دریچه هوا پلاستیکی سایز 30 × 30 سانتی متر مشخصات خرید دریچه هوا پلاستیکی دریچه هوا

لوله خرطومی نسوز برای مکش یا تخلیه هوا با دمای بالا استفاده می شود. جالب است بدانید برای اولین بار دریچه های تهویه به منظور جلوگیری از فساد مواد غذایی استفاده شد. دستگاه هایی مانند هواسازها و یا کولر ها از جمله این دستگاه ها هستند.

دریچه تامین هوا گرد یکی از انواع دریچه تهویه هوا ساختمان است که در مکان هایی مانن سرویس های بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع دریچه برای سیستم هوای رفت و برگشت کاربرد دارد و با توجه به نوع طراحی ، هوا انشعاب های کانال را به چهار طریق از سقف به فضا منتشر می کند. دریچه هوای آلومینیومی سقفی به صورت با دمپر و بدون دمپر عرضه می گردد و برای پوشش آن از رنگ کوره ای استفاده می شود. شبکه فرعی از لوله‌های فلکسیبل گرد برای انتقال جریان هوا استفاده خواهند کرد، بدون شک نیازمند دریچه هوای گرد خواهید بود. زیبایی خاص دریچه گرد که در حالات مختلفی در بازار فروش وجود داشته موجب تمایل طراحان داخلی برای مصرف آن در شبکه تهویه هوا شده است. طی این مقاله در رابطه با معرفی دریچه هوای گرد اطلاعاتی را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

دسته‌های محصولات

الف) قطعات و اجزاي هواكش كه با گازها، دود و ذرات قابل اشتعال يا انفجار تماس دارند، بايد ازجنس غيرفلزي يا ضد جرقه باشند، يا محفظة هواكش با مصالحي از اين جنس ساخته شده يا روكش هايي از اين مصالح داشته باشد. ب) سيستم تخلية ذرات و گازهاي قابل اشتعال بايد مجهز به كليد كنترل دستي باشد كه دوراز موتور و هواكش و در محل مورد تأييد نصب شود، تا بتوان هواكش را با آن خاموش كرد. با شروع دوران جدید سازندگی در کشور توجه به مفاهیم نوین توسعه بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است.

عامل دیگر در تعیین قیمت دریچه هوا،نوع و مدلِ دریچه هوا می باشد، بدیهی است نوعِ دریچه های هوا که ساختِ آنها به زمان و جنسِ بیشتری نیاز دارد قیمتِ بالاتری دارد. دریچه هوا آلومینیومی از کاربرد های وسیع این دریچه در تهویه مطبوع می باشد. ابعاد این دریچه‌ها با توجه به موقعیت قرارگیری و میزان دبی هوایی که از آنها خارج می‌شود، توسط یک مهندس طراح انتخاب می‌گردد. درواقع، ابعاد دریچه قبل از اجرا کانال تهویه توسط مهندسان مشخص می‌گردد.

برای مثال قیمت انواع زانوها، سه راهی‌ها، تبدیل‌ها، چهارراه‌ها، رابط‌ها، فلنچ‌ها و ساپورت‌ها می‌باشد که هر کدام از این آیتم‌ها دارای قیمت مشخصی در لیست قیمت کانال و دریچه هوا می‌باشند. برای مثال می توان برای دریچه ورود هوا به دریچه کولر اشاره نمود و برای دریچه خروجی، به دریچه خروجی هوای هود و دریچه هواکش اشاره کرد. دریچه هوا ساختمان دارای جنس ها و شکل های مختلفی است و نکته قابل توجه این است که اگر برخی از دریچه ها به انتهای انشعاب ها شبیه نباشد و یا به خوبی به هم متصل نشوند از طریق تبدیل این کار انجام خواهد شد. 5) فضاي باقي مانده در اطراف دودكش و لوله ها و كابل ها، در عبور از جدارهاي فضاي نصب )دستگاه هاي با سوخت مايع يا گاز، نبايد دهانة ورودي هواي احتراق تلقي شود. 1) هواي آزاد بيرون بايد در مسير داخل فضاي زير شيرواني تا دهانة ورود هوا به محل نصب ) دستگاه، بدون هيچ مانع جريان داشته باشد.

دریچه بازدید داکت اسپلیت (یا دریچه‌های زیرفن کوئلی)

دریچه زنبوری را می توان به دو دسته پلاستیکی و فلزی تقسیم بندی کرد که مدل پلاستیکی بیشتر پیشنهاد می شود. برای خواندن دلیل این جمله می توانید به مقاله دریچه زنبوری چیست مراجعه فرمایید. پخش هوا در محیط به صورت مستقیم و 30 درجه به صورت یکطرفه و دوطرفه و سه طرفه. قاب و تیغه ها از جنس پروفیل و شمش آلومینیوم اکسترود شده می‌باشد که مقاومت بسیار بالایی در برابر زنگ زدگی دارد. دریچه های خطی هوا به دلیل ماهیت ساختاری که دارند میتوانند در حالت های قوس دار نیز تولید شوند.

  • دریچه های تامین هوا در ابعاد مناسب براساس هوای مورد نیاز وسایل گاز سوز تولید شده تا کاربران گرامی این امکان را داشته باشند که براساس نیاز خود دریچه با سایز مناسب را انتخاب نمایند.
  • باز هم، فولاد گالوانیزه ارزان‌تر است، اما سنگین‌تر و راحت‌تر زنگ می‌زند.
  • یکی از دریچه های تهویه هوا ساختمان که سقفی می باشد،‌ دریچه سقفی کولر است که می توان جزو یکی از معروف ترین انواع دریچه تهویه هوا به حساب آورد.

دریچه هوا پلاستیکی سایز 30 × 30 سانتی متر مشخصات خرید دریچه هوا پلاستیکی دریچه هوا جنس دریچه ها را می توان به دو دسته آهنی و پروفیل تقسیم کرد که می توانید برای اطلاعات بیشتر وارد مقاله شوید. برخی مکان ها ی بسیار شلوغ که رفت و آمد زیاد است صدای دریچه چندان مشخص نیست ولی برای مکان هایی مانند بیمارستان ها یا اتاق های مطالعه دریچه هایی که دارای صدا باشند حتما موجب اذیت و سلب آرامش خواهند شد. تمامی دریچه ها با رنگ پودری کوره ای الکترو استاتیک تحویل مشتری داده خواهد شد.

دریچه‌های خطی یا شیار گزینه‌ای محبوب و موثر برای اکثر کاربردها تهویه آسیا است. این نوع دارای طراحی بلند و باریک با پره هایی هستند که هوا را به جایی که بیشتر مورد نیاز است هدایت می‌کند. وقتی صحبت از سیستم هوارسانی و یا تهویه ساختمان می‌شود، یکی از موارد مهمی که درباره ی آن بحث می‌شود، دریچه هوا آن است. می‌دانیم که دریچه در انتهای سیستم هوارسانی و به آخر هر شاخه و انشعاب این سیستم وصل می‌شود. دریچه‌ها علاوه بر کاربرد، از لحاظ جنس نیز انواع و اشکال مختلفی دارند.

1) موتور هواكش فضايي كه در آن ذرات گردوغبار و گازهاي قابل اشتعال وجود دارد بايد از )نوع مناسب براي اين فضا انتخاب شود و داراي تائيديه از يك موسسه داراي صلاحيت قانوني باشد.. 4) در بيرون ساختمان، تراز زير دهانة دريافت هواي احتراق دست كم بايد 300 ميلي متر ( 12 اينچ) از تراز زمين مجاور بالاتر باشد. 2) براي تهوية فضا و تأمين هواي احتراق دستگاه، بايد دهانة ورودي هوا به فضاي زيرشيرواني ) اندازة مناسب داشته باشد. بهترین روش برای اینکه دریچه کولر آبی خودتان را بدون هیچ دردسری ببندید، استفاده از دریچه کولر آبی با درب پوش است. از جمله این مزایا می‌توان به صرفه جویی در انرژی و مصرف سوخت اشاره کرد. اما در ادامه در مورد اینکه دریچه کولر را ببندیدم تا سرما وارد خانه نشود و همچنین دیوار‌ها آسیب نبیند صحبت خواهیم کرد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار