بهترین نرم افزارهای حضور‌ و غیاب پرسنل【ارتباط با نرم افزارهای CRM】 | مجله حضور و غیاب

نرم افزار حضور و غیاب با امکان تعریف چند تقویم و تعیین انواع تعطیلات هفتگی، ویژه و … اگر مطمئن نیستید که سیستم حضور و غیاب مبتنی بر وب برای کسب و کار شما مناسب است یا خیر، در نظر داشته باشید که برای یک دوره آزمایشی رایگان یا آزمایشی ثبت نام کنید. اکثر فروشندگان یک یا هر دو را پیشنهاد می‌کنند تا به شما اجازه دهند نرم‌افزار را قبل از انجام تعهد آزمایش کنید.

  • شرکت زمان پرداز توانسته با ارائه دستگاه های حضور و غیاب در انواع مختلف با شیوه های احراز هویت منحصر به فرد، تمامی نیاز های مدیران شرکت ها و صاحبان کسب و کار را پاسخگو باشد.
  • اگر می خواهید بدانید که این سیستم چگونه به افزایش کارایی و دقت کسب و کار شما کمک می کند، با ما همراه باشید.
  • در سطح مدیریتی که خود شامل سطوح مختلفی است امکان دسترسی به گزارشات تردد پرسنل، تائید یا عدم تائید خود اظهاری و… را در فراهم شده است.
  • نرم افزار تحت وب حضور و غیاب باید این قابلیت را داشته باشد که اطلاعات را در بستر وب از دستگاه حضور و غیاب تخلیه کند و این ویژگی تنها در دستگاه های حضور و غیابی وجود دارد که پروتکل ارتباطی web socket دارند.
  • شما می توانید در هر کجایی که باشید و در هر زمانی که خواستید از تردد پرسنل خود به صورت آنلاین مطلع شوید.

با توجه به برقرار بودن شرایط شیوع ویروس کرونا احتمالا شما هم به فکر خرید نرم افزار حضور غیاب دورکاری افتاده‌اید. جهت خرید سامانه کنترل تردد پرسنل دورکار باید حتما با افراد مطلع و متخصص مشورت کرده و سپس در جهت خرید بهترین نرم افزار حضور و غیاب دورکاری اقدام کنید. این نرم افزار علاوه بر کنترل و ثبت دقیق ترددها می تواند بر روی عملیات های دیگری نظیر مدیریت کارکرد و قوانین، مدیریت کاردکس و مانده مرخصی، مدیریت کارانه و بهره وری و همچنین مدیریت شیفت های پیچیده بیمارستانی و چرخشی نظارت داشته باشد. علاوه بر این با توجه به انعطاف پذیری بالای این نرم افزار، امکان پیاده سازی انواع قوانین و فرآیندها بر مبنای عملکرد و ساختار کسب و کارها بر روی آن وجود دارد.

یکی از ‌مشخصه‌های جذاب و البته کاربردی سامانه ثبت حضور و غیاب دورکاری، رابط کاربری ساده و راحت آن است. به طوری که برای استفاده از این دستگاه با پیچیدگی خاصی مواجه نخواهید شد و همه کارکنان شما به راحتی می‌توانند از نرم افزار دورکاری حضور و غیاب استفاده کنند. استفاده از نرم افزارهای تحت وب به منظور ثبت حضور غیاب کارکنان، همچنین مزایای زیست محیطی نیز دارند. به طور طبیعی استفاده از این نرم افزارها کاهش مصرف کاغذ را در پی دارند.

بهترین نرم افزارهای حضور‌ و غیاب پرسنل【ارتباط با نرم افزارهای CRM】 | مجله حضور و غیاب

بهترین سیستم‌های حضور و غیاب امروزی اما همراه با توسعه ابزارهای تحت موبایل پیش رفته‌اند. ۱- باخبر شدن مدیر از حضور و غیاب لحظه ای کارمندان، باعث می شود تا به مرور رفت و آمد پرسنل منظم شده و بهره وری کسب و کار افزایش پیدا کند. این نتایج با ثبت ورود یا خروج آنلاین در مجاورت دستگاه کنترل تردد دینگ بدست می آید. میتوان چندین کاربر در مکان های مختلف یا به صورت همزمان از این نرم افزار استفاده کنند و چون اطلاعات سیستمی نرم افزار حضور غیاب تحت وب فضای زیادی را اشغال نمیکند میتوانیم تمام گزارشات مورد نیاز را ذخیره کنیم.

پوشش انواع شیفت های کاری و تعریف انواع گروه های کاری پرسنلی

امکان تعریف محدودیت برای فیلدهایی که بر اساس تعریف حالت مجاز یا غیرمجاز ویا محدودیت کف و سقف دارند. بطور مثال مجوز اضافه کاری در ماموریت، میزان مرخصی ساعتی در روز یا ماه و … با کسرا در زمان دورکاری یا ماموریت زمان حضور و غیاب یا مکان مامورت پرسنل را به همراه بازه زمانی ماموریت رصد کنید. بدون شک می‌توان یکی از بهترین و مناسب‌ترین دستگاه‌های حضور و غیاب تحت وب را دستگاه حضور و غیاب تحت بو افق فراویژن در نظر گرفت. در سالیان اخیر با خلق اپلیکیشن های تحت وب که هرگونه رفتار یک کارمند یا کارگر را مورد ارزیابی قرار می دهند، مدیران تا حد بسیاری از ظرفیت های راندمان کاری کارکنان باخبر شده اند.

ارتباط با سیستم مالی

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار