دستگاه گشت و نگهبانی PT100 بهترین دستگاه گشت و نگهبانی پردازش هوشمند پارسیان | zoomfing

به دلیل بسیاری از مشکلاتی که در دستگاه های کنترل گشت زنی در بازار موجود است، شرکت ژیوان تصمیم گرفت تا یکی از بهترین دستگاه های گشت موجود در دنیا را به بازار ارائه کند. با استفاده از این روش، نگهبان موظف خواهد بود که راس ساعت های معین، با چک زدن خود توسط دستگاه گشت و نگهبانی، حضور خود را در آن محل ها اعلام نماید. با توجه به اهمیت موضوع در متن پیش رو سعی بر آن داریم بهترین دستگاه کنترل گشت و نگهبانی (سیستم کنترل نگهبان) که توسط شرکت ژیوان عرضه شده است؛ معرفی نماییم. دستگاه گشت زنی Pw2410 جدید ترین محصول دنیای پردازش در حوزه گشت زنی حراست است . هر نگهبان باید در ابتدای شروع شیفت خود، تگ مربوط به خود در واحد نگهبانی را توسط دستگاه اسکن کرده و سپس به نقاط تعیین شده سرکشی کرده و تگ‌های مستقر در آن نقاط را با دستگاه گشت زنی بخواند. دستگاه گشت و نگهبانی PW 2400 دنیای پردازش دارای امکانات و مزایای قابل توجهی است که با هدف سهولت در گشت‌زنی طراحی شده است.

قابلیت های برجسته سیستم گشت و کنترل نگهبانی شرکت ژیوان چیست؟

دستگاه گشت و نگهبانی PT100 بهترین دستگاه گشت و نگهبانی پردازش هوشمند پارسیان | zoomfing

ابتدا می بایست دستگاه گشت زنی را بر روی پایه شارژ قرار دهید و سپی از طریق کابل USB دستگاه را به کامپیوتر متصل نمایید. قیمت دستگاه گشت و نگهبانی با توجه به کیفیت دستگاه های ارائه شده توسط ژیوان، بسیار مناسب می باشد. سامانه گشت و نگهبانی (که از آن با نام سیستم گشت و نگهبانی نیز یاد می شود) یک سیستم مرکزی جهت خودکار سازی فرآیند های گشت زنی در محوطه های مورد بازرسی است. سیستم گشت و نگهبانی، با قرار دادن برچسب های مشخص در محل های مورد نظر باعث برنامه ریزی به لحاظ مکانی و زمانی برای بازدید نگهبان ها خواهد شد.

انواع دستگاه‌های گشت و نگهبانی دنیای پردازش

LED و Beeper برای اعلان وضعیت دستگاه شامل ثبت موفق،پر بودن حافظه دستگاه، نیاز به کالیبره شدن ساعت شدن ساعت دستگاه و اخطار تعویض باطری. می باشد، تمام عملکرد نگهبان بصورت واقعی و صحیح و بدون کوچکترین خطا به شما گزارش داده می شود، بدون اینکه هیچ سئوالی از فرد مورد نظر کرده باشید. می گردد و باید به آن مکان ها سرکشی کرد، که شرکتEGSEPEHR(انطباق گستر سپهر) مفتخر است این محصول با کیفیت را، در اختیار ارگان های و سازمان ها و شرکت ها قرار دهد. علی رغم اینکه بسیاری از نگهبانان وظایف خود را به خوبی ایفا می کنند، اما بعضا مشاهده شده نگهبانان با صدمه زدن به این دستگاه ها بهانه ای پیدا می کنند تا از انجام وظایف خود سرباز زنند. برخی از انواع پیشرفته دوربین های مدار بسته بدون نیاز به کنترل اپراتور می توانند با سنسورهایی کل منطقه تحت پوشش خود را ارزیابی کنند. اما در هر صورت یک یا چند اپراتور باید دائما درحال رصد تصاویر دریافتی از دوربین باشند.

دستگاه گشت زنی 5000V5 یک سیستم مطمئن برای کمک به بخش نگهبانی و حراست سازمان‌ها و ابزاری مطمئن برای ثبت حضور نگهبانان در نقاط سایت zoomfing سرکشی است. دستگاه گشت و نگهبانی PW2400 دنیای پردازش دارای امکانات و مزایای قابل توجهی است که با هدف سهولت در گشت زنی طراحی شده است. از جمله دارابودن چراغ قوه، اطلاع به نگهبان از طریق لرزش دستگاه به هنگام خواندن تگ، خاموش‌شدن خودکار دستگاه در صورت عدم استفاده از آن و … یکی از کاربردهای دستگاه های گشت زنی ایجاد نقاط یا Check Point هایی است که فرد را مجبور میکند، به آنها سر زده و حضور خود را ثبت نماید.

  • نگهبان در سرکشی به نقاط مورد نظر ، با استفاده از دستگاه گشت زنی، حضور خود را در آن بخش ثبت می‌کند و دیگر نیازی به ثبت دستی و سنتی بر روی برگه‌ها نیست.
  • استفاده از این دستگاه‌ها مزایای بسیار زیادی دارد و می‌توان از آن‌ها به عنوان یک دستگاه حضور و غیاب قابل حمل نام برد.
  • در صورت نیاز می توانید با ما تماس بگیرید تا توضیحات تکمیلی توسط کارشناس مربوطه، خدمت شما ارائه گردد.
  • نصب و راه اندازی سیستم های مداربسته پیشرفته مستلزم صرف هزینه بالایی است.
  • سیستم گشت و نگهبانی، با قرار دادن برچسب های مشخص در محل های مورد نظر باعث برنامه ریزی به لحاظ مکانی و زمانی برای بازدید نگهبان ها خواهد شد.
  • تگ ها از فاصله 5 الی 10 سانتی متری از دستگاه ها ی گشت و نگهبانی قابل خواندن می باشند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار