معرفی ۱۰ روش برتر ترید ارز دیجیتال حسینی فایننس | stockmarketna

از این روش در زمانی که نمودار یک ارز در یک محدوده یا کانال قیمتی خاصی حرکت می‌کند، استفاده می‌شود. اسکالپرها عموما با نسبت ریسک به ریوارد حدودی یک به یک معامله می‌کنند بنابراین در هر معامله سود زیادی کسب نمی‌کنند، در عوض با افزایش مجله خبری بورس تعداد کل معاملات این کمبود را جبران می‌کنند. این استراتژی بیشتر توسط تریدرهای فارکسی استفاده می‌شود اما اگر کمی با دنیای ارزهای دیجیتال آشنا باشید می‌دانید که حتی یک توییت از ایلان ماسک هم می‌تواند باعث رشد یا سقوط یک ارز شود.

شاخص خرده فروشی چیست و تاثیر آن در بازار فارکس چگونه است؟

یکی از اولین مراحل یاد گیری ترید با پرایس اکشن عبارتست از تشخیص بازار روند دار از بازار رنج. استراتژی تعقیب روند یکی از استراتژی هائی است که بیشترین احتمال موفقیت را دارا می باشد. و اگر بخواهید از این بازار پول بیرون بکشید، مجبور هستید آنرا بخوبی فرا بگیرید. حرکت قیمت تمام سیگنالهائی را که شما برای داشتن یک سیستم موفق و سود ده نیاز دارید ، به شما خواهد داد. این سیگنالها توسط استراتژی های ترید پرایس اکش صادر می شوند و به تریدر تصویری از حرکت قیمت (آنچه تا کنون رخ داده است) و کمک به پیش بینی آینده قیمت با دقت بالا می نماید.

بازار مالی چیست آشنایی با انواع بازار مالی معرفی ۷ بازار برتر

شما می‌توانید به‌گونه‌ای سفارشتان را تنظیم کنید که چه بخواهید سود را برداشت و چه حداکثر ضرر را تعیین کنید، در قیمت خاصی سفارش شما انجام شود. از اینکه مطالب ارایه شده در مقاله بهترین استراتزی های معاملاتی، مورد قبول شما واقع شده، بسیار خرسندیم. همچنین اگر موضوع خاصی مد نظر شماست که در مقالات به آن پرداخته نشده لطفا آن را با ما در میان بگذارید. برای یافتن نقاط ورود و خروج مناسب معاملات، از شاخص‌های مختلف مانند میانگین متحرک نمایی ، شاخص قدرت نسبی و میانگین متحرک همگرایی واگرایی کمک بگیرید. به این نکته توجه داشته باشید که تعداد معاملات زیاد می‌توانند ساعات زیادی از زمان شما را به خود اختصاص دهند. تنها بخشی از دارایی خود را وارد معامله کنید که از دست دادن آن برای شما سبب ضررهای جبران‌ناپذیری نشود.

  • استفاده از این روش نیاز به یک ذهن ماهر و یک فرد سریع دارد زیرا تاثیر این اخبار به سرعت بر روی قیمت دیده می‌شود.
  • با این اوصاف، استفاده از روش‌ها و استراتژی‌های صحیح مدیریت ریسک برای کاهش ریسک‌های بالقوه ضروری است.
  • وج‌ها یا کنج‌ها نیز به همین شکل هستند، اما در این مورد رنج قیمت محدودتر می‌شود نه موازی.
  • برای خروج، زمانی که قیمت ارز دیجیتال به شدت کاهش یا افزایش می‌یابد، باید کال را فروخته و همزمان آپشن بگذارید.

«مومنتوم تریدینگ» یکی از استراتژی‌های ساده برای ترید در بازار ارزهای دیجیتال محسوب می‌شود. به طور کلی در روش مومنتوم افراد سوار بر موج نوسانات قیمت، سود به دست می‌آورند. قیمت بیت کوین، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال را به صورت لحظه‌ای ببینید و نرخ آن‌ها را به یکدیگر تبدیل کنید. سبد دارایی خود را با افزودن ارزهای دیجیتال بسازید و ارزش آن را هر لحظه دنبال کنید.

بایننس فیوچرز چیست؟ چه تفاوتی بین فیوچرز و فوروارد وجود دارد؟

بنابراین پیش از انتخاب ارز، نرخ کارمزد بلاک چین آن را هم در نظر بگیرید. آربیتراژ یکی از پراستفاده‌ترین استراتژی های معاملاتی ارز دیجیتال است که بر اساس آن، تریدر دارایی را از یک بازار می‌خرد و در بازار دیگری به فروش می‌رساند. برای مثال برخی کاربران در دو صرافی که یک ارز دیجیتال را (در زمانی مشخص) با قیمت متفاوتی عرضه می‌کنند، ثبت نام کرده و سعی می‌کنند از این تفاوت قیمت سود به دست بیاورند. محدوده نوسان می‌تواند استراتژی خوبی برای معامله‌گران تازه وارد در بازار ارزهای دیجیتال باشد.

http://aryalaptop.ir

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار