دانستنی های جالب و مفید

تمام قوهای کشور انگلیس جزو دارایی های ملکه انگلیس می باشد. تمامی پستانداران به استثایی انسان و میمون کور رنگ هستند. پیاده روی ممکن است تنها فعالیت ورزشی باشد که به آن علاقمندند.

درون این سلول ها هسته یا هسته هایی وجود دارد که 23 جفت DNA دو رشته ای در آن قرار دارند. اطلاعات ژنتیکی هر کس درون ساختاری به نام DNA کد نویسی شده است. بله، همچنین چیزی امکان دارد؛ اما نه در روی زمین، بلکه در سیاره هایی با اتمسفر بسیار غلیظ با فشار اتمسفر بالا، مثل سیاره مشتری، زحل، اورانوس و نپتون.

دانستنی های جالب و مفید تعداد پشه ها بـه قد و وزن قربانی و میزان گرسنگی پشه ها بستگی دارد. با تزریق بوتاکس عضلات صورت فلج شده، در نتیجه چین و چروک هاي پوست ناپدید می‌شوند. با این حال، دانشمندان اخیراً پی برده اند تزریق بوتاکس باعث میشود نتوانید احساسات تان را در چهره بروز دهید. احساسات کسانی کـه بدلیل تزریق بوتاکس نمیتوانند حس شان را در چهره ي خود بروز دهند بـه اندازه احساسات کسانی کـه از بوتاکس استفاده نکرده اند پر رنگ نیست. حدس ها حاکی بر آن است که این قسمت دیده نشده دارای ساختمان های سنگی است که بین دو قله کوه قرار گرفته است .

تصاویر دانستنیها[ویرایش]

در سال 1915، سیسیل چاب میلیونر یک هدیه بسیار عجیب برای همسرش تدارک دید، او استون هنج را به همسرش داد با این حال همسرش که مفهوم و ارزش این هدیه را نمی دانست، آن را به مردم بریتانیا دانستنیها بخشید. ضربان ساز قلب، دستگاهی که جان میلیون ها نفر در جهان را نجات داده توسط مهندس جان هاپس به طور تصادفی اختراع شد.

واکسن سرخک، بیخ گوشک ( اوریون ) و سرخجه ( MMR ) | گهوارک

حتما این موضوع را شنیده اید که بعضی از افراد هرگز اثر انگشتی از خود به جا نمی گذارند و در واقع اثر انگشتی ندارند . پروتئین ها معمولا در یک جا جمع نمی شوند و به این معنا که می توانید آن ها را در میوه ها، سبزیجات، غلات و گوشت پیدا کنید . اگر بخواهیم به سادگی موضوع انرژی بخش بودن پروتئین ها را توضیح دهیم، می توانیم این گونه بگوییم که پروتئین ها در درون خود یک حافظه دارند .

  • 1.آیا می دانید قدیمی ترین بنا در شمال توکیو 50 هزار سال قدمت دارد.
  • 82- گربه های خانگی ۷۰% وقت خود را در خواب سپری میکنند.
  • وقتی یک گربه جسم بی حرکتی را هل میدهد، اینکار را فقط بر حسب غریزه انجام میدهد.
  • با شنیدن نام ماچوپیچو، حتماً به یاد دیوارها و ساختمان های بلند می افتید اما جالب اینجاست که بخش اصلی ماچو پیچو هنوز قابل دیدن نمی باشد .
  • از هر ۲۰۰ نفر، یک نفر با یک دنده ي اضافه متولد می‌شود.
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار