نقش پرایس اکشن در ارزدیجیتال چیست؟ ایران فراسود صندوق پربازده ارز دیجیتال آنلاین | stockmarketna

به طور کلی نمی‌توان گفت کدام یک از استراتژی های معاملاتی ارز دیجیتال از همه بهتر یا بدتر هستند. بنابراین ابتدا اهداف مالی و سرمایه گذاری خود را مشخص کنید، سپس یکی از استراتژی‌های خرید و فروش ارز دیجیتال را با توجه به مزایای آن انتخاب نمایید. در ضمن فراموش نکنید که برخی استراتژی‌ها مناسب تریدرهای حرفه‌ای هستند و بهتر است تا زمانی که به تجربه کافی دست پیدا نکرده‌اید، به سراغ آنان نروید.

http://aryalaptop.ir

با این کار پس از هر ترید معامله‌گر منتخب، سیستم به طور خودکار آن معامله را برای کاربر هم ثبت می‌کند. بنابراین با این انتخاب شما در سود و زیان یک تریدر دیگر شریک خواهید شد. شما این‌کار را در سرمایه‌گذاری سهام و یا اوراق قرضه نیز انجام می‌دهید. با این حال تنوع در سبد ارزهای دیجیتال مهمترین فاکتور می‌باشد، که اگر به سرمایه‌گذاری روی یک ارزدیجیتال ادامه دهید مستعد نوسانات زیادی خواهید بود. اگر نمی‌خواهید تحت تاثیر نوسانات بازار قرار بگیرید حتما از رمزارزهای متنوع در سبد ارزدیجیتال خود استفاده کنید.

در این مطلب از مجله کریپتو، تیم صرافی بین به آموزش واریز رمزارزی و تومانی در صرافی والکس پرداخته. منظور از انتهای روز معاملاتی چیست؟ روز معاملاتی چگونه و بر اساس تایم کجا درنظر گرفته می شود؟ مثلا بورس امریکا ۹ و نیم صبح باز و ۴ بعداز ظهر بسته می شود و این به وقت نیویورک است. معامله‌گرانی که از استراتژی اسکالپینگ استفاده می‌کنند، پوزیشن‌های بسیار کوتاه‌مدتی را با تغییرات کوچک قیمت باز می‌کنند.

تحلیلی کوتاه اما جامع بر مهم ترین ارز های دیجیتال

علاوه بر این، توصیه می‌شود قبل از هر چیز با مفاهیم پایه‌ای دنیای کریپتو و روش‌های انجام معامله آشنا شوید. زیرا بدون داشتن دانش کافی در مورد دنیای ارز دیجیتال، استفاده از یک استراتژی خرید و فروش نتیجه مطلوبی به دنبال نخواهد داشت. صندوق سرمایه گذاری شاخصی ارز دیجیتال یک ابزار معاملاتی است که پرتفوی حاوی رمز ارزهای مختلف را نگهداری کرده و دارایی موجود در آن از طریق یک استخر سرمایه گذاری تامین شده است. برای انجام سرمایه گذاری شاخصی می‌توان واحدهای صندوق قابل معامله خریداری کرد یا روی شاخص‌هایی مانند دیفای پالس ایندکس سرمایه گذاری کرد که تاحدودی ریسک را کاهش می‌دهد.

تحلیل بیت‌کوین امروز ۱سپتامبر ۲۰۲۲ | آیا BTC مقاومت را می‌شکند؟

این الگوها به نام استراتژی های ترید پرایس اکشن شناخته می شوند.که هر استراتژی به روشهای مختلفی استفاده می شود. پس با یک انالیز ساده پرایس اکشن می توان فهمید بازار دارای روند است و یا اینکه در حالت رنج قرار دارد. همانگونه که قبلآ کفته شد، پرایس اکشن یا ترید بر مبنای آنالیز پرایس اکشن، مجله خبری بورس عبارتست از آنالیز حرکت قیمت بر حسب زمان. تمام اندیکاتور های چارت پائینی و در حقیقت تمامی اندیکاتور ها بر پایه حرکت قیمت قرار دارند. برای نشان دادن تفاوت بین چارت ساده پرایس اکشنی و چارتی که تعدادی از محبوب ترین اندیکاتور ها بر روی آن قرار دارد، دو چارت زیر بعنوان مثال در نظر بگیرید.

  • شما باید به قدری با روند و ساختار بازار آشنایی باشید که بتوانید بهترین زمان را برای ورود و خروج از بازار قبل از سایر معامله‌گران شناسایی کنید.
  • به‌عنوان مثال رمزارزهای اصلی مانند بیت کوین، اتریوم و سایر پروژه‌های مطرح، کم و بیش با گذشت زمان سودده هستند.
  • بیایید فرض کنیم شما به‌عنوان سرمایه‌گذار ۱۰,۰۰۰ دلار برای سرمایه‌گذاری دارید و می‌خواهید به قانون ۱درصد پایبند باشید.
  • حرکت قیمت تمام سیگنالهائی را که شما برای داشتن یک سیستم موفق و سود ده نیاز دارید ، به شما خواهد داد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار