۱ بخشی از آن در اروپا

کویر وهیبه در امتداد خلیج مصیره قرار دارد به طول ۱۸۰ کیلومتر و عرض ۸ کیلومتر در دکوراسیون داخلی مغازه با ام دی اف استان منطقه شرقی. نکته مهم دیگری که لازم است در هنگام طراحی دکوراسیون فروشگاه در نظر داشته باشید، نوع اجناس و نحوه نمایش آن هاست. این در حالی است که نارضایتی از فساد اداری و انباشت ثروت کشور در دست نزدیکان پادشاه رو به افزایش بود اما اقدام دولت در تابستان ۲۰۱۴ در حذف یارانه ۷۰ قلم کالا و افزایش قیمت این کالاها نیز تأثیر مثبتی در میان مردم باقی گذاشت. ولی باید گفت اتفاقاً از اونجایی که همه این فکر رو میکنن، پس داشتن یه دکور مناسب برای کار این مغازه میتونه اون رو نسبت به مغازههای دیگه توی حوزه فعالیت خودش خیلی متمایز و خاص جلوه بده. به این معنا که یک دکور کاملا جذاب که ممکن است ارتباط خاصی هم با مغازه پوشاک شما هم نداشته باشد در دکور مغازه درنظر بگیرید.

طراحی داخلی فروشگاه قنادی البته استفاده از چوب های طبیعی نسبتاً قیمت بالایی دارد پس شما با کمترین بودجه و پیاده سازی ایده های جدید تنها میتوانید طراحی با چوب روی دیوار در اتاق نشیمن را انجام دهید. از آنجایی که چوب رنگ خنثی دارد پس در هنگام بازسازی منازل مسکونی میتوانید با جذاب ترین ایده ها در زمینه طراحی دکوراسیون داخلی با چوب، از چوب در کنار متریال های دیگری مثل سنگ هم استفاده کنید. یک راهکار عالی که می تواند دیزاین جذاب و متفاوتی در فروشگاه شما خلق کند، استفاده از اکسسوری ها و چیدمانی ست که با لباس های موجود ست شده اند. نوع لباس ها و اکسسوری هایی که قرار است در این مکان برای فروش عرضه شود، قیمت تعیین شده، میزان لوکس یا متداول بودن کالا، فضایی که برای نمایش، ویترین، انبار کالا و پرو لباس در اختیار دارید، ساختار معماری فروشگاه و ده ها مورد کوچک و بزرگ دیگر، بایستی به دقت بررسی و در نهایت به یک طراحی ایده آل ختم شوند.

بی شک می دانید که برای دیزاین و چیدمان یک فروشگاه یا مغازه فروش لباس پیش از هر چیز لازم است به جزییات دقیق محصولات خود توجه داشته باشید. به بیان ساده، ممکن است شما با تماشای انسان های شادی که از خوردن یک نوشیدنی خاص یا حتی یک نوع روغن گیاهی! همچنین استفاده از این رنگ ها موجب بزرگ تر نشان دادن فضای مغازه و فروشگاه شما می شود. از این رو شما برای شروع این دوره به هیچ مقدمه یا دوره دیگری نیاز ندارید. امروزه برای اجرای دکوراسیون های داخلی بیشتر از کاغذ دیواری، شیشه های تزئینی، بتن اکسپوز و… تصور کنید یک کاغذ دیواری یا حتی دکوراتیو شاخص اما معمولی و تکراری شده به جای این ست رنگی پارچه ای چقدر می توانست فضا را عوض کند و چه نمای یکنواخت و کم هیجانی در دکور این فروشگاه ها ایجاد می کرد. تصور کنید در یک پاساژ پوشاک مردانه قدم می زنید و نهایت تفاوتی که در دکور ویترین و مغازه های پوشاک مشاهده می شود، چیدمان لباس های پشت ویترین و اکسسوری هایی ست که در دکوراسیون به کار رفته است.

طراحی داخلی مغازه شال و روسری

میتوانند این حس را به شما القا دهند. برای انجام این کار شما باید حدودا 50 میلیون تومان هزینه کنید. و به عنوان راهکار و پیشنهاد آخر، یک دکور طوفانی یا یک دیزاین جیغ به شما پیشنهاد می کنم! برای دکور یک فروشگاه لباس مردانه که در فصل های سرد البسه گرمی مانند پالتو و کت مردانه را برای فروش عرضه می کند و در فصل های گرم به فروش لباس هایی مانند تی شرت می پردازد، لازم است که دکور مغازه به نحوی طراحی شود که انواع پوشاک امکان عرضه و ارائه به مشتریان را داشته باشند و از فضا نیز به نحو مناسب استفاده شود. به عبارت دیگر، طراحی ویترین بوتیک مردانه به همان اندازه مهم است که طراحی داخلی آن اهمیت دارد.

نورپردازی و ترکیب رنگ در یک فضای تجاری می تواند امری پیچیده و دشوار باشد و اگر به نحو صحیح صورت نگیرد، ممکن است تاثیر بدی روی ظاهر فروشگاه شما اعمال کند. در صورتی که زیباترین طراحی دکوراسیون داخلی با چوب باید با ابزارهای چوبی دیگری مثل کنسول های چوبی، مجسمه های چوبی، تابلوهای چوبی و… گاهی اوقات هیچ عنصر دیگری نمیتواند با زیبایی چوب برابری داشته باشد. گاهی اوقات رنگ بندی چوب های ترمو به گونهای انتخاب میشود که ناخودآگاه ایده های جالبی را برایتان به وجود میآورد.

این مقطع ذاتاً محکم است زیرا از شدت پیشرانهٔ بیرونی گرداگرد قاعدهٔ گنبد میکاهد. نمایش بانوی شاد و آزاد و خوشبختی که با یک لباس زیبا در میان طبیعت آرامش بخش قدم می زند، بی شک ذهن شما را خیلی بیش از مطالعه ویژگی های مثبت این لباس تحریک کند. از این ایده می توانید در دکوراسیون فروشگاه های شال و روسری، پوشاک مردانه و پسرانه و همچنین دیزاین و دکور مغازه فروش کیف و کفش استفاده نمایید. آنچه که در این مطلب می خوانید، بخشی از ایده هاییست که گاه می تواند علاوه بر طراحی یک دکوراسیون شاخص و جذاب، به افزایش فروش و جلب نظر مشتریان منتهی شود. قطعاً هنری که خلاقانه با استفاده از چوب در طراحی دکوراسیون منزل، مغازه، ویلا و… اگر شما بافت طبیعی چوب را با مهارت زیادی استفاده کنید قطعاً طراحی دکوراسیون با چوب برای شما بینظیر خواهد شد. در هر حال، اگر تصمیم به طراحی دکوراسیون ویترین و دیزاین مغازه و فروشگاه تان دارید و برای این کار هزینه متوسط یا قابل توجهی را در نظر گرفته اید، توصیه می شود با یک طراح دکوراسیون حرفه ای در این خصوص مشورت نمایید.

یک مانکن زن با اندامی زیبا ،اکسسوری هایی متناسب و چهره ای دوست داشتنی ممکن است یک المان جذاب برای جلب نظر خانم هایی باشد که برای خرید لباس به فروشگاه شما مراجعه می کنند، یک مانکن مرد با اندام ورزشکاری و لباس های لوکس، ساعت جیبی، سرآستین و کمربند لوکس و اکسسوری هایی شاخص احتمالا نظر جوانان مخاطب پوشاک فروشگاه شما را جلب می کند. بخش های بزرگی از دیوار فضای تجاری، با پارچه های نرمی که نماد اجناس فروشگاه هستند و با یک تونالیته خاص رنگی متناسب با فضا پوشش داده شده است. در این فروشگاه با طراحی فضای داخلی مینیمال گونه و خلوت خود با دیوارهای قرمز و کفپوش چوبی قهوهای و نقوش گلدار بر روی میلههای آویز فلزی جوش داده شده دکور منحصر به فردی را تشکیل داده است. پیش از مطالعه این ایده ها، لازم است بدانید که تمام این راهکارها با توجه به سه مورد بیان شده بالا قابل اجرا هستند و پیش از تصمیم گیری در خصوص هر کدام از این ایده ها، بایستی با معیارهای سنجش سه گانه فوق به دقت تطبیق داده شوند.

اگر مغازه کوچکی در اختیار دارید که یک بالکن یا انبار کوچک در طبقه بالا در دسترس دارد و نوع مشتریان و اجناس شما امکان رفت و آمد و آوردن یک جنس جدید را فراهم می کند شرایط شما با فروشگاهی که هیچ گونه انبار یا فضای نگهداری جانبی در اختیار ندارد و یا مغازه بزرگی که پشت فروشگاه را به انبار اختصاص داده است کاملا متفاوت است. مشتریان از میان هزارن نوع رنگ و دکور که در بزار مشاهده می کنند جذب طرح هایی خواهند شد که خاص باشند و حرفی جدید برای گفتن داشته باشند.ما در تمامی کارهایی که تاکنون انجام داده ایم همیشه سعی کرده ایم تا به دور از هرگونه کپی برداری نو اوری را در کارهایمان نمایش دهیم.

آیا مدل و دکوراسیون ویترین با قیمت اجناسی که درون مغازه دارید همخوانی و هماهنگی دارد؟ از این ایده می توانید در دیزاین ویترین و دکور مغازه پوشاک خود استفاده کنید. توصیه می کنم برای اجرا و پیاده سازی چنین سبک ایده هایی با یک طراح دکور مشورت نمایید. شاید تماشای دکور فروشگاه پوشاک زیر بیش از هرچیز برای شما گویای تعریف این ایده باشد. برای آشنایی با چند ایده متنوع دیگر از انواع طراحی دکوراسیون داخلی با چوب تا پایان متن ما را همراهی کنید. تاریخ عمان نشان میدهد که مردم عرب از زمانهای قدیم در عمان ساکن شدهاند. هفت- رنگ ها در کنار نرمی پارچه ها هم جادو می کنند… شش- رنگ ها جادو می کنند! شرکت های حرفه ای یک فاکتور رسمی فروش دارند و طبق آن عمل می کنند اما برخی شرکت ها برای جذب مشتری، در ابتدای کار هزینه پایینی را بیان می کنند و سپس در حین کار، هزینه های جانبی متعددی دریافت می کنند.

امیدواریم تلاش همکاران و طراحان دکوراسیون تیم اتود در نگارش ایده ها و جست و جوی محتوای مفید در خصوص افزایش فروش، بتواند در بازدهی فضای تجاری شما موثر واقع شود. البته برای این انتخاب هم باید نوع محصول خود را در نظر بگیرید. توجه داشته باشید که قفسه ها باید اندازه متناسبی با محصول شما داشته باشند به این صورت که اگر وسیله های دکوراتیو، عطر و دیگر اشیا کوچک عرضه می کنید از شلف های کوچک بهره گیرید و اگر محصول عرضه شده شما بزرگتر باشد از قفسه های بزرگتری استفاده نمایید.

ما در گروه معماری خط و خاک همیشه برای اجرای طراحی های داخلی با چوب ایده های جدیدی داریم؛ چون چوب خسته کننده نیست. اگر تا پایان این بحث با ما همراه باشید، پاسخ این پرسش را پیدا خواهید کرد. ما پیشنهاد میکنیم برای شروع از حجم 5 گیگابایتی یا 10 گیگابایتی استفاده کنید؛ اگر در ادامه راه تمایل به خرید پنلهایی با حجم بالاتر داشتید میتوانید با پرداخت مابه تفاوت پنلها، میتوانید پنل هاست خودتان را ارتقا دهید. به عنوان نمونه، طراحی مناسب برای فروشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی با توجه به اینکه قشر عمده استفاده کننده این محصولات را خانم ها تشکیل می دهند، استفاده از رنگ های شاد و متناسب با سلیقه آنها، با استقبال قابل توجه این قشر همراه می شود.

طراحی داخلی مغازه تجاری

در طراحی دکوراسیون منزل استفاده از چوب روسی میتواند سبک بسیار فوقالعادهای را ایجاد کند. استفاده از انواع چوب در برخی از قسمتهای منزل حس گرم و دلنشینی را به فضا میدهد. قیمت دکور چوبی مناسباست و همچنین به علت شیک بودن تقریبا به محبوبترین نوع دکور تبدیل شده است.برای ساخت و طراحی ویترین چوبی از ورق ام دی اف استفاده میشود. COM طراحی شده است تقریبا همه ی سبک ها دیده می شود. اما به جز یک دکوراسیون خاص و شیک، نکته ای که ما در مشاوره های دکوراسیون اتود به آن توجه می کنیم، دیزاین و چیدمان ویترین و دکور داخلی مغازه به نحوی است که بتواند به فروش، افزایش بازدهی تجاری و خرید موفق مشتریان کمک کند. در حالی که طراحان ما برای اجرای سبک های مدرن و مینیمالیستی با ایده های جذابی از چوب استفاده میکنند.

دکوراسیون داخلی مغازه های کوچک

نمای جذاب تری از کاغذ دیواری و یا گچ بری دارد. اگر طراحی قفسه را چیزی فراتر از دو بعد ببینید، می توانید با ایده های جالب تری عمل کنید. به دکور ساده و جذاب زیر نگاه کنید که چطور چوب ها به شکل نردبان و در قامت یک رگال ساده به نمایش البسه پرداخته و نورپردازی و سقف کاذب کاملا ساده و بی آلایش، جلوه جذاب تری نیز به این رگال های ساده بخشیده اند. یک دکور خاص می تواند کیفیت اجناس مغازه و احساسات مشتریان به پوشاک و البسه شما را به کل دگرگون کند.

دکوراسیون داخلی مغازه قنادی

اولین و مهم ترین نکته در جلب توجه و خرید مشتری از یک بوتیک لباس، نوع چیدمان لباس ها، مانکن ها و در کل طراحی دکوراسیون بوتیک می باشد. باسیلیکا (کلیساهایی که سالن طولانی دارند) یکی از بزرگترین کلیساهای ایتالیا محسوب میشود، و تا پیشرفت مواد ساختمانی جدید در دوره مدرن، گنبد آن هنوز هم بزرگترین گنبد آجری ساخته شده در جهان میباشد. یک دیوار کوچک را در مغازهتان با آینه تزیین کنید تا علاوه بر زیبایی بخشیدن به دکور مغازه، مشتریان بتوانند از آنها استفاده کنند.

طراحی داخلی فروشگاه شیرینی فروشی

در این مغازه ویترینی رنگارنگ و جذاب با شال ها و روسری های دلبر، اولین آیتمی است که مشتری را در نگاه اول قفل اجناس تان می کند. از آنجایی که نمای چوب داخل منزل تأثیر زیادی در آرامش فضا و روحیه ساکنین خانه دارد. همچنین به این منظور می توانید از رنگ هایی نظیر زرد ملایم، سفید، خاکستری و … این ایده خصوصا در فضایی که امکان برجسته کردن و متفاوت نشان دادن دکور فروشگاه به راحتی امکان ندارد، مانند یک پاساژ پوشاک، می تواند موفقیت شما را در برابر همکارانتان تضمین کند. وقتی در جایی محصول گل و گیاه وجود دارد، می توان برای طراحی دکور این نوع کسب و کار، استفاده های بهینه ای از خود محصولات کرد و از ایده های بسیار زیادی، بهره لازم را برد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار