جا کفشی خرید جاکفشی جدید و باکیفیت به قیمت تولیدی-سیب چوب

جاکفشی دیواری ریلی مزایای زیادی دارد و علاوه برای اشغال فضای کمتر، می‌تواند به ذخیره و مرتب کردن کفش‌ها جاکفشی خرید کمک زیادی کند. در این بررسی به طور کامل در مورد کمد و جاکفشی دیواری ریلی صحبت می‌کنیم. جاکفشی – کمد لباس از جنس ام دی اف در رنگ های مختلف قابل سفارش می باشد. یراق های مصرفی در همه محصولات ایده طرح اجرا با کیفیت مناسب می باشد و دارای شش ماه ضمانت می باشد.

  • معمولاً ام دی ف به عنوان متریال اصلی ساخت جاکفشی در نظر گرفته می‌شود.
  • به‌طورکلی این اتفاق در آپارتمان‌های امروزی به‌شدت رایج است چراکه فضای رو به روی درب‌های ورودی کم جا بوده و معمولاً جاکفشی‌ها نیز کوچک می‌باشند و مشکل کمبود جا گریبان گیر کفش‌ها به‌خصوص انواع مجلسی می‌شود.
  • مهم‌ترین وظیفه جاکفشی این است که بتواند به‌راحتی تمام کفش‌های شما را در خودش جای دهد.
  • برای راحتی بیشتر شما این اندازه ها در تصویر نیز قابل مشاهده است.

از همان ابتدا بنا را بر کیفیت و نو آوری گذاشتیم و با خرید دستگاه های پیشرفته توانستیم تولیدات مدرن و با کیفیت قابل مقایسه ای ارائه کنیم. در طی این 8 سال، اعتماد نزدیک به 1100 مشتری را بواسطه نیروهای فنی مجرب و تیم طراحی خلاق بدست آوریم. اصولا جاکفشی را کنار درب ورودی قرار میدهیم به همین علت ظاهر زیبا برای ما از مهم ترین مسائل میباشد همچنین جاکفشی باید مستحکم باشد و لبه های تیز نداشته باشد تا در هنگام رد شدن از کنار آن به افراد آسیبی وارد نکند.

درب

این جاکفشی ساختاری ریلی و از نوع ساچمه‌ایی داشته و شما در فضای داخلی کمد یا یونیت مورد نظر نیز می‌توانید آن را نصب کنید. این ریل به شما کمک می‌کند جا کفشی را از فضای داخلی بیرون کشیده و بعد از قرار دادن کفش یا دمپایی آن را سر جای خود قرار دهید. در میان تمام انواع جاکفشی، یکی از جدیدترین مدل‌های آن جاکفشی ریلی است.

جا کفشی و جالباسی آینه دار کد M307

فامیلاکالا با سابقه‌ای موفق در زمینه فروش آنلاین تجهیزات ساختمانی به ارائه انواع لوازم بزرگ و یراق‌آلات آشپزخانه، یراق‌آلات ساختمانی و تجهیزات کابینت از جمله آبچکان، سبدهای ریلی و سبدهای آویز . می پردازد این فروشگاه جهت اطمینان از رضایت خاطر مشتریان کالاهایی از تولید کنندگان نام آشنای ایرانی و خارجی نظیر استیل البرز، بیمکث، کن، بلوم، الیکا و ملونی را عرضه می دارد . شایان ذکر است استفاده از مطالب و تصاویر فامیلاکالا به هیچ عنوان بدون اجازه مدیر سایت مجاز نمی باشد.

این جاکفشی به صورت ریلی از داخل کمدبیرون آمده و نیازی به هماهنگ کردن با تمام وسایل خانه را ندارد. جاکفشی ریلی بهینه مدل پهلو به دلیل طراحی متفاوت خود دارای دو سایز است. ارتفاع جاکفشی 70.5 سانتی متر، عرض 34.5 و عمق محصول 50 سانتی متر در نظر گرفته شده ولی ابعاد کمدی که در داخل آن نیز قرار داده می‌شود عبارتند از عرض یونیت محل نصب 45 سانتی متر، ارتفاع 73 سانتی متر و عمق 55 سانتی متر. سپس با توجه به ابعاد ارائه شده آن را خریداری کرده و تاثیر آن در نظم به کفش ها را ببینید. ابعاد جاکفشی ریلی بهینه مدل پهلو 5 طبقه شامل طول 46.7 سانتی متر، عرض 34.5 سانتی متر و ارتفاع 105 سانتی متر است.

جا کفشی خرید جاکفشی جدید و باکیفیت به قیمت تولیدی-سیب چوب
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار