قیمت دلار، قیمت یورو و قیمت پوند چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ + جدول پايگاه خبری افکارنيوز | stockmarketna

در پایان امروز قیمت طلا و دلار بالا رفت، قیمت سکه هم رشد داشت و به ۲۴,۳۴۵,۰۰۰ (بیست و چهار میلیون و سیصد و چهل و پنج هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۱.۶۲ درصدی داشته است. در پایان امروز قیمت دلار متشکل در بازار روند نزولی داشت و به ۴۳,۰۵۲ (چهل و سه هزار و پنجاه و دو ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۰.۲ درصدی داشته است. امروز قیمت سکه امامی پایین آمد و به ۲۴,۱۹۸,۰۰۰ (بیست و چهار میلیون و یکصد و نود و هشت هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۰.۶۱ درصدی داشته است. در آغاز امروز قیمت سکه امامی کاهش یافت و به ۲۴,۰۹۵,۰۰۰ (بیست و چهار میلیون و نود و پنج هزار) تومان رسید که کاهش ۰.۴۳ درصدی داشت.

پایگاه هوایی راهکنشی عقاب ۴۴ ارتش رونمایی شد  (۳۰ نظر)

اگر سبد ایرانی بزرگ‌تر یا کوچک‌تر شود، می‌فهمیم که نرخ حقیقی ارز با نرخ واقعی هم‌خوانی ندارد. در حالت عادی باید دلار به شکل درآمد ارزی در اختیار صادرکنندگان و صاحبان صنایع کشور باشد؛ اما در ایران به‌خاطر عظمت غول‌آسای شرکت نفت، بیشترین حجم دلار به بانک مرکزی منتقل می‌شود و در اختیار دولت قرار می‌گیرند. به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت دلار امروز چهارشنبه ۱۹ بهمن با 27 تومان کاهش، 43,025 تومان معامله شد. در طی معاملات قیمت دلار امروز، بیشترین قیمت 0 تومان و کمترین قیمت 0 تومان ثبت شده است.

  • شهر مشهد به دلیل همجواری با مرز شرقی ایران و به دلیل اینکه در نواحی مرزی خرید و فروش معاملات بیشتر نقدی است و بانکی وجود ندارد قیمت ارز از نواحی مرکزی ایران پایین تر رقم می خورد.
  • تورم سالانه در نوامبر ۲۰۲۲ در اوج خود در ماه جولای/ژوئن، ۱۸.۳ درصد اعلام شده بود که در ماه نوامبر ۲۰۲۲ به ۹.۱ درصد کاهش یافته است.
  • در صورت انجام توافق برجام و حذف قسمت عمده تحریم های مالی و اقتصادی، به عقیده اکثر کارشناسان، گشایشی در اقتصاد کشور رخ می دهد و همین انتظارات مثبت، می تواند مسیر کاهشی نرخ ارز را هموار کند.
  • در مبادلات اقتصادی بین‌المللی از ارزهای مهمی چون دلار یا یورو استفاده می‌شود.
  • این سامانه در راستای فراهم کردن ارز و آسان نمودن تامین ارز برای واردات کالا و ساخن یک فضای مطمئن معاملات برای خریداران و فروشندگان کالا و ارز به وجود امده است.

بازار ارز دربسیاری از موارد متاثر از رویدادهای مهم اقتصادی وسیاسی کشور است. همانطور که اشاره شد عوامل خارجی که به روابط دیپلماتیک بین کشورها به طور مثال ایران و امریکا اشاره دارد در بسیاری از موارد باعث نواسانات در بازار ارز می شود. در پایان امروز قیمت دلار روند رو به رشد داشت و به ۴۳,۱۹۳ (چهل و سه هزار و یکصد و نود و سه ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۰۸ درصدی داشته است. امروز قیمت سکه امامی در بازار بالا رفت و به ۲۴,۱۹۷,۰۰۰ (بیست و چهار میلیون و یکصد و نود و هفت هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، افزایش ۰.۸۱ درصدی داشته است. امروز قیمت دلار متشکل در بازار ریزش داشت و به ۴۳,۱۸۵ (چهل و سه هزار و یکصد و هشتاد و پنج ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۰.۰۲ درصدی داشته است.

فقط یه عده مردم بیچاره از ترس اومدن مجله خبری بورساشونو فروختن و یه عده دزد سر گردنه اونارو غارت کردن و به مفت دلارشونو خریدن … جمع کل ۲۰۰% است زیرا هر چرخش ارز، ارزهای دیگر را هم در بر می‌گیرد. در سیستم شناور مدیریت شده در برخی موارد دولت برای تنظیم بازار دخالت‌های محدودی خواهد داشت، اما در شناور مطلق همه‌چیز دربازار مشخص می‌شود. برای آگاهی از قیمت یورومقاله‌ای را که در این زمینه نوشته شده است، بخوانید.

http://aryalaptop.ir

الهام شهبان، کارشناس املاک در تورنتو خرید، فروش و اجاره واحدهای مسکونی و تجاری در سراسر تورنتو. برای اطلاع از جدیدترین ها با شماره تلفن درج شده در آگهی تماس بگیرید. کلیه حقوق این سایت متعلق به سایت خبری نبض بورس بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلا مانع است. سایت نبض بورس از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است. در دور مذاکرات قبل بنا بود دلارازچهارهزار تومان بیاد پایینتر اما بالجبازی آقایان الان از سی هزارتومان داره میاد پایینتر.

دلار (بانکی)

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار