لباسهای اسپایدرمن – Marvel’s Spider Man

با تمام این اوصاف، مثل هر فیلم دیگری، تغییراتی لازم بود تا بتوان این شخصیت را روی پرده نقرهای سینما به تصویر کشید. احتمالا خود پیتر پارکر هم هنوز تمام ویژگیهای این لباس را کشف نکرده و با سعی و خطا آنها را پیدا میکند. مارول با نویسندگانش شروع به تدوین داستانی کرد که در آن پیتر لباس سیمبیوتی را دور میاندازد و به لباس اصلی خود باز میگردد تا طرفداران و خوانندگان را راضی کند. اسپایدی معمولاً خودش را برای تراژدیها سرزنش میکند چرا که ویلنهای او همیشه با هدف دردسر بیشتر باز میگردند. این جوراب با کیفیت مناسب برای بچه ها قابل استفاده است. این لباس بعد از کامل کردن ماموریت Something Old, لباس های مرد عنکبوتی بچه گانه Something New باز میشود و به واسطه ۲ توکن بکپک و ۱ توکن بیس قابل دستیابی است.

اسپایدرمن تنها روی نسخههای پلیاستیشن بازی اونجرز، بهعنوان بخشی از رویداد قهرمانی With Great Power حضور پیدا خواهد کرد. از کمیکهای تمامنشدنی گرفته تا سریالهای لایو اکشن و انیمیشنی و نسخههای سینمایی تماشایی و هیجانانگیز و بازیهای کامپیوتری باحال و سرگرمکننده، مرد عنکبوتی نقش مهمی در فرهنگ عامه داشته و میلیونها دختر و پسر با آن بزرگ شدهاند و هنوز هم دوستش دارند. در همین حال، Mk III از لباس Ends of the Earth از شمارهی ۶۸۲ کمیک Amazing Spider-Man الهام گرفته شده و دارای بخشهای زرهی بسیار شیکتر و سنگینتر است که با فلزی قرمز رنگآمیزی شدهاند. ست لباس spider-man می تواند هدیه مناسبی برای تولد یا روز جهانی کودک برای پسر بچه ها باشد. اما در دنیای سینمایی مارول، تونی استارک به اسپایدرمن یک لباس مدرن و به روز میدهد که مجهز به یک هوش مصنوعی است. آنها دوست دارند همانند قهرمان داستان هایی باشند که هر روز می بینند.

توضیحات: نوشته شده توسط محمدعلی رضائیهنجنی: تاریخ ایجاد در 02 خرداد 1399. 10 لباس برتر مرد عنکبوتی. با اینکه لباس مرد عنکبوتی ژاپنی آن کمربند مضحک همتای آمریکاییاش را نداشت، ولی همچنان از مشکلات زیادی رنج میبرد و مچبند پرتاب تارش حتی بدتر از آن بود. مچبند پرتاب تار اندرو گارفیلد با ظرافت و زیبایی خوبی طراحی شده بود و اصلا توی چشم نمیزد. پیتر پارکر در کمیکها تار عنکبوت سنتزی درست میکند و روی مچهایش دستگاههایی میگذارد تا آنها را پرتاب کند، همانطور که در باقی فیلمها دیدیم. با کشف ماشینی که او فکر میکرد سازنده پارچه است، یک گوی سیاه از دستگاه بیرون آمد که بلافاصله پیتر پارکر را در یک ماده لجن مانند عجیب پوشاند.

مایلز پس از اینکه به یکی از همکلاسیهایش به نام «گواندا» علاقهمند میشود، عمویش، آرون دیویس به او نصیحت میکند که دنبال گواندا باشد؛ و از آنجایی که مایلز علاقه خاصی به دیوارنگاری دارد به او یک ایستکاه متروکه را نشان میدهد که میتواند در آنجا روی دیوار نقاشی کند، اما حین نقاشی، عنکبوتی رادیواکتیوی مایلز را نیش زده و پس از مدتی قدرتهای عنکبوتی در او نمایان میشود و مایلز را حسابی به وحشت میاندازد. اگر پسر بچه مورد نظر شما به شخصیت های ابر قهرمانی و کارتونی علاقه مند است. خود استن لی بزرگ میگفت که دلیل اینکه اسپایدر من را تا این حد دوست دارد این میباشد که هر کودک و جوانی میتواند چشم های خود را بسته و تصور کند که اوست که با ماسک طراحی شده به شکل تار های عنکبوت در سرتاسر شهر حرکت کرده و با جرایم مبارزه میکند. او توانایی بالا رفتن از دیوار عمودی را دارد و حتی میتواند بر روی دیوار صاف بایستد . شولر کت و شلواری مشکی به سبک مخفی کاری را پیشنهاد داد که توانایی های اسپایدی را افزایش میدهد و توسط رید ریچاردز از چهار شگفت انگیز و همچنین The Wasp طراحی شد. اگر یک نکته برای تقریباً تمام نسخههای کمیکی اسپایدرمن مشترک باشد این است که او هر کاری از دستش بربیاید انجام میدهد تا ویلنهایش را از مرگ نجات دهد.

نتیجهی نهایی بهترین بازی اسپایدرمن است. این لباس دارای قدرت ویژه Holo Decoys است. سرهمی این لباس بر اساس قد سرشانه تا مچ پا کودک تعیین می شود. سرهمی با شکم عضلانی: این لباس دارای یک تن پوش یک سره از گردن تا مچ پا است که اصطلاحاً به آن سرهمی گفته میشود و بخش اصلی این ست را تشکیل می دهد. مامان هم طبق معمول همیشه توی آشپزخونه ست و مشغول آشپزیه. ماسک این ست از جنس پلاستیک است. خصوصیات لباس شگفتانگیز از لحاظ طراحی رنگ بسیار شبیه به لباس کلاسیک است. از لحاظ طراحی، لباس خوبی است و به خاطر رنگ سیاه خود، بسیار به درد مخفی کاری میخورد. این لباس دارای یک طرح آبی و قرمز است با خطوط سیاه رنگ است. شرکت مارول، که از وضعیت بازیهای پلیاستیشن و چگونگی ساخت بازی از سونی خبر داشته، مشخصا سراغ سونی میآید و از آنها میخواهد که یک بازی اسپایدرمن برایشان بسازد؛ آن هم به شرطی که سونی شبیه بازیهای خودش با این اسپایدرمن برخورد کند و مطمئن شود که سطح کیفیت معروف بازیهای سونی در بازی اسپایدرمن هم پیدا میشود.

این تصاویر توسط رسانه Just Jared به اشتراک گذاشته شده و نشان دهنده تغییرات جدید لباس اسپایدرمن است. بر اساس طراحی کارمین دی جاندومنیکو، ماسک صورت اسپایدرمن با لنزهای عینکمانند ظاهری شبیه ماسکهای خلبانی دارد و ژاکت او از نشان معروف اسپایدرمن میزبانی میکند.کریستال داینامیکس خاطر نشان کرده که این لباس ها فقط برخی از طرحهای نهایی هستند و تا قبل از اضافه شدن اسپایدرمن به بازی اونجرز، موارد بیشتری در شبکههای اجتماعی معرفی خواهند شد. بر خلاف کمیکها که مچبندهای مخصوص پرتاب تار مرد عنکبوتی جزئی از خود لباس هستند، در اینجا به صورت بخشی مجزا طراحی شده بودند که روی مچهایش قرار میگرفت و ظاهری زننده داشت. از اصلی ترین قدرت های مرد عنکبوتی تار تنیدن و پرتاب تار عنکبوت به سمت دشمن میباشد . مرد عنکبوتی یا اسپایدر من کیست ؟ و بالاخره میرسیم به لباس اول، از نظر من لباس مرد عنکبوتی خارق العاده به معنای واقعی یک اسپایدرمن است. با این که برای مدتی کوتاه در سال ۲۰۲۱ و در خط داستانی Threats & Menaces مرد عنکبوتی یک لباس شبیه به این را در دنیای کمیکها در اختیار داشت اما هیچوقت چیزی دقیقاً مثل هدیه تونی استارک در دنیای سینمایی مارول مورد استفاده قرار نداده است.

در جایی از فیلم تونی استارک لباس مخصوصش را از پیتر پارکر پس میگیرد و به او میگوید: «اگه بدون این لباس هیچی نیستی، پس نباید اصلا دستت باشه! بنابراین، در Spider-Man: No Way Home زمانی که پیتر تصمیم گرفت لباس خود را با منابع شخصی که در اختیار داشت بسازد، تغییر بزرگی در شخصیت و زندگی او رخ داد. اما فیلم Spider-Man: Far From Home نتوانسته به خوبی دنیای اسپایدرمن را پس از اتفاقات Avengers: Endgame به مسیری جدیدی هدایت کند. اولین چیزی که در مورد No Way Home باید گفت این است که این فیلم بزرگ ترین فیلم فرانچایز مرد عنکبوتی بر حسب وسعت و جاه طلبی است اما جلوه های ویژه فیلم گاهی اوقات بسیار بی کیفیت بوده و عدم انسجام هایی نیز در روایت فیلم دیده می شود. سونی همچنان حق استفاده از شخصیت های فیلم را در اختیار داشته و تهیه کنندگی تمامی فیلم ها را نیز بر عهده داشت اما سبک خاص مارول، مسیر روایت را تعیین کرده و از این شخصیت در فیلم های خود استفاده می کردند. این بخش داستان فیلم را از مجموعه کمیکهایی با نام «حماسهی لباس بیگانه» اقتباس کردند، کمیکهایی که از می ۱۹۸۴ تا آوریل ۱۹۸۵ منتشر شد.

بعد از باز شدن، برای دسترسی به این لباس به ۳ توکن کرایم و ۲ توکن لندمارک نیاز است. اکنون این شرکت پیش از انتشار قریبالوقوع نسخهی کامپیوتر بازی مرد عنکبوتی جزئیات جدیدی از جنبههای مختلف آن منتشر کرده است؛ از پاداشهای پیش خرید و مشخصات سیستم مورد نیاز گرفته تا ویژگیهایی نظیر DLSS و ری-تریسینگ.بازی Marvel’s Spider-Man Remastered در کامپیوتر دارای ویژگی Ray-Traced Reflections (بازتابهای پرتویاییشده) است و بازتابها و سایهها را با کیفیتهای مختلف در حالتها و تنظیمات پیشفرض ارائه میدهد. این موضوع نشان دهنده رشد شخصیت او بوده و ثابت میکند که این ابرقهرمان اکنون به صورت مستقل عمل خواهد کرد.

این شخصیت از مجموعه داستان های مصور یا کامیک های کمپانی مارول برگرفته شده است که بسیاری از ابر قهرمانان دیگر را نیز به دنیای داستان ها و سینما معرفی کرده است. طرفدارها میتوانند انتظار گزینههای Accessibility، گزینههای Remapping، ذخیرهی ابری و اچیومنتها در هر دو نسخهی استیم و اپیک گیمز را نیز داشته باشند. فیلم Into the Spider-Verse هر بخش دیگر از میراث اسپایدرمن را بررسی کرده و چند فضایی آن هرگز احساس ناخوشایندی در مخاطب ایجاد نمی کند. فیلم Spider-Man 3 به عنوان فیلمی که به بدترین شکل به یک فرانچایز محبوب پایان داد شناخته می شود هر چند در واقعیت تا به این حد نیز ضعیف نیست. این پایان تاریخچه ونوم در مرد عنکبوتی شگفت انگیز نبود، چرا که تصور میشد که سیمبیوت شکست خورده است، اما بعداً از بازداشت Fantastic Four فرار کرد و در کمد پیتر پارکر پنهان شد و به عنوان یک لباس معمولی مرد عنکبوتی ظاهر شد. این اشارهای به هویت عادی پیتر پارکر بهعنوان عکاس روزنامهی دیلی بیوگل است. انتخاب لباس توبی مگوایر بهعنوان لباس برتر مرد عنکبوتی شاید ربط زیادی به کارآمدی یا تکنولوژیهای برترش نباشد که در این زمینه لباسهای تام هالند حرفی برای گفتن نمیگذارند و احتمالا تا سالیان سال بهعنوان بهترین لباسهای مرد عنکبوتی باقی خواهند ماند.

در نهایت، سونی برای خلق یک دنیای مشترک سینمایی با استودیوهای مارول متحد شد. گویا سازندگان سریال قصد داشتند شخصیتهای منفی واقعیتری خلق کنند و به این طریق سریال ملموستر و باورپذیرتر به نظر برسد. لطفا قبل از خرید نهایی از طریق واتس اپ یا تماس تلفنی استعلام موجودی گرفته شود. این لباس بخشی از «بستهی لباس اسپایدی» است، بستهای شامل سه لباس که به عنوان جایزه برای پیش خرید بازی در نظر گرفته شده بود. «ارسال سریع»، «ضمانت بهترین قیمت» و «تضمین اصل بودن کالا» سه اصل اولیه است . مرد عنکبوتی فقط مرگ چند ویلنش را دیدهد است که گرین گابلین (Green Goblin) بهترین مثال در این مورد خواهد بود البته.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار