بهترین استراتژی معاملات سووینگ برای فارکس با دقت بالا | stockmarketna

زیرا تجربیات نشان داده که بهترین استراتژی، استراتژی است که تریدرها را به سوی بهره گیری از نرم افزارهای قدرتمند هدایت کند. در حقیقت صاحب نظران این حوزه معتقدند که هیچ اجباری به استفاده از استراتژی های فارکس با اندیکاتور وجود ندارد. همچنین آنان معتقدند که استراتژی بدون اندیکاتور یک استراتژی بسیار قوی و مفید است. پلتفرم‌هایی که به صورت معمول برای ترید با استراتژی معاملاتی پرایس اکشن به کار می‌روند نمی‌توانند اطلاعات مورد نیاز برای ترید با سبک ولیوم را به شما بدهند. شاید در ابتدا درک این موضوع کمی پیچیده باشد اما به در ادامه متوجه خواهید شد که استراتژی معاملاتی پرایس اکشن یا اندیکاتورها عمدتاً بر اساس رفتار گذشته بازارترید می‌کنند. امروز قرار است درباره یکی از استراتژی‌های معاملاتی فارکس با شما صحبت کنم.

ابزار ولوم تریدینگ

علاوه بر این، تجارت الگوریتمی می تواند برای پیاده سازی و نگهداری پیچیده و پرهزینه باشد و به مقدار قابل توجهی از برنامه نویسی و دانش فنی نیاز دارد. پوشش ریسک در بازار فارکس به شکلی مستقیم به مدیریت ریسک ارتباط دارد. در این مطلب می توانید مبانی و روش های پوشش ریسک را به همراه مثال های پوشش ریسک موثر مطالعه کنید. برای تبدیل شدن به یک معامله گر حرفه ای فارکس، باید استراتژی معاملاتی مخصوص خود را توسعه دهید. بهتر است بعد از حرفه ای شدن در یک استراتژی ساده از استراتژی های پیچیده تر استفاده کنید.

  • استراتژی‌های آربیتراژ آماری همچنین می‌توانند شامل تجزیه و تحلیل سایر داده‌های بازار، مانند شاخص‌های اقتصادی یا رویدادهای خبری، برای شناسایی معاملات بالقوه باشند.
  • در بهترین گروه ارز دیجیتال می‌توانید از سیگنال فارکس، سیگنال فیوچرز و انواع سیگنال ارز دیجیتال به صورت روزانه بهره‌مند شوید.
  • توجه کنید که به هیچ عنوان نباید به تنهایی به یک اندیکاتور اتکا کنید و ملاک اصلی در استراتژی معاملاتی شما باید نمودار قیمت باشد.
مشخص نمودن وضعیت که در بازار فارکس خریدار هستیم یا فروشنده، اساسی ترین و اولین رکن سیستم معاملاتی پیپو است. معاملات نوسانی یا سوئینگ یک استراتژی است که به موجب آن تریدرها به دنبال کسب سود از بازارهای پرطرفدار هستند. با انتخاب «Top» و «Bottom»، تریدرها بر بازه زمانی پوزیشن‌های خرید و فروش خود را انتخاب می‌کنند. همانطور که اشاره شد در این معاملات چشم‌انداز بلندمدت (هفته‌ها، ماه‌ها یا حتی سال‌ها) مدنظر است. درک چگونگی تاثیر عوامل اقتصادی بر بازار در پیش‌ بینی بازار فارکس ضروری است.

پرایس اکشن

بنابراین باید روشی را انتخاب کنید که نیازی به دید گسترده ای از بازار نداشته باشد. در این نوع استراتژی معاملاتی فارکس، تصویر کاملی از بازار مورد نیاز است. در این استراتژی شما تعداد فرصت های معاملاتی بیشتری دارید و با انجام این استراتژی، نسبت ریسک به پاداش متوسطی خواهید داشت. مجله خبری بورس اما برای استفاده از این استراتژی، باید زمان زیادی سرمایه گذاری کنید و در تحلیل تکنیکال قوی باشید. تکرار چندین معامله برای کسب سود ناچیز در فارکس، نوسانات یا اسکالپینگ نامیده می شود. بنابراین، می توانید با باز کردن و بستن مکرر پوزیشن های مختلف در طول روز، سود کمی کسب کنید.

بهترین جفت ارزها برای تریدر‌های مبتدی🤩

همچنین باید دارای یک برنامه مدیریت ریسک صحیح، شفاف و قابل درک باشد و با شواهد تجربی پشتیبانی شود. این را می توان با نظارت منظم بر عملکرد استراتژی و انجام تنظیمات در صورت نیاز به دست آورد. مواردی که به آن ها اشاره شد، خیلی کم پیش می آید که با هم در یک استراتژی دیده شود و دقیقا به همین دلیل است که نام این استراتژی در صدر می درخشد. در واقع این استراتژی با دیدی کاملا مهندسی شده و علمی بازار را می نگرد و به همین دلیل کاملا کاربردی است. خالق این استراتژی یعنی خود نیکولا دلیک چندین بار گفته که به شانس اعتقادی ندارد و زمانی فردی در بازار های مالی به موفقیت می رسد که آزمون و خطا و تمرین انجام داده باشد.

http://aryalaptop.ir

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار