سقف کاذب کناف چیست نحوه کناف کاری سقف خدمت از ما-کناف آوگون

از جمله مزیت های اجرای این سقف ، خاصیت رنگ پذیری پنل ها می باشد. می توان از ترکیب رنگ های مختلف استفاده نمود و یا اینکه تنها از یک نوع رنگ استفاده کرد. در هر حال باید به هارمونی رنگ ها با یکدیگر و نیز هارمونی و هماهنگی آن با رنگ دکوراسیون توجه ویژه ای داشت.

مراکز خرید و نصب سقف کاذب در سراسر کشور

سقف کاذب کناف چیست نحوه کناف کاری سقف خدمت از ما-کناف آوگون پس از اتمام تمامی مراحل دیگر خبری از ترک نیست و به طور کامل ترک سقف کاذب کناف رفع شده است. می‌توان از چوب در ترکیب با مواد دیگر مانند POP، گچ، فلز، شیشه و … استفاده کرد.همچنین امکان افزودن عناصر مختلف طراحی و چراغ‌های متنوع به ساختارهای چوبی وجود دارد. سقف‌های کاذب چوبی دارای الگوها و بافت‌های طبیعی متنوعی هستند. همچنین می‌توانید آنها را در رنگ‌های دلخواه خود رنگ آمیزی کنید. نصب آنها نیز آسان است زیرا از پیش ساخته شده و با کمک پیچ و میخ در سقف نصب می‌شوند. یک سقف چوبی با کیفیت خوب نیز دوام زیادی خواهد داشت و در عین حال به مالک کمک می‌کند تا ظاهری لوکس برای اتاق داشته باشد.

جدا کردن کاغذ دیواری قدیمی از دیوار

استفاده از کناف به همراه چراغ های ال ای دی توکار، فضای اتاق را بسیار زیبا و در عین حال آرامش بخش خواهد قیمت سقف کاذب کناف کرد. اما اگر هدف از نصب این سقف صرفاٌ برای تزئین باشد از تایل های ساده رنگی استفاده می گردد. علاوه بر آن اگر سقف کاذب به عنوان عایق آکوستیک نصب می شود باید تایل های پانچ دار برای اجرای آن به کاربرده شوند. جنس این سقف از آلومینیوم است و قطعات از پیش ساخته گچی درون آن قرار می گیرند. امکان ایجاد طرح های گوناگون و تعویض قطعات سقف با پنل های از پیش ساخته گچی وجود دارد و می توان آن را با پرداخت کم رنگ آمیزی کرد. اما سقف کناف مشبک از سازه های سپری و تایل های سقفی به صورت یک شبکه تشکیل می شود که توسط آویز به سقف اصلی متصل می شوند.

  • در فضاهای ادارای نیز به دلیل وجود تاسیساتی که از سقف عبور کرده اند، بهترین انتخاب، کناف خواهد بود.
  • استفاده از گچ کاری به طور گسترده‌ای در اروپای قرون وسطی رواج داشت.
  • سلام ساختمان یک سایت تخصصی برای خدمات ساختمانی و به طور خاص کابینت و کمد است.
  • در برخی شرکتها و منازل پس از گذشت چند سال ، سلیقه ها برای ایجاد فضایی جدیدتر ایجاب میکند که طراحی سقف تغییر نماید.
  • چطور می‌توان به یک سقف شیشه‌ایی ظاهری تزئینی بخشید؟ می‌توان صفحات شیشه‌ای را روی سقف‌های کاذب POP، گچی یا چوبی ثابت کرد.
در مرحله بعدی سطح را رگلاژ کرده و تایل های باقی مانده سقف کاذب مشبک نصب می شوند. طراحی سقف کاذب پذیرایی باید به نیازهای اقلیمی، کاربردی و زیبایی اتاق اضافه شود. از یک سقف کاذب ساده گرفته تا یک سقف کاذب رنگی جذاب، این لیست به همین ترتیب ادامه دارد. انواع مختلفی از سقف کاذب در دنیای معماری به کار می‌رود که یکی از آن‌هاسقف کاذب کناف است.

ابزارهای مخصوص درزگیری و پرداخت پانل

در صورتی که کیفیت جنس کناف نامرغوب باشد، سقف باد کرده یا در اصطلاح شکم می‌دهد و علاوه بر این ممکن است ترک بردارد؛ این امر برای هیچ کس خوشایند نیست. یکی از مشکلاتی که افراد در انتخاب جنس مرغوب با آن مواجه می شوند، وجود انواع مختلف جنس کناف در بازار است. ست کردن کفپوش و سقف کاذب اتاق پذیرای، زیبایی چشمگیری به اتاق می‌بخشد. همچنین می‌توانید برای دیوارها از رنگ‌های تیره و برای کف و سقف از رنگ روشن‌تر استفاده کنید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار