بهترین قنادی های تهران برای عاشقان کیک و شیرینی بهترین شیرینی فروشی تهران کجاست؟

بهترین قنادی های تهران برای عاشقان کیک و شیرینی بهترین شیرینی فروشی تهران کجاست؟

این شیرینی در مقایسه با باقلوا، قیمت ارزان تری داشته و سبک و بسیار خوشمزه است. شما این امکان را خواهید داشت تا لوکوم های ساده طعم دار یا انواع پسته ای و بادامی را امتحان کنید. اگر چه مواردی که در زیر آمده اند، تمام شیرینی های خوشمزه ترکیه نیستند؛ اما می توان آن ها را معروف ترین ها دانست که مورد توجه توریست ها نیز قرار می گیرند.

در کل اگر نگاهی به تاریخ و گذشته بیاندازیم، نمی‌توانیم ب صورت دقیق بگوییم که شیرینی را برای اولین بار ایرانی‌ها پخت کردند یا خارجی‌ها. اما واقعا هر شخص ایرانی یا خارجی که شیرینی پختن را رواج داد، باید به او یک خسته نباشید حسابی بگوییم که چنین شعبده بازی‌ را با چند ماده ساده انجام داد. قنادی آنسه تولید کننده انواع شیرینی خشک، تر و باقلوا است که در سال 1387 کار خود را شروع کرد. قنادی رضاشهر به مدیریت جناب پیله‌وران یکی دیگر از قنادی‌های خوب مشهد با 20 سال سابقه است.

شعبه مرکزی شیرینی الف در خیابان مقدس اردبیلی واقع شده و کمی بعد شعب مختلف آن در سراسر کشور آغاز به کار کرد. شیرینی الف از قنادی‌های فانتزی و نسبتا لوکس است که محصولات متنوعی نظیر انواع دسر، کیک بستنی، کیک، شیرینی و تارت را تولید و عرضه می‌کند. تنوع شیرینی‌های سنتی الف بالا نیست اما سایر شیرینی‌های این قنادی در کنار خشکبار و دسرهای مختلف از کیفیت مطلوب و قابل قبولی برخوردار هستند. از نظر شما همشهریان عزیز بهترین شیرینی فروشی شیراز کجا می باشد؟ با ثبت نظرات خود در وبسایت کارشد به دیگر همشهریان خود در این زمینه کمک کنید.

در این زمان معروف‌ترین قنادی تهران، الو کیک به کمک شما خواهد آمد. کافی است به ویترین کیک‌ها و شیرینی‌های الو کیک مراجعه کنید تا بتوانید هر شیرینی و کیکی را که دوست دارید با طعم‌های بی‌نظیر به صورت آنلاین سفارش دهید. این قنادی تا جای ممکن تلاش خود را می‌کند تا در سریع‌ترین زمان ممکن سفارش شما را به دستتان برساند. یکی از شیرینی‌های خوشمزه عیدانه لوز زعفرانی با پودر بادام است که بسیار طعم دلنشینی دارد. شما می‌توانید انواع شیرینی‌های عید نوروز را از بهترین قنادی تهران، الو کیک، تهیه کنید و از میل کردن آن نهایت لذت را ببرید.

کیک تولد اصفهان

پس از ان کـه کاملا خنک شدند کمی از سس کاراملی با قلمو بر روی هر کوکی بمالید. سپس روی ان از مواد رویه قرار دهید و بـه کمک انگشتان دست بـه آرامی فشار دهید تا مواد بچسبند. در آخر با شکلات ذوب شده کـه بـه روش بن ماری یا بر روی بخار آب یا در مایکروفر آماده نموده اید، تزیین نمایید.

  • خمیر اماده شده را به مدت نیم ساعت در یخچال استراحت دهید.
  • روزبعد و موقع پخت شیرینی‌ها، بـه اندازه یک فندق از خمیر برداشته و گرد کنید و روی ان رابا مهر یا کاتر شیرینی طرح بیندازید.
  • در کرمانشاه و خوزستان هم شیرینی های محلی با خرما زیاد درست می‌شود.
  • با اینکه این شیرینی ظریف، شروع تلخ و شیرینی داشت، ریشه عمیقی در فرهنگ آرژانتین دوانده و اکنون نشانگر وطن‌پرستی و غرور مجله شیرینی و شکلات شیرینی تا ملی است.
  • و به همین دلیل در لیست بهترین شیرینی فروشی های تهران ما قرار گرفته است.
  • ما از نظر کیفیت به شیرینی ناتلی نمره 85 و از نظر بهره‌مندی از پلتفرم‌های آنلاین در ثبت سفارش چهار ستاره می‌دهیم.

علاوه بر کیک، سایر شیرینی‌ها، دسرها، تارت‌ها و نان‌های این قنادی نیز بسیار خوشمزه و درجه یک هستند. تولیدات روزانه این قنادی، به عنوان یکی از بهترین شیرینی فروشی های تهران به دلیل کمبود مواد اولیه و اوضاع نابسامان اقتصادی بسیار اندک بود. در نتیجه مشتری مجبور بود تا از میان همین محدود کیک و شیرینی، شیرینی مورد نظر خود را از ویترین این مغازه انتخاب کند. با این وجود کیفیت و تازگی شیرینی‌های قنادی بی بی همیشه حرف اول را می‌زد. کافه قنادی لرد که در لیست یکی از بهترین شیرینی فروشی تهران قرار دارد، توسط یک زوج عاشق (لئون و آنیک) که با پول پسندازشان در سال 1345 بنا شد.

قنادی خوشه

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد این قنادی، استفاده از مواد اولیه درجه یک و مرغوب بازار برای پخت شیرینی‌های خود است. به عنوان مثال قنادی لوندر سعی کرده است تا برای پخت برخی شیرینی‌های غیرسنتی خود از کره استرالیایی و شکلات‌های بلژیکی استفاده کند. همین ویژگی باعث شده است تا قیمت برخی از شیرینی‌های قنادی لوندر نسبت به سایر محصولات کمی بالاتر باشد. استقبال بسیار زیاد مردم از شیرینی فروشی کوکی باکس باعث شده است تا شعبه سوم این شیرینی فروشی نیز افتتاح شود. اگر برای رفتن به جایی و یا برای مهمانی خانگی خود، قصد خرید شیرینی غیر سنتی را دارید، سری به کوکی باکس بزنید تا شیرینی‌های آن را از نزدیک ببینید. در نتیجه کوکی باکس مردم را عادت داد تا به جای خرید کیلویی شیرینی، این بار با دقت بیشتر و به صورت تک فروشی شیرینی خود را انتخاب کنند.

بهترین شیرینی و کیک کادویی در برترین قنادی اصفهان

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار