معرفی و بررسی چند استراتژی مهم بازار فارکس امیر تریدر ثبت نام در بروکرها | stockmarketna

در این استراتژی معاملاتی فارکس تریدر ها حرکات بسیار کوچک قیمتی را در بازار پیش‌بینی می‌کنند و وارد معامله می‌شوند. همه معاملات ریسکی هستند که به همین دلیل یادگیری درباره استراتژی‌های فارکس به شما کمک می‌کند آن ریسک را مدیریت کنید. هر سیستم معاملاتی مانند استراتژی پیپو را باید در یک بازه مشخص و در یک حساب تمرینی تست کنید.

ابزار استراتژی پرایس اکشن

ابتدا یک تایم فریم 4 ساعته را انتخاب کنید و وارد معامله شوید.از ابزارهای معاملاتی استفاده کنید،در اینجا اندیکاتور میانگین متحرک 200 می تواند انتخاب مناسبی باشد. دقت داشته باشید اگر میانگین متحرک شیب مثبت داشت باشد بدان معناست که قیمت بالای روند صعودی وجود دارد اما اگر شیب اندیکاتور مووینگ اوریج منفی باشد یعنی روند در نمودار نزولی است. معامله گران باید به این نکته دقت داشته باشند که سریعا وارد معامله نشوند بلکه صبر کنند تا یک موقعیت مناسب تشکیل شود و سپس با تعیین حدضرر و حدسود خود وارد معامله شوند. استراتژی معاملات روزانه فارکس توسط معامله گران زیادی مورداستفاده قرار می گیرد و یکی از استراتژی های کاربردی بازار به شمار می رود که معامله گران می توانند با استفاده از آن معاملات سودآوری انجام دهند. بهترین زمان استفاده از استراتژی فارکس روزانه 50 پیپ زمانی است که بازار لندن بازگشایی می شود. همچنین این استراتژی در طی سشن معاملاتی ایالات متحده آمریکا نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

http://aryalaptop.irزمان‌های معامله از کوتاه مدت (چند دقیقه) تا میان مدت (ساعت‌ها) متغیر است. برای دریافت راهنمایی در انتخاب کارگزاری و معرفی کارگزاری‌های تایید شده کلیک کنید. با کلیک روی ثبت نام سجام به سایت مجله خبری بورس مربوطه جهت ثبت نام و دریافت کد سجام هدایت خواهید شد. در مثال زیر، خط آبی EMA سریع است که روی یک دوره نه روزه تنظیم شده است، در حالی که خط قرمز EMA آهسته است – تنظیم شده روی یک دوره 14 روزه.

۸- استفاده از استراتژی معاملاتی انتقالی در بازار فارکس

این روند ادامه می‌یابد تا زمانی که فروش تمام شود و ثابت شود که قیمت‌ها بیشتر از این کاهش نخواهد یافت. استراتژی‌های پیروی از روند، معامله‌گران را تشویق می‌کند که پس از عبور از مقاومت، دارایی را بخرند و پس از افت بازار از طریق حمایت، آن را بفروشند. فلش های قرمز به کندل هایی اشاره دارد که بدنه ی بزرگتری نسبت به کندل های صعودی قبل از خود دارند.

  • نیاز به سرمایه گذاری های بلند مدت و نیاز به مهارت های تحلیل تکنیکال در سطح بالا از جمله معایب استفاده از این استراتژی های معاملاتی فارکس است.
  • دنبال کردن روند بلندمدت معمولاً شامل شناسایی روندی است که انتظار می‌رود چندین ماه یا حتی سال‌ها ادامه داشته باشد و سپس برای استفاده طولانی‌مدت از این روند، موقعیت‌هایی را حفظ کنید.
  • برای افزودن این اندیکاتور ها باید Navigator را باز کنید و به این گونه می توان مشاهده کرد که اندیکاتور ها در این لیست وجود دارند و به این صورت آن ها را به چارت خود اضافه کنید.
  • دقت داشته باشید اگر میانگین متحرک شیب مثبت داشت باشد بدان معناست که قیمت بالای روند صعودی وجود دارد اما اگر شیب اندیکاتور مووینگ اوریج منفی باشد یعنی روند در نمودار نزولی است.
  • در همان زمان ، بازرگانانی وجود خواهند داشت که وحشت زده به فروش می پردازند یا اینکه به راحتی مجبور به بیرون رفتن از موقعیت خود شده و یا ایجاد موقعیت کوتاه می شوند زیرا معتقدند که این می تواند پایین تر شود.

ابتدا با بررسی یک چهارچوب زمانی طولانی‌تر، روند کلی را تعیین کنید. می‌توانید از اندیکاتورها برای تأیید روند و ساخت استراتژی معاملاتی خود کمک بگیرید. معامله بر اساس روند زمانی انجام می‌شود که نموداری با چهارچوب زمانی طولانی‌تر را در نظر می‌گیرید، و روندی کلی را تعیین می‌کنید. وقتی روند کلی تثبیت شد، به سوی چهارچوب زمانی کوچک‌تری حرکت می‌کنید و فرصت‌های معامله در جهت آن روند را جستجو می‌کنید. استفاده از اندیکاتورها روی نمودار دارای چهارچوب زمانی کوتاه‌تر، به شما برای تعیین وقت ورودهایتان کمک خواهند کرد. معامله روزانه برای استراتژی معاملاتی و کسانی مناسب است که در طول روز، زمان کافی برای تجزیه و تحلیل، اجرا و نظارت بر یک معامله در اختیار دارند.

ثبت نام در فارکس در کمتر از 1 دقیقه کلیک کنید + ویدیو

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار