قیمت فروش انواع شومینه مدرن در تهران، استان تهران

قیمت فروش انواع شومینه مدرن در تهران، استان تهران

قراردادن اکسسوری ها و تجهیزات مرتبط کنار آن تاثیر نتیجه را دوچندان می کند. منظور از اکسسوری های جانبی، چیزهایی مثل هیزم و ابزار جابجایی هیزم و … هستند. می توانید در سایت شرکت «آرا» یا «الوگرما» تعدادی از اکسسوری های جذاب مناسب فضای خود را پیدا کنید. قرار دادن شومینه به صورت معلق در فضا یکی از از ایده های جدید استفاده از آن است.

شومینه برقی بیستون مدل HB-90-L4

ما در آلاچیقهای محوطه نشستیم که محصور و دارای بخاری گازی بود. شومینه های شیک و براق، ایده هیجان انگیزی برای خانه های امروزی هستند، خصوصا هنگامی که صاحب خانه ها جزئیات غیر معمول و مد را همراه با رنگ های استثنایی و غیر قابل انتظار دوست دارند. استفاده از این وسایل و به کارگیری قوه خلاقیت در کنار رعایت یک سری از اصول به شما در انجام این کار کمک می کند. در هنگام جمع آوری وسایل و مصالح مورد نیاز، به جنبه زیبایی شومینه نیز فکر کنید. میزان گرمایش این عنصر دکوراتیو به اندازه گرم کردن منازل بزرگ نیست و بیشتر از آن به عنوان وسیله تزئینی استفاده می شود. طراحی شومینه به نوع سوختی که تصمیم به استفاده از آن را دارید، بستگی دارد.

شومینه گازی همانطور که از نامش پیداست سوخت خود را از گاز شهری تامین می کند. قبل از نصب این نوع شومینه باید مکان مناسبی در اتاق برای آن اختصاص داد، مکانی که به لوله گاز متصل بوده و مشکلی در گازکشی وجود نداشته باشد. شومینه گازی در دو مدل ال سی دی و ساده تولید و توسط شرکت های مختلف به بازار عرضه می شود. این شومینه مجهز به دودکش، برای خروج گازهای آلاینده از اتاق است. بسته به نوع شومینه ای که انتخاب می‌کنید، هزینه ساخت و خرید شومینه می‌تواند متغیر باشد.

بخاری و شومینه هیزمی مدل پارسا

یک مدل بدون تهویه بیشتر گرمای خود را به ساختمان منتقل می‌کند، اما نقطه مقابل آن این است که مونوکسید کربن بیشتری را نیز منتقل می‌کند. هنوز هم یک منبع گرمایش بسیار کارآمد، با نگرانی‌های ایمنی کمتر است. برخی از صاحبان خانه تصمیم می‌گیرند که فقط قسمت‌های انتخاب شده از سیستم را حذف کنند، در حالی که برخی دیگر تخریب کامل گران تر را انتخاب می‌کنند. عوامل موثر بر قیمت عبارتند از اندازه و تعداد شومینه، نوع مصالح، پیچیدگی پرداخت و ملاحظات ساختاری. با این حال، مدل‌های برقی و گازی کوچکتر آنها را به گزینه خوبی برای اتاق‌های ناهار خوری، اتاق خواب‌های اصلی، دفاتر و حتی در فضای باز تبدیل می‌کند.

شومینه دیواری برقی مدرن مدل چوبی e130

سنگ از جمله مصالح گران قیمتی است که حس لوکس بودن زیادی به فضا می دهد. سنگ ها به دلیل مقاومت بالا در برابر ضربه پذیری و … بسیار کاربردی هستند. در شومینه می توان روی سنگ طرح های کلاسیک ایجاد کرد یا با استفاده از اسلب های بزرگ سنگ، طرح های مدرن زیبایی پدید آورد. سرامیک ها از نظر قیمت نسبت به سنگ بسیار مقرون به صرفه تر هستند اما می توانند همان جلوه ظاهری را برایتان ایجاد نمایند.

  • در زمستان میتوان از شومینه بعنوان یک وسیله گرمایشی استفاده نمود و در فصل تابستان هم از زیبایی آن لذت برد.
  • اگرچه در نتیجه یک آتش ایجاد می‌شود، اما این منبع گرما دارای جنبه‌های منفی زیادی است.
  • شومینه های با مدل های جدید مثل «مدل معلق» یا «مدل دو طرفه» می توانند با قرارگیری در مرکز فضا، حس متفاوتی در فضای داخلی شما ایجاد کنند.
  • می‌توان بااستفاده از آن،یک نمای داخلی جذابتر درون فروش شومینه ساختمان ایجاد کرد.
  • شومینه هایی که بدنه آن ها از جنس چدن تولید می شود، شومینه چدنی نام دارند.

نوع الکلی این محصول،دارای یک مدل فانتزی است که قابلیت جابه جایی دارد. شومینه برقی نیز مانند شومینه الکلی،فاقد هر گونه آلودگی است.به همین علت، نیازی به تمیز کردن و نصب دودکش ندارد. به دلیل قابل حمل بودن شومینه برقی، نیازی به نصب این شومینه در مکان مورد نظر نیست. نوع برقی شومینه مدرن، دارای نمای شعله های آتش می باشد و شما می توانید با استفاده از ریموت،میزان شعله آتش را تنظیم نمایید. شومینه گازی گرمای بیشتری نسبت به سایر مدل های این محصول دارد و به منظور نصب آن، باید محل معینی برای نصب و تعبیه دود کش در نظر گرفت.

شومینه گازی جایگزین مناسبی برای شومینه هیزمی می‌باشد زیرا این شومینه دوده‌ای ایجاد نمی‌کند و گرمای آن نیز بیشتر می‌باشد. یکی از مزایای شومینه گازی قابل کنترل بودن شعله‌های آن است که همین این امر باعث شده شومینه گازی از نظر اقتصادی مقرون به صرفه‌تر باشد. شومینه گازی در طرح‌ها و مدل‌های مختلفی همچون شومینه‌های LCD دار ،شومینه کنجی یا گوشه و شومینه‌های دودکش‌دار در بازار موجود می‌باشد. همچنین گفتنی است که هزینه نصب شومینه گازی نسبت به شومینه هیزمی کمتر می‌باشد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار