قصه صوتی اسب سفید با صدای مریم نشیبا-Horse Daily

قصه صوتی اسب سفید با صدای مریم نشیبا-Horse Daily

اگر در خواب اسب سفیدی را ببینید که پایش شکسته است و ناله میکند به این منظور است که فردی مهم را در زندگیتان از دست می دهید و این باعث عذاب و ناراحتی شما می شود. تعبیر خواب اسب سفید نشانه خوشحالی و سعادت در زندگی است و همچنین به این معناست که به خواسته و آرزوهای خود می رسید. از سال ها پیش در قلعه ی ریکروین اتفاقات غیر قابل توضیحی مشاهده شده است. برای راگنی هم منظره‌ی چهار ستون سنگی که عمود ایستاده و دایره‌ای تشکیل داده‌اند، بسیار غریب و وحشتناک است. با دیدن اسب سفیدی که در یک چشم به هم زدن ناپدید می شود و دیگر هیچ نشانه‌ای از آن باقی نمی ماند، راگنی اطمینان حاصل می‌کند که آن موجود با جهان ماورا در ارتباط است. اگ در خواب اسب سفیدی را ببنید که با شما حرف میزند نشانه این است که مورد بی مهری فردی قرار میگیرید و دیگران به شما بی اعتنایی میکنند.

تعبیر خواب یک اسب سفید برای یک زن باردار

اگر دختری تنها در خواب ببیند که شخصی با اسب سفید به سراغش آمده و آن را به او هدیه می دهد ، این نشان دهنده نزدیک بودن نامزدی اوست ، خداوند متعال. یا شاید تعبیر آن خواب تحقق یک آرزو یا موفقیت در تحصیل بوده است و خداوند بهتر از همه می داند. پاتوق کتاب فردا به عنوان یک فروشگاه اینترنتی کتاب و با هدف ارائه محصولات جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی فعالیت می نماید. پاتوق کتاب فردا علاوه بر این که به عنوان یک فروشگاه اینترنتی کتاب فعالیت می نماید، در نظر دارد تا متفکران، نویسندگان و هنرمندان برجسته انقلاب اسلامی را معرفی نموده و امکان دسترسی به آثار برجسته آنها را فراهم نماید. پاتوق کتاب فردا بانک اطلاعاتی کاملی که عموم مردم می توانند به آن دسترسی داشته و از خرید اینترنتی کتاب لذت ببرند.

در سایت ما میتوانید تعبیر خواب کامل و واقعی را مشاهده کنید. و اگر در خواب ببینید پشت اسب هستید و در رودخانه ای زلال و زیبا در حال شنا است ، در این صورت در زندگی عاطفی خود بسیار خوشحال خواهید شد که سعادتمند و شاد خواهد بود. اگر سوار اسب شوید و با آن یک جیپ رد کنید ، در کار خود موفق خواهید شد و به ثروت زیادی دست خواهید یافت و در لوکس زندگی خواهید کرد.

  • اگر بیننده خواب در خواب ببیند اسبی که صاحبش است با بالهای خود به طرف آسمان در حال پرواز است ، این نشانه این است که خواب بیننده در زندگی واقعی افتخار بزرگی کسب خواهد کرد و از نظر کاری بسیار مهم خواهد بود یا زندگی اجتماعی.
  • براى خواب‌هاى خود تعبير خوب كرده و آن را براى هر كس نقل نكنيد.
  • اَسب سفید هریک از هفده پیکرۀ روی تل در انگلستان.
  • پاتوق کتاب فردا علاوه بر این که به عنوان یک فروشگاه اینترنتی کتاب فعالیت می نماید، در نظر دارد تا متفکران، نویسندگان و هنرمندان برجسته انقلاب اسلامی را معرفی نموده و امکان دسترسی به آثار برجسته آنها را فراهم نماید.
  • طبق حفاری های اخیر، از عصر مفرغ به این سو از این محل بسیار استفاده شده است و اگرچه اسب سفید احتمالاً هم زمان با این دوره نباشد، بعدها تغییری در چشم انداز ایجاد کرده است.
  • اگر یک زن متاهل در خواب ببیند که صاحب یک اسب سفید است و آن را در خانه خود با او قرار می دهد ، این تعبیر او این است که بسیاری از خوبی ها را دریافت خواهد کرد و بر خوشبختی و زندگی خوب او غلبه خواهد کرد.
جواب و پاسخ اسب سفید در حل جدول بازی جدولانه از سایت جوابگو دریافت کنید. کاربر گرامی شماره تماس، ایمیل شما به هیچ عنوان روی وب سایت رادیوکودک نمایش داده نخواهد شد. اگر می خواهید نام شما نیز بصورت عمومی نمایش داده نشود از عبارت “ناشناس” استفاده نمائید. برای مشاهده بازخوردهای بیشتر در این horse races reports قسمت کلیک کنید.

خرید پرفروش ترین کتاب های سال

عقیدۀ رایج این است که اسب آفینگتن توتم یا شیء آیینی برای قوم بلژها بوده است، قومی که از ۵۰پ م و ۵۰م بخش اعظم جنوب شرقی انگلستان را اشغال کرده بود. در سرزمین پادشاهی پیشین وسکس (استان های جنوبی و جنوب غربی انگلستان) یازده پیکرۀ اسب سفید یافت شده است. اگر شخصی در خواب ببیند اسبی که تعقیب می کند رنگ قهوه ای دارد ، این فال خوبی است که بر او و خانواده اش غلبه خواهد کرد و خدا بهتر می داند. یک اسب بور می تواند نشان دهنده پیروزی بر دشمنان یا غلبه بر مشکلات باشد ، به خصوص اگر خواب بیننده ببیند که یک اسب بور و نه سیاه خریداری می کند.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار