دکوراسیون در رستوران

غذاهای فست فودی همانطور که از نامش پیداست زود آماده می شوند و بدین ترتیب در شرایطی که فرصت زیادی برای نشستن در رستوران و صرف غذا نباشد، خوردن فست فود بهترین انتخاب است. مجریان این طرح اعتقاد دارند بهترین زمان برای تجربه صرف غذا در این رستوران، هنگامی است که وضعیت جوی نابسامان و هوا طوفانی است. طراحی داخلی رستوران، که به شکل سنتی ای بسیار هنرمندانه انجام شده؛ شبیه به یک موزه است، که محیطی لذتبخش و مفرح را برای شما فراهم میآورد. به طور مثال در طراحی رستوران سنتی اقوام و کشور های مختلف، بایستی مطابق با آداب و رسوم و فرهنگ های مردمان آن منطقه، رستوران هایی را با همان سبک و سیاق ایجاد نمود تا مشتریان محلی آن کشور ها، پس از ورود به رستوران شما، حال و هوای قرار گرفتن در کشور خود را داشته باشند و این موضوع سبب نگهداری ایشان به عنوان مشتری ثابت گردد. این رستوران جزء قدیمیترین رستورانهای تهران محسوب میشود که در خیابان ولیعصر واقع شده و مشتریان ثابت خودش را دارد که ترجیح میدهند به جای تجربه یک رستوران جدید، طعمی همیشگی و بی نظیر را در این رستوران بچشند. هزینه طراحی شامل هزینه هایی جهت خرید متریال هایی نظیر چوب، مِتال، بُتن، آجر می گردد.

بر اساس بزرگی کافه یا رستوران خود، با استفاده از میز های چوبی گرد و یا مستطیلی بزرگ، فضا را برای میزبانی از گروه های پر تعداد آماده کنید. از آنجایی که رنگ به سلیقه مشتری آماده میشود حداقل 48 ساعت الی یک هفته برای رنگ کاری زمان لازم است مگر در زمانهایی که محصول آماده باشد که در همان زمان قابل ارسال است . در زیر پوست این رستورانها باید ماشین دقیق و منظمی باشد که بتواند فشار خدمات دادن برای پانصد وعده در ساعت را تحمل کند در حالی که در سطح باید فضای ستوران الهامبخش و لذتبخش باشد و افراد را تشویق به آمدن دوباره کند. برای طراحی دکوراسیون فست فود بیرون بر باید به اندازه ی فضای موجود توجه کرد تا با چیدمان مناسب از همه ی فضا، استفاده درست کنیم.اصولا رستوران های بیرون بر نسبت به بقیه رستوران ها فضای کمتری دارند.در این نوع فست فود فضای بیرونی بسیار دارای اهمیت می باشد و می توان با استفاده از رنگ های شاد و نورپردازی زیبا نظر مشتری را جلب کرد.می توانید از المان های مختلف و چشمگیر در دیوار بیرون رستوران استفاده کنید و یا طراحی های مدرن سیاه و سفید بکار بگیرید. با ترکیب خوب این جزئیات می توان رستوران ها و کافه های مجللی را ایجاد کرد.

به این قضه باور داشته باشید حتی اگر شما بهترین غذا ا در رستورانتان سرو کنید ولی دکوراسیون زیبایی نداشته باشید فروش خوبی نخواهید داشت پس این موضوع را خیلی جدی بگیرید. اگر شلوغی و هیاهوی بازار شما را به هوای تازه و سرسبزی نیاز میدهد، به رستوران سنگلج در وسط پارک شهر ، فقط یک بلوک در شمال غربی ایستگاه مترو پانزده خرداد بروید. طعم خاصِ انواع پاستا، پیتزا و غذاهای ایتالیایی در این رستوران شما را به وجد خواهد آورد. منوی این رستوران بسیار متنوع است و اکثر بخشهای آن را غذاهای سنتی ایرانی تشکیل میدهند. در حقیقت باید گفت که اصالت از رستوران اصیل میبارد و این را میتوان با یک نگاه سطحی نیز احساس کرد!

بین گلدان ها هم پارتیشن های مخصوصی کار گذاشته شده که از جنس فلز بوده، به صورت ۴۵ درجه خم شده و رنگ مسی دارند. اطلاعاتی از ویژگیهای هر یک از این رستورانها ارائه شد که نشان میدهد، آنها در نوع خود بهترین هستند و در راستای رضایت مشتریهای خود نهایت سعیشان را به کار میبرند. از سوی دیگر این وظیفه طراح است تا همه چیز را تنظیم کند و این باید در جهت اصول امنیتی و نحوه تخلیه زباله ها و تعیین حداقل محدوده آنها با قوانین محیطی منطبق باشد. هستید جهت شروع فعالیت باید مجوز لازم را از وزارت بهداشت دریافت کنید .

اگر فضای کافی در ورودی رستوران خود دارید، می توانید تعدادی صندلی برای مشتریان بگذارید تا در آب و هوای خوب منتظر نوبت خود بمانند. ، سروغذایی خاص و یا ترکیب طراحی داخلی رستوران سنتی مدرن متفاوت از جمله کار هایی هستند که به کیفیت فضا بسیار کمک می کنند. متریال و المان های به کار رفته در طراحی داخلی این رستوران مانند سطوح آجری دیواره ها، بشکه هایی که به عنوان صندلی از آن ها استفاده شده، صندلی ها و ظروف رنگی که به عنوان گلدان روی میز قرار گرفته اند، انتخاب رنگ، همگی یاد آور سبک صنعتی می باشند. این مجموعه، همواره همهی تلاش خود را به کار بسته است تا با رعایت جدیدترین استانداردها، خود را به روز نگه دارد. میزی که با طاق های هلالی بیرون ادغام شده، طوری طراحی شده که مشتری از گیاهان داخل خیابان لذت ببرد، ولی به لطف عمق طاق ها، حریم خصوصی خود را از دست ندهد. توجه داشته باشید که غذاهای رستوران نور فوق العاده خوشمزه و خوش رنگ و لعاب هستند و این را خودتان با اولین لقمه حس خواهید کرد.

رستوران شهربانو دارای فضایی بسیار زیبا، دلنشین و البته آرامش بخش است که میتوانید همراه با خانواده، لحظاتی بی نظیر و خاطرهانگیز را در آن تجربه کنید. برای داشتن یک رستوران سنتی متفاوت اولین قدم ایجاد نمای آجر قزاقی به همراه طاق یا پنجره های چوبی در طراحی نمای خارجی یک رستوران سنتی می باشد. در این رستوران انواع کباب و غذاهای اصیل ایرانی همراه با پیش غذاها و دسرهای خوشمزه، سرو میشود و کباب برگ و شیشلیک آن بسیار معروف است. در این رستوران انواع غذاهای ایرانی سرو میشود و کبابهای آن از محبوبیت خاصی برخوردار است. چیدمان اینجا سنتی با ذوق داستانهای حماسی ایرانی است و میتوانید نقاشیهای دیواری مینیاتوری را ببینید که با افتخار روی دیوارها ایستادهاند. این سفره خانه در اتاقی جدا از غذاخوری نیز قلیان دارد و اگر خوش شانس باشید، ممکن است فرصتی برای تجربه شنیدن موسیقی سنتی زنده در آنجا را داشته باشید.

اکثر مردم وقتی به رستوران سنتی فکر می کنند، رستورانی را تصور می کنند که چندین نسل در دست یک خانواده بوده طراحی داخلی رستوران صنعتی است. تزئین با رنگهای گرم باعث افزایش جذب مشتری و رنگهای سرد و خنک باعث میشود، مشتریان تصور کنند فضای محیط بسیار آرام است. اگر از هیچ کدام از رنگ قرمز یا زرد استفاده نشود، در طراحی دکوراسیون داخلی رستوران ها و فست فودی ها استفاده از رنگ های گرم ضروری است؛ زیرا آن ها اشتها را تحریک می کنند. رستوران شما میتواند غذا و دکور شایستهای داشته باشد، اما اگر موسیقی شما با میهمانیها نت اشتباهی داشته باشد، کل تجربه خوب مشتری ممکن است از بین برود. رستوران لوکس طلایی یکی از بهترین رستوران های تهران از گذشته تا کنون است که توانسته با طعم غذاهای بینظیر خود مشتریانی همیشگی داشته باشد. ژوانی یکی دیگر از رستوران ها خوب ایتالیایی در تهران است و در گروه بهترین رستوران های تهران قرار دارد.

یکی از روش هایی که می توان از طریق آن هزینه های اجرای دکور رستوران کوچک را کاهش داد، طراحی رستوران به سبک صنعتی مدرن است. رستوران سنتی شهربانو، یکی از بهترین رستوران های تهران محسوب میشود که در غرب تهران و محدوده شهرک غرب واقع شده و مشتریان پر و پا قرص خود را دارد. رستوران عالیقاپو یکی از بهترین رستوران های سنتی تهران محسوب میشود که در شمال تهران (ونک) واقع شده است. معروفترین غذای رستوران آذری دیزی و کشک بادمجون است. دیزی یکی از غذاهای سنتی و لذیذ ایرانی است که هنوز هم در بین ایرانیان و حتی گردشگران خارجی مورد توجه بسیاری است. در رستورانهای بین جادهای نیز متناسب با ویژگیهای جاده و مسافرانی که در آن تردد دارند باید سبک چیدمان رستوران تعیین شود.

با توجه به رقابت سختی که در این حوزه وجود دارد باید طراحی رستوران سنتی را با خلاقیت و نوآوری انجام داد. این رستوران یکی از لوکسترین و شیکترین رستوران های تهران است که انواع مختلف غذاهای ایرانی را با بالاترین کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار میدهد. از اینکه ما را تا این بخش از مقاله بهترین رستوران های سنتی تهران همراهی کردید، سپاسگذاریم و امید است از خواندن آن لذت برده باشید. همچنین نورپردازی در طراحی بخش آماده سازی غذا هم اهمیت داره چون محدوده ی دید سرآشپز به خوبی تامین می شه. همچنین در نظر داشته باشید ورودی رستوران شما اولین چیزیست که برند و نامتان را به سایرین نمایش می دهد. این رستوران فوقالعاده زیبا بیش از ۱۴۰ سال قدمت دارد و از اسم آن میتوان به اصالت و سنتی بودنش پی برد. فضای سنتی و قدیمی این رستوران شما را به صدها سال پیش خواهد برد و حس و حالی کمیاب را در شما به وجود خواهد آورد. این رستوران در حال حاضر تبدیل به یکی از برندهای مطرح و معتبر در زمینه تولید غذاهای نیمه آماده نیز شده است و غذاهای بسته بندی خود را به خارج از کشور صادر میکند.

نمونه معماری داخلی رستوران هایی با طراحی فوق العاده : وقتی رستوران ها به اندازه محتوای بشقاب هایشان از سبک آنها مراقبت می کنند ، بدون تردید به آنها چهار ستاره برای جسارت و شکوه تعلق می گیرد. هرگز فراموش نکنید که خلاقیت در دکوراسیون داخلی رستوران ها در گرو نورپردازی مناسب آنها است. یعنی کاربران بتوانند با ورود به سایت به راحتی به منوی رستوران و هر بخش دیگری دسترسی داشته باشند و برای پیدا کردن آنها دچار سردرگمی نشوند چراکه این سردرگمی باعث خروج کاربران از سایت شما شده و از منظر seo نیز آسیب زیادی به سایت شما خواهد زد. برخی به دنبال جایی برای دورهمی و گفتگو هستند و دیگری به دنبال گوشه ای دنج و آرام. اگر مشتاق تجربهی طعمها و مزههای جدید هستید، سری به رستوران سنسو بزنید و از محیط دنج و دلنشین آن نیز لذت ببرید. این رستوران واقعا حس اصالت و متانت را به شما منتقل میکند و هر آنچه در این رستوران دنج و دوست داشتنی که در منطقه یک تهران قرار دارد به چشم میخورد، لوکس، ساده و بسیار دیدنی است. اگر واقعاً به فضاهای سنتی و قدیمی علاقهمند هستید و دوست دارید در چنین فضاهایی غذا میل کنید، نون و نمک فخرالملوک در جنوب تهران، محدوده بهارستان گزینه مناسبی میتواند برای شما باشد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار