بهترین و ترسناک ترین اتاق فرارهای تهران + قیمت و جزئیات بازی لست سکند | allescape

همیشه قبل از شروع یک بازی، گیم مستر تمامی قوانین را به شرکت کنندگان می گوید از نحوه مراقبت از تجهیزات تا کارهایی که باید انجام دهند. او همیشه شرکت کنندگان را با استفاده از دوربین های مداربسته رصد می کند چون در هر مرحله ای از بازی، شرکت کنندگان شاید نیاز به کمکی داشته باشند یا نتوانند معمایی را حل کنند. حتی در اسکیپ روم های ترسناک هم ممکن است شرکت کنندگان به مرحله ای برسند که دیگر توان مغابله با ترس را ندارند و می خواهند بازی را تمام کنند.

فواید اتاق فرار

شما توی این بازی ها درگیر موقعیت های تهدیدکننده، خشونت بار یا تعقیب و گریز میشید که باید از اون ها نجات پیدا اتاق فرار کنید. بازی های این ژانر به هیجانی نزدیک هستن با این تفاوت که میزان فعالیت و تحرک شما توی بازی بیشتره. ممکنه بخواید از توی یه تونل تنگ و تاریک رد بشید یا از ارتفاع بپرید. ترس یک پارامتر کاملا نسبی است و در اتاق فرار نیز، این مسئله صدق میکند. همواره باید در نظر داشته باشید که در اسکیپ روم وقت شما محدود است. که برخی بازیکنان حدس ها و پیشنهادات خود را برای حل کردن معماها و پازل ها با دیگران.

  • بنابراین اگه مثل بقیه ی اسکیپ روم ها انتظار دکور، هیجان یا سناریوی خاصی دارید بهتره اتاق فرار قرنطینه رو از لیست انتخاباتون حذف کنید.
  • پیاده کردن هر بخش هم بسته به نوع سناریو، ابعادکار، ظرافت و پیچیدگیهایی که شما مد نظرتونه هم از نظر هزینه و هم از نظر زمان و انرژی متفاوته.
  • سناریوی این اسکیپ روم بر اساس سری فیلم های saw یا اره نوشته شده و ترس و هیجان اساس داستان این بازیه.
  • در این اتاق فرار شما فقط با ترس‌های قدیمی و دلهره‌هایی که در سایر اتاق فرار ها تجربه کردید مواجه نیستید و با معنای جدیدی از اسکیپ روم مواجه می‌شوید.
  • اتاق فرار شبح بازارچه از بازی‌های جدید و ویژه اسکیپ روم با سبک تئاتر تعاملی و هیجان‌انگیز و درجه سختی ۹۰ درصد است.
بهترین و ترسناک ترین اتاق فرارهای تهران + قیمت و جزئیات بازی لست سکند | allescape کافی است دکمه هایی را فشار دهیم که این اعداد در کنارشان درج شده است. وقتی دکمه های مد نظر را فشار می دهید.شکل دکمه های فشرده شده در کنار یکدیگر تصویری از یک الگو یا پترن را می سازند و به همین دلیل این نوع از انواع قفل اتاق فرار را قفل الگویی یا پترنی میگویند. اگه تا حالا این بازی رو تجربه نکردید، پیشنهاد ما اینه که یکبار خودتون رو به چالش بکشین. چرا که سر و کار داشتن با معما و چالش باعث می شه که چیزهای جدیدی یاد بگیرید، تجربیات متفاوتی کسب کنید و حتی با ترس‌های خودتعون مقابله کنید. ضمن اینکه حین حل معما لذت می‌برید و یه سرگرمی فوق‌العاده برای شماست. صورت بازیکنان حرفه ای همیشه می دانند که در اسکیپ روم تجربه شما را برای یافتن عوامل دیگری.

سیستم هینت دهی با سرنخ شاید در نگاه اول یکسان باشد اما تفاوت بزرگی با سرنخ دارد. شما سرنخ را پیدا می کنید و پیدا کردن آن هم در داخل اسکیپ روم و بین جزئیات اتاق قرار دارد ولی هینت خارج از فضای اتاق است. درصد بالایی از معماهای و سرنخ هایی که در اتاق فرار ها وجود دارد معماهای فیزیکی هستند. معماهای فیزیکی هرچیزی می تواند باشد از یک طنابی که به جایی وصل است تا کشوها، کلید ها، تابلوهایی که کج نصب شده اند، دربی در یک اتاق که دستگیره اش با سایر درب ها تفاوت دارد، یک اهرم و هر چیز دیگر. گیم مسترها و افرادی که میخواهند اسکیپ روم بسازند دستشان برای ساختن معماهای فیزیکی خیلی باز است و تنها به ذهن و خلاقیت آن ها برمیگردد که چجور معمایی را ایجاد کنند. در برخی از اتاق فرار ها بخصوص اسکیپ روم های معمایی با درجه سختی بالا، معماهای فیزیکی می تواند کنار هم قرار دادن اشکال مختلف و ایجاد یک الگو باشد البته همیشه این کار جواب نمی دهد و گاهی به قصد فریب دادن شرکت کنندگان قرار داده شده.

بین جوانان، اتاق فرار ترسناک معروف ترین و جذاب ترین ژانر اسکیپ روم محسوب می شود. اتاق فرار های ترسناک بیشترشان یا به عبارتی تمامشان برگرفته از داستان ها و بخصوص فیلم های ترسناک هستند. عموم فیلم های ترسناک یا بر اساس روح و جن هستند که با اختلاف بهترین سبک از فیلم های ترسناک به حساب می آیند یا فیلم هایی که موضوع یک قاتل است.

بازی اتاق فرار اره

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار