خرید غذای سگ با قیمت ارزان اصل+انقضاء طولانی پت شاپ آنلاین انیمال‌کده | پت شاپ لند

سگ‌ها صدها نژاد گوناگون دارند که بیشتر آن‌ها در چند صد سال اخیر به وسیلهٔ اصلاح نژادی توسط انسان‌ها ایجاد شده‌اند. آنها با تنوع شکل‌ها و عادت‌های اخلاقیشان خیلی زود به قلب حیوان‌دوستان نفوذ کردند و در چشم به هم زدن یکی از دوست‌داشتنی‌ترین اعضای خانواده شدند. طول عمر یک حیوان به فاکتورهای مختلفی از جمله محیط، نژاد، سلامتی، بهداشت، تحرک، و تغذیه بستگی دارد. در مورد سگ هایی که مشکلات گوارشی دارند، صاحبان آنها باید در حالت ایده آل فقط یک نوع غذا را انتخاب کنند، زیرا وعده های غذایی مرطوب و خشک می تواند منجر به اسهال یا یبوست برای معده های حساس شود. به طور کلی، ترکیب نکردن دو نوع مواد غذایی هیچ ضرری برای سلامتی سگ ندارد، زیرا هر دو گونه به آن اجازه می دهد که تمام مواد حیاتی را جذب کند.

“>

کیفیت این غذا سوپر پرمیوم است و یک غذای خشک ایده آل و متعادل برای سگ های دارای آلرژی و حساسیت غذایی باشد. یکی از مهم ترین تصمیمات شما که بر آینده سگ تاثیر مستقیمی میگذارد؛ خرید غذای سگ است. به دلیل اینکه حیوانات خانگی ما به طور روزانه غذا مصرف میکنند، بیشترین تاثیر را بر رشد و سلامتی و حتی رفتار شان دارد.

غذای مخصوص سگ های عقیم شده :

خرید غذای سگ با قیمت ارزان اصل+انقضاء طولانی پت شاپ آنلاین انیمال‌کده | پت شاپ لند

نسبت بهینه اسیدهای چرب امگا 3 و امگا 6 باعث داشتن پوست و مویی براق در سگ ها می شود. ویتامین ها و اسید های آمینه ضروری باعث تقویت دستگاه گوارش و پشتیبانی سیستم ایمنی آن ها می شود. دانه های غذا به صورتی است که سلامت دهان و دندان پت شما را تضمین می کند و از پوسیدگی دندان ها جلوگیری می کند.

شیر خشک سگ و گربه پرسا مدل Milk Replacer وزن 450 گرم

این سگ‌ها در طول روز کالری سوزی زیادی دارند و در نتیجه، بیشتر از هر مواد مغذی دیگری نیاز به ویتامین، فیبر و کربوهیدرات پت شاپ لند و دامپزشکی شهر قدس دارند. موضوع حجم غذا در میان سگ‌ها به موارد مختلفی بستگی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به سن، نژاد، وزن، میزان فعالیت در طی روز و وضعیت جسمانی و به طور کلی سلامت سگ اشاره کرد. از این رو، برای تعیین مقدار غذایی روزانه توصیه می‌کنیم با دامپزشک معتمد خود مشورت کنید. یکی از مهم‌ترین نکاتی که درباره غذا‌ی سگ وجود دارد، تعداد وعده‌های آن در طول روز است. توله سگ‌ها تا یک سالگی به سه الی 4 وعده غذایی در طول روز نیاز دارند.

  • حالا وقتش رسیده تا نخود، روغن زیتون گرم شده، اسفناج، هویج و برنج قهوه‌ای پخته شده را با هم مخلوط کنید.
  • محصولات تجاری توله سگ که به دو صورت غذای خشک و غذای کنسروی وجود داره از نظر میزان پروتئین، چربی، کربوهیدرات و … کاملا مطابق با نیازهای تغذیه‌ای توله‌های در حال رشد هستن.
  • ما به شما غذای خشک ایرانی سلبن را پیشنهاد می کنیم زیرا دقیقا مطابق با سبک زندگی سگ های ایران ساخته شده است.
  • در کنار این گوشت ها نیز مقدار کمتری کربوهیدرات، ویتامین و مواد معدنی نیز باید در غذا باشد.
  • تمام این موارد رو دامپزشک تشخیص می‌ده و میزان و نوع مکمل غذاییرو برای شما مشخص می‌کنه.
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار