راهنمای استراتژی معاملاتی فارکس+بهترین استراتژی های معاملاتی 2022-آکوچین | stockmarketna

این استراتژی یکی از استراتژی های میان مدت در بازار فارکس است و شما می توانید موقعیت های خود را برای چندین ساعت تا چند روز حفظ کنید. با این حال، بهتر است از راه طولانی استفاده کنید تا بیشترین مزایا را به دست آورید. اگر زمان لازم برای تجزیه و تحلیل معاملات روزانه را ندارید یا می خواهید فعالیت های معاملاتی کوتاه مدت خود را با چشم انداز بلندمدت متنوع کنید، معاملات موقعیت گزینه خوبی برای بررسی است. مجله خبری بورس این اندیکاتور روی تمامی تایم فریم ها سیگنال لانگ و شورت با دقت بالا می ده و چندین واگرایی داره از این اندیکاتور می تونید روی تمامی ارز های دیجیتال و بازار های فارکس و … محور عمودی RSI از 0 تا 100 می رود و قیمت فعلی را در برابر مقادیر قبلی خود نشان می دهد. اگر قیمت به 100 افزایش یابد، این یک روند صعودی بسیار قوی است، زیرا معمولا هر چیزی بالای 70 به عنوان خرید بیش از حد در نظر گرفته می شود.

بهترین استراتژی معاملات سووینگ برای فارکس (با دقت بالا)

با این حال ، به یاد داشته باشید که کوتاه مدت به دلیل ماهیت بیشتر معاملات انجام شده، ریسک بیشتری را به همراه دارد، بنابراین اطمینان از مدیریت موثر ریسک ضروری است. برای معامله با این استراتژی باید حداقل زمان سرمایه گذاری کنید و نسبت ریسک معامله با این استراتژی بسیار خوب است. اما این استراتژی می تواند معایبی را برای شما به همراه داشته باشد، از جمله نیاز به فرصت های معاملاتی با استفاده از این استراتژی و تسلط بر تحلیل بنیادی و تکنیکال است. این استراتژی فرصت های معاملاتی زیادی را در اختیار شما قرار می دهد و نسبت ریسک به پاداش خوبی دارد. اما برای استفاده از این استراتژی، باید تحلیل تکنیکال را به خوبی بشناسید و سرمایه گذاری خود را برای بلندمدت انجام دهید.

هنگامی که چنین نمونه ای رخ می دهد، شانس بیشتری برای نوسانات بازار وجود دارد. به این ترتیب، در این مرحله است که شما موقعیتی را در جفت ارز مربوطه باز می کنید و موقعیت خود را با پیش بینی حرکت صعودی قیمت حفظ می کنید. هنگامی که نوسانات در بازار فروکش کرد، وقت آن است که موقعیت خود را ببندید. این نوع استراتژی مستلزم نظارت مستمر و توانایی اجرای معامله شما در زمان مناسب است. برای دریافت انواعسیگنال فیوچرز،سیگنال فارکسوسیگنال ارز دیجیتالبهکانال سیگنال ارز دیجیتالخارجی پرشین الیت بپیوندید.

http://aryalaptop.ir

توجه به این نکته مهم است که واگرایی یک استراتژی معاملاتی مستقل نیست و باید همراه با سایر اشکال تحلیل مانند تحلیل روند و سطوح حمایت و مقاومت استفاده شود. واگرایی همچنین می تواند نادرست باشد، بنابراین معامله گران باید از مدیریت ریسک مناسب استفاده کنند و با احتیاط معامله کنند. در خاتمه، تجارت اخبار استراتژی است که اگر به درستی اجرا شود، می تواند بسیار سودآور باشد. معامله گران اخبار باید درک عمیقی از بازار و عوامل اساسی که باعث حرکت قیمت می شوند داشته باشند. آنها همچنین باید از نظم، تمرکز و توانایی مدیریت استرس برخوردار باشند.

استراتژی کندل استیک “Fight the tiger”

برای مثال، در منو بالایی، شرایط معاملاتی برای یک حساب و غیره در دسترس می باشد. شما با دیدین این کندل، یک معامله ی خرید در آغاز هفته ی جدید باز می کنید. باید یک حد ضرر در فاصله بین 100 الی 140 پوینت ثبت کرده و یک حد سود در نقاط ثبت نمایید. من توصیه می کنم حد ضرر را در فاصله 20 تا 25 پوینت (نسبت به قیمت 4 رقمی) قرار دهید. با این حال اگر شما به دنبال استراتژی فارکس با وین ریت بالا میگردید میتوانید یکی از سبک های استراتژی زیر را انتخاب کنید و در بازار به معامله کردن بپردازید.

  • مهم است که توجه داشته باشید که شکست‌ها نیز می‌توانند نادرست باشند و معامله‌گران باید از مدیریت ریسک مناسب استفاده کنند و با احتیاط معامله کنند.
  • به عبارتی حدسود و حدضرر در استراتژی فارکس روزانه 50 پیپ برای اجرای مدیریت سرمایه در استراتژی پیش از ورود به معامله تعیین می شود.
  • در این مثال، سقوط شاخص DAX 30 آلمان طبق برنامه ریزی تکنیکال و فاندامنتال انجام شد.
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار