تفریح کرج و تهران لوکیشن خوب برای تفریح در کرج و تهران اکوکلاب | allescape

به همين خاطر بايد قبل از ريختن آب جوش يا آب سرد بر روي زمين بسم الله بگين يا حتي پيشنهاد ميشه قبل از پرت کردن هر چيزي بهتره اين ذکر رو، به طور کامل بگين تا اجنه از اونجا دور بشه و آسيبي از جانب ما بهشون وارد نشه. وگرنه به اين راحتيا نميشه از آتش انتقام اونها دور بود و اجنه حتما به کسي که اذيشتون کرده، آسيب مي رسونن. فيلم رواني ساخته آلفرد هيچکاک که در فهرست” صد سال. صد فيلم “بنياد فيلم امريکايي رتبه هجدهم را به خودش اختصاص داده، يکي از بهترين فيلم هاي تاريخ سينماي جهانه که بعضي از صحنه ها و سکانس هاش در ژانر تريلر بي نظير و بي سابقست. داستان اين فيلم در مور زني به نام ماريونه که پول هنگفتي از رئيسش مي ه و به مسافرخونه اي در حومه شهر پناه مي بره که مردي به نام نورمن بيتز اونجا رو اداره مي کنه. اتفاقات شومي که تو اين مسافرخونه براي ماريون ميفته، اونقدر تاثير گذاره که بارها و بارها از سوي منتقدان و استادان دانشگاه مورد نقد و بررسي قرار گرفته. قطعا انکار توجيه مناسبي براي اين شرايط نيست و انسان جستجوگر و کنجکاو همواره در تلاشه تا با درگير شدن با اين اسرارهاي حل نشده، مغزش رو به چالش بکشه و تو اين مسير مثل يه کارآگاه ماهر به تجربه اي منحصر به فرد دست پيدا کنه.

جن گير اولين فيلم ترسناک تاريخ سينماييه که در بخش فيلمنامه و صداگذاري برنده جايزه اسکار شده. کارخانه عجيب شکلات سازي يه دنياي خيالي و رنگارنگه که کارتون رو به واقعيت تبديل کرده و با استفاده از موزيک و بازي هاي جذاب بازيگرا، هر لحظه هيجان و شادي را به بيننده ها تزريق مي کنه. روش کار هرکول پوارو هم کاملا با بقيه کاراگاها فرق داشت و برخلاف اونا از طريق بررسي شواهد مثل ردپا يا خاکستر سيگار و .

اتاق فرار الرجیم

تفریح کرج و تهران لوکیشن خوب برای تفریح در کرج و تهران اکوکلاب | allescape با توجه به اين که امکان داره از موضوعاتي مختلفي لذت ببرن؛ مجموعه انيگما اتاق هاي مختلفي داره که هر کدوم بر اساس يه نوع ترس خاص طراحي شده. مثلا اتاق جنگ انيگما پر از ماجراجويي و لحظات دلهره آوره، در صورتي که در اتاق رواني ترس از يه قاتل رواني رو تجربه مي کنين. موضوع از اين قراره که ترس واقعي با يه شوک رواني خاص همراهه که بعد از پردازش مغز؛ تغييرات فيزيولوژيکي در بدن ايجاد مي کنه مثل ضربان شديد قلب، نفس هاي سريع، عرق سرد، دلشوره و اضطراب و . در اين شرايط مغز متفکر و مغز عاطفي با هم توافق دارن که در موقعيت خطرناکي قرار دارين و بايد يه واکنشي مثل مبارزه، توقف، فرار و. دکتر لکتر به عنوان يه روان شناس برجسته؛ قدرت کلامي فوق العاده اي هم داره؛ ولي از اين همه هوش در جهت فريب ديگران و قتل و نهايت آدمخواري استفاده مي کنه. اين فرد به خاطر هوش فراوانش خيلي ترسناک تر از قاتلاي سريالي ديگه هست و مي تونه نماد قدرت خفته در تاريکي باشه.

با معماها خيلي ساده روبرو بشين

مجموع ارزش تمام تابلوها در اون زمان 500 ميليون دلار بود، که اين سرقت رو به بدنام ترين سرقت آثار هنري در تاريخ و هم چنين بزرگ ترين سرقت اموال شخصي در سطح قوانین اتاق فرار جهان تبديل کرد. چند سال پيش بازرسان اف بي آي اعلام کردن که سارقان اين پرونده مرموز شناسايي شدن، اما در قيد حيات نيستن! اينجا براي شما 5 تا از خفن ترين ي هاي تاريخ رو آورديم که شايد تا الان نميدونستيد که اين وسايل يده شدن. ارزش مالي اين وسايل به اندازه اي زياد بوده که هيچکس نميتونه ميزان اونو تعيين کنه و فقط ي قيمت حدودي دادن. در مورد اين پرونده هاي عجيب و غريب ي و قتل تو دنياي واقعي، ي بازي به اسم اتاق قتل مرموز داريم که شما مسئول پيدا کردن مجرم هستيد. کارگردان اين فيلم با ذهن مخاطب به خوبي بازي کرده و بهش اجازه تفکر و تجزيه و تحليل موقعيت رو نداده و تونسته در ترسوندن مخاطب به خوبي عمل کنه که همين موضوع، رضايت و خشنودي طرفداراي ژانر وحشت از اين فيلم رو به همراه داشته.

  • در کامنتهايي که براي اين اتاق گذاشته شده، افراد اشاره کرده اند که تنها با دوستان بسيار نزديک خود به اين بازي برويد.
  • در انتخاب لوکيشن حواستون به طراحي فضاي داخلي باشه و همه مومات و جزئدات مربوط به سناريو رو در نظر بگيرين و در نهايت سرويس بهداشتي و اتاق کنترل رو هم از قلم نندازين.
  • پيوند زدن بين معماها و سرنخ ها شرايط بازي رو دلچسب تر مي کنه و به بازيکنا کمک مي کنه تا دورنمايي از مراحل بعديتوي ذهنشون داشته باشن.
  • در ایران نیز تنها پس از گذشت سه سال از راه‌اندازی اولین اتاق فرار، بیش از ۱۰۰ اسکیپ روم در تهران و دیگر شهرها افتتاح شدند.

در اتاق فرار هيچ کدام از عوامل صرفا به خاطر القاي ترس و وحشت ايجاد نشده و هدف اصلي به چالش کشيدن مغز در شرايط بحراني و اضطراره. در اصل اتاق فرار يه نوع تمرين براي مغزه که بتونه در سخت ترين شرايط، با تمرکز و دقت بهترين تصميم رو بگيره و همه چيز رو تحت کنترل خودش داشته باشه. معماهاي هر اتاق فرار ارتباط مستقيمي با موضوع و سناريوي تعريف شده، داره و سرنخ ها و قفل هاي استفاده شده روند بازي رو جذابتر و خاص تر ميکنه. به طوري که ميشه با اطمينان ادعا کرد که معماهاي مجموعه انيگما خوب طراحي نشدن بلکه عالي طراحي شدن و باعث ايجاد هيجان و نشاط در جريان بازي ميشن. فرق بين معماي خوب و عالي به ميزان خلاقيت بازي ساز بستگي داره که بايد کاملا با فضا و سناريوي بازي همخواني داشته باشه و اين تفاوت دقيقا چيزيه که اين مجموعه رو يه سر و گردن از ديگران جدا مي کنه.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار