خدمات بدنه اتومبیل خدمات پولیش | mehrariya

خدمات بدنه اتومبیل خدمات پولیش | mehrariya

متخصصان ما با در نظر گرفتن نیاز صاحبان خودرو،اقدام به ارائه خدمات خودرو کرده‌اند. لاین تخصصی اجرای سرامیک در مرکز خدمات خودرویی تامین خودرو ، اقدام به انجام طیف گسترده‌ای از خدمات خودروکرده است. اگر شما هم علاقه‌مند به اجرای سرامیک بدنه برای اتومبیل خود هستید، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم از خدمات تخصصی تیم TKA در خصوص اجرای سرامیک استفاده کنید.

صافکاری و نقاشی خودرو در تهران

شما هم می‌توانید برای ترمیم و صافکاری قطعات و نواحی مختلف بدنه خودرو خود به مراکز صافکاری مجموعه لوکاپرو مراجعه کنید. یکی از خدمات تخصصی مجموعه لوکاپرو ترمیم یا همان صافکاری بدنه انواع اتومبیل لوکس وارداتی است. متخصصان ما با در نظر گرفتن طیف گسترده‌ای خودروهای وارد شده و منتاژ شده در ایران، برای اولین بار اقدام به راه‌اندازی مرکزی برای ترمیم بدنه انواع خودروها با استفاده از جدیدترین ابزار صافکاری کرده است. صنعت تولید ابزار صافکاری جزء صنایعی به حساب می‌آید که همگام با صنعت خودروسازی پیشرفت کرده است و این موضوع سبب شده است که متخصصان لوکاپرو همیشه به جدیدترین ابزار صافکاری مسلط باشند تا بتوانند اتومبیل‌های مدرن امروزی را تخصصی‌تر از همیشه ترمیم کنند. استفاده از جدیدترین ابزار صافکاری در پروسه ترمیم قطعات بدنه خودروها در واقع وجه تمایز مجموعه لوکاپرو با دیگر مراکز صافکاری است.

به این صورت که صافکار، فیلر بدنه را اعمال می کند که ماده ای است که به سطح فرورفتگی ماشین اضافه می شود. این نوع تعمیرات زمانی که فرورفتگی زیاد باشد، بهترین گزینه است. ابتدا فیلر بدنه روی فرورفتگی زده و صاف می شود تا یک خط صاف روی سطح دندانه دار ایجاد شود. هنگامی که پرکننده بدنه کاملاً خشک شد، آن ناحیه رنگ می شود تا شبیه بقیه بدنه خودرو شود.

امروزه خودروها به یکی از ابزارهای اصلی زندگی بشر تبدیل شدند که استفاده روزافزون از خودروها و وسایل نقلیه منجر به افزایش تصادفات و در نتیجه آسیب‌های بدنه خودرو شده است. بدنه خودرو از چند لایه فلزی تشکیل شده است که با لایه‌هایی از رنگ پوشانده شده‌اند و شکل یکنواختی دارند. تصادفات کوچک و بزرگ یا سهل انگاری عمدی یا غیرعمدی می‌تواند به بدنه خودرو آسیب برساند. افزایش تعداد تصادفات و آسیب دیدن خودرو ها باعث افزایش مشاغل مربوط به تعمیرات خودرو و بدنه شده است. یکی از حرفه‌های مهم در زمینه ترمیم و تعمیر بدنه‌ خودرو، صافکاری و نقاشی خودرو است.

کفسابی و جرمگیری و پولیش انواع سنگ , لاشه و موزاییک

سپر ضمن محافظت از بدنه خودرو، کنترل و هدایت خودرو را نیز تحت تاثیر قرار صافکاری مهرآریا می‌دهد. از این رو سپر خودرو همیشه به عنوان یک بخش محافظ در نظر گرفته می‌شود و وظیفه اصلی آن‌ها محافظت از بدنه و فضای داخلی خودرو در برابر ضربه‌های احتمالی است. اگر سپر خودرو به درستی تعمیر نشود، بسیاری از سیستم‌های پایداری و تعادل خودرو ممکن است از کار بیفتند. هنگامی که سپر ضربه می‌خورد دچار فرو‌رفتگی یا شکستگی سپر می‌شود.

  • ما به شما استفاده از لایه‌های سرامیکی متعدد را پیشنهاد می‌کنیم.
  • از یک دهه اخیر و با ورود فناوری های نانو به صنایع خودروسازی متخصصان ما با ایجاد لایه های محافظتی مقاومت خودرو را در برابر خط و خش های سطحی و همچنین  لکه های شیمیایی بالا می برند.
  • یکی از راه‌های مراقبت از آبگریزی و حفظ درخشندگی خودرو، شست و شوی آن بصورت منظم است.
  • در همین راستا بخشی به عنوان خدمات در وب‌سایت راه‌اندازی شده تا به وسیله آن بتوانید با مجموعه خدمات صافکاری و نقاشی ما بیشتر آشنا شوید.
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار