را به هر ارزدیجیتال دیگری اختصاص دهید.

برخلاف سودی که بسیاری افراد ادعا کرده‌اند با سرمایه‌گذاری در بازار کریپتو به دست آورده‌اند، هیچکس نمی‌تواند پیشبینی کند که در آینده چه اتفاقی می‌افتد. اگر شرایط بازار ارزهای دیجیتال به بدترین حالت خود تغییر کرد، مطمئن شوید چیزی را سرمایه‌گذاری می‌کنید که تحمل از دست دادنش را دارید. به توصیه‌های دیگران تکیه نکنید و خودتان در مورد ارز مربوطه تحقیق و بررسی کنید. از نمودار برای تجزیه و تحلیل ارزهای خود استفاده کنید و نقطه خرید و یا فروش را تعیین کنید. بعد از تحقیق و بررسی برای مدیریت و اصلاح سبد ارزدیجیتال خود می‌توانید تصمیم‌گیری کنید.

http://aryalaptop.ir

این استراتژی ها به شما می گویند که چه زمانی بخرید و چه زمانی بفروشید. در این وبینار قرار هست سه استراتژی به شما بیاموزیم تا بازدهی معامله های شما در بازار ارزهای دیجیتال به ۱۵ تا ۲۰ درصد در ماه برسد. «معاملات فرکانس بالا» به عنوان یکی از پیچیده‌ترین استراتژی‌ها شناخته می‌شود. اما با این حال سودهای قابل توجهی را برای فعالان حوزه‌ی ارزهای دیجیتال به همراه دارد.

کیف پول تراست ولت + آموزش تصویری

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار