۱۰ استراتژی فارکس برتر با درصد موفقیت بالا نیک وست تحلیل فارکس و ارزهای دیجیتال | stockmarketna

در مثال بالا، جفت ارز EUR/USD یک روند صعودی را نشان می‌دهد که توسط سقف‌های بالاتر و کف‌های بالاتر تایید شده است. هدف از استراتژی کری این است که از تفاوت بین دو ارز خارجی یا «تفاوت در نرخ بهره» سود ببریم. ایتسکا به شما اطلاعات کاملی از نحوه حضور در بازار های مالی را ارائه میکند. IP شما کشور United States را نشان می‌دهد و تمام مطالب سایت اعم از کیفیت ویدیوها، تاریخ شروع، ظرفیت دوره ها، درگاه پرداخت و غیره را متناسب با United States خواهید دید. به طور کلی می توان از تحلیل تایم فریم و اقدام قیمت در این استراتژی استفاده کرد.

  • این استراتژی معمولا در بازه زمانی میان‌مدت تا بلندمدت قابل اجراست؛ زیرا روندها به خودی خود نوسان می‌کنند.
  • پس چنین شخصی ممکن است با وین ریت 50 درصد هم رضایت کامل داشته باشد چون سود های یزرگتری نسبت به ضرر هایش دارد.
  • انتخاب خطوط حمایت و مقاومت بر عهده خوده شما میباشد و میتوانید هر حمایت و مقاومتی که دوست دارید را انتخاب کنید .
  • آنها از الگوریتم های پیچیده برای تجزیه و تحلیل داده های بازار و انجام معاملات به صورت خودکار، اغلب در کسری از ثانیه استفاده می کنند.
  • حد ضرر و مدیریت سرمایه از ارکان اصلی و مهم برای هر سیستم و استراتژی معاملاتی آن می باشد.
  • به منظور حفظ یک استراتژی سودآور در این زمینه، از شما خواسته می شود که موقعیت های زیادی را باز کنید و تغییرات قیمت دارایی پایه (جفت ارز یا ارز) را پیگیری کنید.

پس از تنظیم این شرایط، اکنون نوبت به بازار است که بقیه کارها را انجام دهد. معاملات روزانه و اسکالپینگ هر دو استراتژی کوتاه مدت معاملات فارکس هستند. با این حال، به یاد داشته باشید که روش های کوتاه مدت به دلیل ماهیت معاملات بیشتر، ریسک بیشتری را به همراه دارند، بنابراین اطمینان از مدیریت ریسک موثر ضروری است. سپس فقط باید منتظر باشید که الگوهای کندل استیک تائیدیه ورود را صادر کنند و سپس با دریافت سیگنال ورود وارد معامله شوید. ما در استراتژی فارکس روزانه 50 پیپ به اتفاقاتی که پس از بازگشت روند رخ می دهد دقت می کنیم. معامله با استفاده از استراتژی فارکس روزانه 50 پیپ طی چند مرحله انجام می شود.به عنوان مثال به مثال زیر دقت کنید.

فارکس به سبک پتوشن

اگر شما هم از دسته افرادی هستید که علاقه ندارید معامله شما طولانی مدت باز باشد، ممکن است به این سبک علاقه‌مند شوید. یک معامله گر اسکلپر به طور میانگین حداقل 10 معامله در روز انجام می‌دهد. خبر خوب این است که شما نیازی به کد نویسی ندارید فقط کافی است با نرم افزار فارکس استراتژی بیلدر آشنا شوید.

http://aryalaptop.ir

در استفاده از شاخص کانال کالا ، هر بار که CCI به زیر ۱۰۰- کاهش باید (با رنگ آبی مشخص شده)، قیمت‌ها با افزایش قیمت واکنش نشان می‌دهند. البته همه معاملات از این موضوع پیروی نمی‌کنند؛ اما از آنجایی که این روند توسط تریدرهای زیای دنبال می‌شود، هر افت باعث ورود خریداران بیشتری به بازار شده و قیمت‌ها را بالاتر می‌برد. نمودار بالا یک نوار حمایت و مقاومت واضح را در جفت ارز USD/JPY نشان می‌دهد که تریدرها از آن به عنوان نقاط ورود/خروج استفاده می‌کنند. نوسانگر RSI زمان بندی نقاط ورود/خروج را با کادرهای آبی و قرمز نشان می‌دهد. دراین مقاله لیستی از برترین استراتژی های معامله در فارکس ارائه شده و مورد بحث قرار گرفته است تا بتوانید راه حل مناسب خود را بیابید.

بنی فارکس هانتر

وقتی بازار در یک مسیر در حال حرکت است، اندیکتورها هم در واقع به همان مسیر حرکت می کنند و در حقیقت آنچنان کار خاصی انجام نمی دهند. قدرتمندترین اندیکاتورها از جمله اسکلیتورها مک دی و آر اس آی در حدود 30 تا 40 درصد آنهم در بعضی مواقع کمک می مجله خبری بورس کنند. اول تا 10 استراتژی های فارکس برای شما لیست کردم که بسیار آسان هستند. در اصل برای فارکس ساخته شده اند ولی اگر مایل باشید در باینری آپشن هم کاربرد دارند. در اینجا سه استراتژی جدید و کارامد برای معاملات فارکس، به شما معرفی شده است.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار