مدیریت سبد ارزدیجیتال و متعادل‌سازی سرمایه ایران ریچ | stockmarketna

زمانی که زیاد است (بالای 70) “خرید بیش از حد” یا اشباع خرید overbought در نظر گرفته می‌شود. هرچه میزان سرمایه بازار کمتر باشد، فضای رشد برای ارزش دارایی بیشتر خواهد بود. با این حساب، رشد ارزش این رمزارز کاملاً به میزان عرضه بستگی پیدا می‌کند. پروژه‌های دیگر عرضه باز دارند، به این معنی که رمزارزهای جدید می‌توانند به مدت نامحدود تولید شوند. یکی از استراتژی های برتر معاملات کریپتوکارنسی، استراتژی محاسبه میانگین هزینه دلاری است. برای پیدا کردن چنین ارزهایی می‌توانید مقاله روش شناسایی بهترین ارزهای پامپی را مطالعه کنید.

http://aryalaptop.irاستراتژی ترید با روند زمانی را توصیف می‌کند که یک تریدر از تحلیل تکنیکال برای تعریف روند بازار استفاده می‌کند و فقط در جهت روند از پیش تعیین شده پوزیشن‌های معاملاتی باز می‌کند. معاملات روزانه، آربیتراژ و اسکالپینگ از جمله استراتژی های خرید و فروش ارز دیجیتال هستند. علی رغم ریسک بالای این استراتژی، تریدرهای حرفه‌ای که به الزامات مارجین و سایر قوانین معاملاتی توجه دارند، می‌توانند به سود خوبی برسند. این تریدرها معمولا به سراغ بازارهایی با نقدینگی بالاتر می‌روند، زیرا تعیین نقطه ورود و خروج برایشان آسان‌تر خواهد شد.

چرخه‌های بازار ارز دیجیتال را بشناسید!

برای یک ترید موفق، سرمایه گذاران اغلب به شاخص‌های تکنیکال برای تعیین نقاط ورود و خروج برای ارزهای دیجیتال خاص تکیه می‌کنند بنابراین به نوسانات قیمت ارز دیجیتال توجه داشته باشید. البته مجله خبری بورس برای کسب سود واقعی از طریق اسکالپینگ باید حجم معاملات خود را افزایش دهید. اسکالپرها با بررسی ترندهای تاریخی و حجم تراکنش‌های بازار، نقطه ورود و خروج خود در یک روز را مشخص می‌کنند.

این دوره مناسب چه کسانی است؟

«آربیتراژ» هم به عنوان یکی از روش‌های کسب درآمد در بازار ارزهای دیجیتال شناخته می‌شود. بدین صورت که ارز دیجیتال مورد نظر را از یک صرافی با قیمت پایین‌ خریداری کرده و با قیمت بالاتر به صرافی دیگری می‌فروشند. پس می‌توان یکی از الزامات آربیتراژ را بررسی هم زمان قیمت در چندین صرافی دانست.

اگر نگاهی منطقی داشته باشید می‌بینید که این استراتژی علاوه بر سودآوری بالا، روشی پر ریسک برای فعالیت در بازارهای مالی است. به طور کلی می‌توان گفت که ریسک شناسایی و سرمایه‌گذاری در برخی از ارزهای دیجیتال به نسبت سایر استراتژی‌های معاملاتی کمتر است. همین موضوع باعث شده تا افرادی که آگاهی و تجربه‌ی کافی برای تحلیل روند قیمت در بازه‌های زمانی کوتاه را ندارند، این روش به کار بگیرند. شما همچنین می‌توانید نرم‌افزارهایی را که کاهش ناگهانی و رسیدن قیمت به یک حد مشخص را سریعا اطلاع‌رسانی می‌کنند، بر روی تلفن همراه یا سیستم کامپیوتری خود نصب کنید.

  • به تیم تحلیلگر ما ملحق شوید و لذت تریدینگ را با دکتر سیگنال تجربه کنید.
  • یکی از مزایای اصلی استراتژی اسکالپینگ تایم فریم‎‌های معاملاتی بسیار کوتاه آن است.
  • سرمایه‌گذاران از استراتژی‌های مدیریت ریسک برای کمک به پرتفوِ خود استفاده می‌کنند.
  • ایجاد یک پورتفولیوی متعادل که شامل انواع ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین، دوج کوین و اتریوم باشد، می‌تواند در شکست نوسانات شدید کمک زیادی کند.
  • و اگر بخواهید از این بازار پول بیرون بکشید، مجبور هستید آنرا بخوبی فرا بگیرید.
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار