بهترین روش‌ها و استراتژی‌های ترید ارز دیجیتال در سال 2021 کدامند؟ وبلاگ اکسکوینو | stockmarketna

برای یک ترید موفق، سرمایه گذاران اغلب به شاخص‌های تکنیکال برای تعیین نقاط ورود و خروج برای ارزهای دیجیتال خاص تکیه می‌کنند بنابراین به نوسانات قیمت ارز دیجیتال توجه داشته باشید. البته مجله خبری بورس برای کسب سود واقعی از طریق اسکالپینگ باید حجم معاملات خود را افزایش دهید. اسکالپرها با بررسی ترندهای تاریخی و حجم تراکنش‌های بازار، نقطه ورود و خروج خود در یک روز را مشخص می‌کنند.

http://aryalaptop.ir

اگر نگاهی منطقی داشته باشید می‌بینید که این استراتژی علاوه بر سودآوری بالا، روشی پر ریسک برای فعالیت در بازارهای مالی است. به طور کلی می‌توان گفت که ریسک شناسایی و سرمایه‌گذاری در برخی از ارزهای دیجیتال به نسبت سایر استراتژی‌های معاملاتی کمتر است. همین موضوع باعث شده تا افرادی که آگاهی و تجربه‌ی کافی برای تحلیل روند قیمت در بازه‌های زمانی کوتاه را ندارند، این روش به کار بگیرند. شما همچنین می‌توانید نرم‌افزارهایی را که کاهش ناگهانی و رسیدن قیمت به یک حد مشخص را سریعا اطلاع‌رسانی می‌کنند، بر روی تلفن همراه یا سیستم کامپیوتری خود نصب کنید.

استراتژی ترید با روند زمانی را توصیف می‌کند که یک تریدر از تحلیل تکنیکال برای تعریف روند بازار استفاده می‌کند و فقط در جهت روند از پیش تعیین شده پوزیشن‌های معاملاتی باز می‌کند. معاملات روزانه، آربیتراژ و اسکالپینگ از جمله استراتژی های خرید و فروش ارز دیجیتال هستند. علی رغم ریسک بالای این استراتژی، تریدرهای حرفه‌ای که به الزامات مارجین و سایر قوانین معاملاتی توجه دارند، می‌توانند به سود خوبی برسند. این تریدرها معمولا به سراغ بازارهایی با نقدینگی بالاتر می‌روند، زیرا تعیین نقطه ورود و خروج برایشان آسان‌تر خواهد شد.

صعود ناگهانی قیمت بیت کوین

با جامعه فارسی‌زبان ارزدیجیتال در مورد توکن‌ها و کوین‌های محبوبتان بحث و گفتگو کنید. شایان ذکر است که قراردادهای آتی به‌راحتی در صرافی‌ها تسویه می‌شوند. برای نمونه، در مثال بالا شخص طرف قرارداد شما ۵,۰۰۰ دلار (تفاوت بین قیمت نقدی و آتی) به شما می‌پردازد. در این حالت، شما توانسته‌اید در‌برابر خطر سقوط قیمت بیت کوین از سرمایه‌تان محافظت کنید. فراموش نکنید که تنوع‌بخشی در بازار ارز دیجیتال بسیار مهم‌تر از بازارهای مالی سنتی‌تر با نوسان‌های کمتر است. مجموعه جامعی از استراتژی‌های مدیریت ریسک وجود دارد که برخی از آن‌ها برای مبتدیان نیز مناسب هستند.

ارزهای دیجیتال با کاربرد متفاوت تمرکز کنید‌

«آربیتراژ» هم به عنوان یکی از روش‌های کسب درآمد در بازار ارزهای دیجیتال شناخته می‌شود. بدین صورت که ارز دیجیتال مورد نظر را از یک صرافی با قیمت پایین‌ خریداری کرده و با قیمت بالاتر به صرافی دیگری می‌فروشند. پس می‌توان یکی از الزامات آربیتراژ را بررسی هم زمان قیمت در چندین صرافی دانست.

  • کافیست آموزش دوره های ارز دیجیتال که توسط تیم قدرتمند دکتر سیگنال تهیه شده است را با دقت مطالعه نمایید تا جهت دریافت رایگان این آموزش ها به تصمیم نهایی برسید.
  • در ادامه بهترین روش‌ها و استراتژی‌های ترید در دنیای ارزها دیجیتال را به صورت کامل بررسی خواهیم کرد.
  • شما همچنین می‌توانید نرم‌افزارهایی را که کاهش ناگهانی و رسیدن قیمت به یک حد مشخص را سریعا اطلاع‌رسانی می‌کنند، بر روی تلفن همراه یا سیستم کامپیوتری خود نصب کنید.
  • آنچه که از من می‌آموزید، دانش و تجربه‌ایست که بدون هیچ سرپوشی، تماما در اختیار دانشجویانم قرار داده‌ام.
  • «معاملات معکوس» که به عنوان Reverse trading هم در بین کاربران شناخته می‌شود، یکی از استراتژی‌های سودآور در بازار ارزهای دیجیتال است.
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار