معرفی بهترین استراتژی معاملاتی ارز دیجیتال برای افراد مبتدی در سال ۲۰۲۲ بلاگ والکس | stockmarketna

همین موضوع موجب شده تا کاربران به دنبال شناخت بهترین روش و استراتژی معاملاتی برای کسب درآمد و ترید در بازار رمز ارزها باشند. ما در این مقاله به معرفی ۱۰ روش برتر ترید ارز دیجیتال می‌پردازیم که فعالان و تحلیل‌گران مطرح بازار استفاده می‌کنند. پس در ادامه با معرفی بهترین استراتژی‌ های ترید ارز دیجیتال همراه ما باشید تا مسیر ترید و فعالیت حرفه‌ای در بازار ارزهای دیجیتال برای شما هموارتر شود. «محدوده نوسان» یا Range trading بیشتر با توجه به سطوح حمایت و مقاومت پیش می‌رود.

http://aryalaptop.irدر این روش یک تریدر برای مدت طولانی، معمولا ماه ها یا سال ها، پوزیشن خود را حفظ می‌کند و در کل نوسانات جزئی قیمت را نادیده می‌گیرد و از روندهای بلندمدت سود می‌برد. استفاده از این روش مستلزم شناسایی درست حمایت و مقاومت‌های مهم در نمودار یک ارز است. تریدرها بنا به شرایط قیمت در کف کانال مجله خبری بورس پوزیشن لانگ و در سقف کانال پوزیشن شورت باز می‌کنند. موفقیت در ترید با روند را می‌توان با داشتن یک سیستم دقیق برای تعیین و سپس پیگیری روندها تعریف کرد. تریدرهایی که از این روش استفاده می‌کنند باید حواسشان به زمان‌هایی که روند بازار معکوس می‌شود، باشد تا ضرر زیادی را متحمل نشوند.

  • چون بازار ارزهای دیجیتال ثباتی ندارد، یک سبد ارزدیجیتال متنوع تضمینی برای موفقیت نیست.
  • همانگونه که قبلآ کفته شد، پرایس اکشن یا ترید بر مبنای آنالیز پرایس اکشن، عبارتست از آنالیز حرکت قیمت بر حسب زمان.
  • البته پیاده‌سازی استراتژی اسکالپینگ و نوسان‌گیری از بازار ارزهای دیجیتال اصلا کار ساده‌ای نیست.
  • تریدرهای حرفه‌ای ارز دیجیتال همواره از استراتژی های دقیق خرید و فروش استفاده می‌کنند.
پیروی کردن از استراتژی‌های معاملاتی تریدرهای حرفه‌ای، رویکردی مناسب برای افراد تازه‌کار در بازار رمزارزها محسوب می‌شود. از این رو وبسایت برخی صرافی‌ها قابلیتی به نام کپی تریدینگ را به کاربران خود ارایه می‌دهند. کاربران با دسترسی به تاریخچه معاملات و استراتژی معاملاتی ارز دیجیتال تریدرهای باتجربه (پس از آنکه از اعتبار و تخصص معامله‌گر مطمئن شدند) می‌توانند بخشی از سرمایه خود را به حساب کاربری او پیوند دهند.

وبینار 3 استراتژی پولساز در ارزدیجیتال+ربات تریدینگ

با وجود گسترش پذیرش و محبوبیت بازار ارزهای دیجیتال باید اعتراف کرد که معاملات رمزارز نیز مانند ترید در سهام و کالاها، مملو از خطرات و مشکلات است. برای خرید و فروش ارزدیجیتال می توانید از راهنمایی کارشناسان کوین کده استفاده کنید. برای معامله بر اساس خط روند باید پوزیشن معاملاتی را برای چند ماه حفظ کرد تا بتوان از طریق سیگنال‌های بازار به سود رسید. تریدرهایی که از این استراتژی خرید و فروش ارز دیجیتال استفاده می‌کنند، با توجه وضعیت بازار وارد پوزیشن شورت یا لانگ خواهند شد. اما آن‌ها در هر صورت احتمال بازگشت روند را هم در نظر دارند و از اندیکاتورهایی مانند میانگین متحرک همگرا واگرا و نوسان‌ساز تصادفی برای به حداکثر رساندن شانس موفقیت سرمایه گذاری استفاده می‌کنند.

ارسال نظر لغو پاسخ

شما باید به قدری با روند و ساختار بازار آشنایی باشید که بتوانید بهترین زمان را برای ورود و خروج از بازار قبل از سایر معامله‌گران شناسایی کنید. جالب است بدانید که برخی از افراد حتی در عرض چند ثانیه معاملات خودشان را انجام می‌دهند. از آنجایی که ارز دیجیتال یک دارایی نوظهور است، هنوز گمانه‌زنی و هیاهوی زیادی پیرامون این طبقه دارایی وجود دارد که می‌تواند به افزایش نوسانات آن دامن بزند. در حالی که حرکات بزرگ قیمت معمولاً به عنوان یک ریسک تلقی می‌شود، اما نوسانات روزانه رمزارزها امری طبیعی و سالم است و فرصتی مناسب برای کسب سود بشمار می‌رود. اما برای مدیریت موثر ریسک، ابتدا بهتر است بدانید چه نوع معامله‌گری هستید. این استراتژی ترید شامل استفاده از حجم معاملات افزایش یافته جهت ثبت سود است.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار