طراحی آسانسور صفر تا 100 مراحل نقشه کشی انواع آسانسور روش های طراحی بالابر | elitarchgroup

طراحی آسانسور صفر تا 100 مراحل نقشه کشی انواع آسانسور روش های طراحی بالابر | elitarchgroup تفاوت خبرنامه ایمیلی سبزسازه با سایر خبرنامه‌ها، نوآورانه و بروز بودن آن است. در غیر این صورت در هنگام استفاده از آسانسور شاهد لرزش‌های شدید خواهیم بود. مقدار هر یک از این دو نوع بار بسته به آسانسور انتخابی تعیین می­شوند. در نهایت نیز برای اعمال Wp در محاسبات، وزن موثر لرزه ای به صورت زیر تعیین می شود.

آموزش نصب فتوسل آسانسور

بر همین اساس و برای اجرای صحیح استانداردهای لازم، بر اساس دستورالعمل های ارسالی، قوانین و ضوابطی در این خصوص وضع شده اف ار پی است. که طبق این دستورالعمل ها طراحان و مهندسان در زمان نقشه کشی آسانسور باید به آن ها توجه کنند. و بر اساس محدودیت های ارائه شده و متناسب با ترافیک آسانسور، طراحی آسانسور خود را انجام دهند. در واقع با توجه به برخی حوادث و اشکالاتی که در زمان استفاده از این وسیله وجود داشت، قوانین متعددی به منظور حفظ سلامت و جان افراد در نظر گرفته شده است.

  • هنگامی که قرارداد را امضا کردید و مبلغ پیش پرداخت تعیین شده را پرداخت کردید، شرکت آسانسور اولین بازبینی نقشه‌های مهندسی شده آسانسور را تکمیل می‌کند.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • شرکت آسانسور و پله برقی هیرو در زمینه سرویس و‌ نگهداری آسانسور، آسانسور خودروبر، آسانسور هیدرولیک، آسانسور صنعتی، آسانسور روملس، آسانسور باربر و اخذ استاندارد ادواری آسانسور فعالیت میکند.
  • یک شرکت آسانسور معتبر باید در تمامی مراحل طراحی آسانسور، ساخت، مونتاژ و نصب آن در کنار کارفرما باشد و با مشاوره صحیح، از بروز هزینه‌های اضافی برای او جلوگیری کند.
  • که این امر نیز ه دلیل سرعت بالا و کیفیت مناسب در زمان کارکرد، تاثیر بسزایی هم در کارکرد آسانسور و هم در ترافیک آن دارد.
  • بررسی دقیق سبک معماری ساختمان به منظور استفاده از مدل و مکانیزم مناسب آسانسور که با ساختمان همخوانی داشته باشد.

برای نرم افزار مشخص شود که الزامات لرزه ای و خیز را در نظر نگیرد. IPEها و دال بتن آرمه روی آن، محل نشیمن موتور آسانسور را ایجاد می کنند. این کار با توجه به بند زیر از مبحث 15 مقررات ملی ساختمان ممنوع می باشد. گام اول – بسته به اینکه شاسی آسانسور به تیر متصل است یا به ستون، وزن کل آسانسور را به تیرها یا ستون های طبقه آخر وارد می کنیم.

طراحی آسانسور – نصب آسانسور

با توجه به صحبت‌ها و توافق‌های صورت گرفته بین کارفرما و مجری طرح، کلیه موارد جهت اجرای سازه و نصب و راه‌اندازی آسانسور انجام می‌شود. ابتدا معیارها و پارامترهای مهم در بررسی و انتخاب یک آسانسور خوب طرح شده و سپس به شرح و بررسی هر یک از این موارد پرداخته شده است. کیفیت عملکرد، ایمنی، زیبایی و قابلیت اطمینان سیستم به عنوان برخی از مهمترین معیارهای ارزیابی در سیستم های آسانسور می باشند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار